Değerlendir:
  • 30 Oy - 2.77 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gezegen & Burç & Ev Kombinasyonlarını Yorumlama Pratiği
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Gezegen & Burç & Ev Kombinasyonlarını Yorumlama Pratiği
Ben anladim sanirim... yani bir kac kendi haritamdan örnek vereyim...
Ay kova ve 6. evde...
Ay duygular siradisi olanla beslenir, özgür oldugunu hissederek...farkli bir seyler farkli yani herkesin tatmin oldugu sevgi konusunda diyelim (sevgi diyebiliriz heralde.. duygu diyince öyle degil mi 5. ev olan ask da geldi aklima..o yüzden parantez actim) ve 6. evde... is hayatimda baskiya gelemem güvenilir bir is ortami ararim... bana güvensinler arkalarina bakmalarina gerek yok..talimat falan sevmiyorum..bastan en ince detaylarina kadar anlatilmali vs... eger baski görürsem ki gecen sene mecbur kaldim o is ortaminda sagligimi kaybettim psikolojik olarak, bilemiyorum bir türlü cikamadim o ortamdan, o gücü kendimde hissetmedim... simdi yeni yeni atlatiyorum... ve midemde sorunlar var.. sagligimi etkiliyor sanirsam...paranoya rahatsizligimi deniliyor güvensizlik vs.. kaldi... ve suan duygularimda da esim tarafindan baski hissediyor musum gibi geliyor... bu yüzden de rahatsizlaniyorum... biraz karisik ve uzun anlattim sanirim... ne yapmaliyim bu konuda... :(

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
05-05-2011 01:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Gezegen & Burç & Ev Kombinasyonlarını Yorumlama Pratiği - Mavisahram - 05-05-2011 01:37 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Hangi burc? beyzakubra 2 3,482 09-25-2019 03:37 AM
Son Mesaj: Musti
  Harita Yorumlama Konusunda Pratik Öneriler astrosohbet 27 56,350 06-05-2014 05:52 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Harita Yorumlama Diyagramı Derin 2 17,140 05-14-2011 11:55 AM
Son Mesaj: ayşe kara
  Açılar mı Yoksa Gezegen Konumları mı? plutonik 18 23,153 05-18-2010 03:12 AM
Son Mesaj: Schatz

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir