Değerlendir:
  • 50 Oy - 2.6 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Satürn Devinimi & Transitleri
Yazar Mesaj
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

RE: SATÜRN DEVİNİMİ & TRANSİTLERİ
satürn zorlamalarını, terazi konuları kapsamında gösterecektir. ikili ilişkiler, terazinin iki kefesini dengeleyebilme, ben olmaktan çıkıp ikili olma, eşitlik, adalet gibi konular satürnün sınav süreçlerinden olabilir. kısacası denge sağlamak, uyum, ilişkileri dengelemek, ilişki ortağının haklarını gözetmek gibi etkiler ders konusu. başak tek başınalık, çalışma, hizmet ve adanmaysa; terazi burcuna geçtiginde içine ortakları da alır. bir önceki dönem yalnızlık, hizmet ve çalışma faktörlerini sınavdan geçirirken bu dönem ilişkileri sınavdan geçirmek, yapılandırmak görevinde olacak satürnverygood

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
07-14-2010 01:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Peki satürn akrep te ne yapar arkadaslar... bunlari ne zaman okuyabiliriz...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
12-04-2010 06:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vishne21 Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

önce yükselen başakla daha sonra güneşim terazi birinci evde hemde satürn beni nasıl etkiledi diye gözlemlediğimde arkadaşlık ilişkilerimde ciddi anlamda etkiledi resmen temizlik yaptı herkesle iyi anlaşan ben gitti kimseyle görüşmek istemeyn insanların hatalarını kabul etmeyen kişi oldum daha seçici oldum sosyalliğim azaldı belki evet demekki buna ihtiyacım vardı ve bu yönde sınanıyorum yalnızlık kalabalıklar arasında yalnızlık evet bunu deneyimliyorum gülücük

[IMG=http://img826.imageshack.us/img826/6449/astrow2at01vishne11hp77.gif][/IMG]
12-04-2010 11:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Cvp: SATÜRN DEVİNİMİ & TRANSİTLERİ
(10-24-2009 02:34 PM)Nâr Yazılan:  
Yıldırım Yazılan:
JoMaJa Yazılan:Transit Saturn-Pluto kare ???

Hımm acaba gelen gideni aratır mı?

Saturn-Uranus zıt açıyı ararmıyız ki gülücük) ?

Tabi öncelikli olarak öncü burçların ilk derecelerinde kişisel gezegenleri olan kişiler bu yeni enerjiye karşı kendilerini hazırlamalı.

Saturn-Uranuste daha çok yeni-eski , klasik - sıradışı dengelerinden bahsedildi.(aslında daha birçok güzel ve faydalı şey varda şimdi toparlayamadım :D )

Uranusun bünyesinde elbette muhalif , olağan düzene aykırı birşeyler vardır ama.Plutonun da kendine has bir devrimciliği vardır.

Bir de bu kare öncü burçların ilk derecelerinde olması yeni durumlar ile ilgili sanki daha fazla şeyler fısıldıyor gibi.Artık terazi,oğlak,koç ve yengecin ilk derecelerinde kişisel konumları olan(açıkçası saturn ötesi gezegenleri hesaba katmazdım) kişiler deneyimlerini paylaşırlarsa fena olmaz.dil çýkarma

evet KARA LİSTEYİ veriyorum =)

yansıma ( terazi burcunun ilk derecelerinde güneş-satürn kavuşumu )

simurg ( Ay terazinin ilk derecelerinde )

merikeklik ( terazinin ilk derecelerinde güneş-plüto kavuşumu )

melancholic ( Ay oğlak , merkür koç karesi tetikleniyor )

nuray esen ( venüs koç ilk derecelerinde )

luckystar ( mars oğlak '' '' )

melis'in eşi ( güneş-Ay-Plüto-Jüpiter Büyük Karesi komple tetikleniyor ! )

Türkiye'nin Marsı terazinin ilk derecelerinde

açelya'nın Güneş Koçu

sessizgidiş ( merkür yengeç '' '' )

Kayli ( MC Terazi '' '' )

Ura ( MC Terazi '' '' )

aeon ( mars-satürn-uranüs stelyumu )

sagitto ( 10.evdeki Jüpi )

serena ( Ay Koçta '' '' )

melis-bk ( jüpiter yengeç '' '' )

Tugce ( Güneş Terazi '' '' )

Listenin başını mı çekiyorum ne gülücük
neyse ki yalnız değilim dil çýkarma
mevlam görelim neyler, neylerse güzel eyler diyorum..

satürn uranüsle jkavuşuma geçecek benimde uranüs yükselen yöneticim ama çok bi açı almaması satürnün daha önceki merkür pluto güneş kavuşumlarındaki kadar kötü etki göstermicek diyebilirmiyiz.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
03-13-2011 01:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

37 yasındayım ama 1 yıldır ödüllkendirilmedim daha 5 yıll icinde ödüllendşrilirsem
paylasırım
gülücük

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
06-26-2011 02:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yakamoz Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 19

(06-29-2011 10:16 PM)virgotaurus Yazılan:  Bu akşam geçmişe dönük aşklarımı ve sonuçlarına baktığımda, venüsüme karşıt açı yapan aşık neptünümün her zaman bir satürn transitiyle olay mahalinden uzaklaştırılmış olduğunu görüyorumgülücük 1998 lise bitmiş, ben leyla leyla dolaşıyorum, üniversiteyi kazanmak istiyorum ama çalışmak istemiyorum. Bu böyle 2 yıl geçmiş, 2000 yılında aşık olduğum kişi birden ortadan kayboluyor; neyseki transit satürn yetişiyor imdadıma da güneşimle kavuşuyor ve hemen çeki düzen veriyorum kendime. Üniversite aynı yıl kazanılıyor. Yeni bir başlangıç.

Üniversite iyi hoş ama yine aşığım, üniversiteyi bitirmek istiyorum ama aşk hala kafamı meşgul ediyor. Allah'tan 2004 yılında satürn yükselenimle kavuşuyor ve ben önce aşk değil gelecek diyorum. 2004 üniversite bitiş ve iş hayatıgülücük Yine satürn transiti beni gerçeklere döndürmüş.

2009 yılında yine oldukça aşığım ama bitmiyor bir türlü. Nihayet bitiyo. Tam boşluğa düşcem derken satürn döngüsü yetişiyor imdada (üstelik ayımla da kavuşuyor) ve sorumluluk alma zamanı; yüksek lisans:D

Ne ciddi bir gezegen bu satürn, disipline ediyor insanı:D

aynen katılıyorum. öğretmenimiz Satürn baskı yapıyor ama öğretmenin sözünü dinlersen kazanan sen oluyorsun gülücük

06-29-2011 10:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

Satürn transitlerinden , en çok duyduğum (içsel) TELKİN şu oldu.

Şimdi DEĞİLSE ne ZAMAN ?

Sanırım bu cümle , satürnü en iyi anlatan cümle gibi duruyor. Bir konu hakkında istek yaratırken, onunla alakalı gereken motivasyonuda beraberinde getiriyor.

Korku ,daha önceleride çok söylediğim gibi , beyni KİTLEYEN ve kapasitesini İPTAL eden en büyük ŞER.

Eğer VEHİM (gerekenler yapılıp) kontrol altına alınabilinirse , bu konsantrasyon (satürn motivasyonu) bir GÜÇe dönüşebilir.

Alıntı:Şimdi DEĞİLSE ne ZAMAN ?

Yani "SONRA"sı falan yok bu işin. gülücük

"ŞİMDİ" , en iyi ZAMAN...

Satürn her yönüyle açıyor olayı...
11-10-2011 01:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

satürn mengene gibi birşey , seni sıkıyor ,odaklıyor ve hedefle uğraştırıyor .satürn , alanını tamamlanmadan hayatın diğer alanlarının da bir anlamı kalmıyor , iyi olduğun pek çok alanda da kendini eksik hissettiriyor. cebir uyguluyor , sıkıntı depresyon ...

ilginçtir, latincede borç kelimesinin karşılığı , "obligatio"dur . bu kelimenin ingilizce karşılığı "obligation" dur .ingilizcesi de borç anlamında kullanılsa da , daha çok zorunluluk ve mecburiyetleri ifade etmek için kullanılır .

sistem bir şekilde ( ben karma diyorum ) geçmiş yükleri atmamız için bize cebir uygulatıyor , zorluyor . çünkü bu bu bizim irademize kalsa bunu çoğunlukla gerçekleştirmeyiz . gönül hep jupiyi seçiyor gülücük
11-10-2011 02:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Satürn transitlerinde kişinin hayatı ağır çekim film gibi olabiliyor , bir şeyler yavaşlıyor , hayatın ritmi yavaşlıyor.

12-04-2011 12:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Satürnün sert açılı transitlerinde reçetenin üzerinde yan etkiler kısmında yazan ifadelerden biri ; Depresyondur.

12-04-2011 12:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Saturn Evlerde salmakis 191 342,433 11-01-2021 09:32 PM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  Transit Satürn Doğ. Haritasında Ay'a Açı Yaparsa astrosohbet 33 42,970 12-13-2019 04:53 PM
Son Mesaj: justicee
  Transit Satürn Açıları Simurg 69 142,158 03-11-2019 12:03 AM
Son Mesaj: merkür_yen
  Transit Satürn Doğ. Haritasında Güneşe Açı Yaparsa astrosohbet 11 21,998 04-06-2018 09:47 AM
Son Mesaj: say24
  Transit Satürn Yay Burcu Geçişi tools 17 25,606 01-10-2018 12:58 AM
Son Mesaj: Kumsal
  Transit Satürn akrep burcunda. Tuğçe 29 40,758 04-23-2016 09:00 PM
Son Mesaj: ekinoks
  Transit Satürn' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 75 111,583 10-01-2015 09:09 PM
Son Mesaj: Didemm
  Satürn Yüzünden mi? dubletoprak 9 15,366 01-15-2013 12:52 AM
Son Mesaj: hulya35
  Transit Satürn Akrep Sınırlarında Lajâ 96 115,581 12-27-2012 03:55 PM
Son Mesaj: Mavisahram
  Transit Satürn Terazi Burcunda astrosohbet 92 112,139 02-11-2012 08:17 PM
Son Mesaj: cemdoner

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir