Değerlendir:
  • 68 Oy - 2.93 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ücretsiz Vedic Harita...
Yazar Mesaj
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

RE: Ücretsiz Vedic Harita...
(10-11-2011 10:11 PM)nisan15 Yazılan:  
(10-11-2011 08:52 PM)eylülmavi Yazılan:  vatansever, astrocomda, zodiac seçeneğinde, hindu/lahiri geocentrici... sekmesini tıkla.. yine ulaşırsın..
böyle çıkarılıyor gülücük

Vallahi ben öyle birşey göremedim.
Extended chart selection var da sonra ?
Special charts sekmesinde yok Pullen de hiç yok.

Düzeltme:Buldum.
Tarihleri,ev sistemini ayarladığımız options bölümünde var bu Zodiac seçeneği.

Ek 2: Yükselenim Yine Başak.
Ay burcum Aslan
Öz burcum Balık.
10-11-2011 10:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

vedic haritama göre burcum 29 derece akrep , mc ile kavuşumda yine :D yükselen kova, ay jüpi kavuşum oğlak... mars pluto kavuşum terazide ... şimdi gelecekle ilgili bilgi almak için bu haritaya açı alan transitleri mi dikkate almalıyız ? gülücük[/font]

[font=tahoma][Resim: 77975845.th.gif]

11-21-2011 05:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ELF
Kayıtsız

(11-21-2011 05:50 PM)ginka Yazılan:  vedic haritama göre burcum 29 derece akrep , mc ile kavuşumda yine :D yükselen kova, ay jüpi kavuşum oğlak... mars pluto kavuşum terazide ... şimdi gelecekle ilgili bilgi almak için bu haritaya açı alan transitleri mi dikkate almalıyız ? gülücük[/font]

Vediğe göre transitleri dikkate almalısın vedicde şu an gezegenler tıpkı nataller gibi farklı konumda.
Benimde güneş asc-merkür akrep oluyor ay kova evet serde akreplik ve biraz uranüs varsa da bu denli değilgülücük
11-21-2011 05:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(11-21-2011 05:53 PM)ELF Yazılan:  
(11-21-2011 05:50 PM)ginka Yazılan:  vedic haritama göre burcum 29 derece akrep , mc ile kavuşumda yine :D yükselen kova, ay jüpi kavuşum oğlak... mars pluto kavuşum terazide ... şimdi gelecekle ilgili bilgi almak için bu haritaya açı alan transitleri mi dikkate almalıyız ? gülücük[/font]

Vediğe göre transitleri dikkate almalısın vedicde şu an gezegenler tıpkı nataller gibi farklı konumda.
Benimde güneş asc-merkür akrep oluyor ay kova evet serde akreplik ve biraz uranüs varsa da bu denli değilgülücük

çok saol canım verygood vedik haritaya yada transitlerine hiç bakmamıştım daha önce, yeni dikkatimi çekti gülücük
11-21-2011 06:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ELF
Kayıtsız

(11-21-2011 06:06 PM)ginka Yazılan:  
(11-21-2011 05:53 PM)ELF Yazılan:  

çok saol canım verygood vedik haritaya yada transitlerine hiç bakmamıştım daha önce, yeni dikkatimi çekti gülücük
Tahminlerinin çok keskin olduğu iddası ilgimi çekiyor ama yogalar falan girince[img]http://www.astrosohbet.com/images/smilies/sapitik.gif[/img] oluyorum
11-21-2011 06:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zemzem114 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Elf merhaba, Vedic Astrolojisi hakkında çok bilgi sahibi olduğumu düşünüyorum ama hala birisinin haritasını incelerken bazı yogaları gözden kaçırabiliyorum, o yüzden sana da zor gelmesi normal. Vedic Astrolojinin gelecek hakkında kesin bilgiler verdiği doğru; bunu öğrenmek içinse önce yaşadığımız periyoda, sonra doğum haritamızdaki evlerin puanlarına, en son olarak da Satürn, Jüpiter, Rahu ve Ketu transitlerine bakarız. Elinde yeterli kaynak varsa bu yolu takip ederek gelecek yorumu yapmanı tavsiye ederim.
11-23-2011 07:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ELF
Kayıtsız

(11-23-2011 07:58 PM)zemzem114 Yazılan:  Elf merhaba, Vedic Astrolojisi hakkında çok bilgi sahibi olduğumu düşünüyorum ama hala birisinin haritasını incelerken bazı yogaları gözden kaçırabiliyorum, o yüzden sana da zor gelmesi normal. Vedic Astrolojinin gelecek hakkında kesin bilgiler verdiği doğru; bunu öğrenmek içinse önce yaşadığımız periyoda, sonra doğum haritamızdaki evlerin puanlarına, en son olarak da Satürn, Jüpiter, Rahu ve Ketu transitlerine bakarız. Elinde yeterli kaynak varsa bu yolu takip ederek gelecek yorumu yapmanı tavsiye ederim.
Teşekkür ederim.Kaynak bütün mesele bu galiba Türkiyede .İngilizce siteler var ama dil sorunum var.Ulaşabileceğim türkçe kaynaklar verebilirsen memnun olurum.
11-23-2011 10:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zemzem114 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Türkçe olarak elimdeki tek kitap Yücel Sügen'in Mistik Hint Astrolojisi kitabı, vakit buldukça bilgileri yazıp yardımcı olmaya çalışırım. İnternet sitesi olarak hİntastrolojisi.net, şebnemekşib, seldaerdi.blogcu... Ayrıca astrocamp'tan doğum bilgilerini girerek öncelikle vimsottaridasaya tıkla, periyotlarını tam olarak öğren, orada ayrıca ashtakvarga table var evlerinin değerleri çıkıyor, son olarak da bildiğin gibi transitlerin haritandaki evlere göre konumlarına bak ve kendince yorumlamaya çalış. Daha sonra zorlandığın nokta olursa bana doğum bilgilerini özel mesaj olarak at, biraz yardımcı olabilirim. Hadi şimdiden kolay gelsin.
11-23-2011 10:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ELF
Kayıtsız

(11-23-2011 10:25 PM)zemzem114 Yazılan:  Türkçe olarak elimdeki tek kitap Yücel Sügen'in Mistik Hint Astrolojisi kitabı, vakit buldukça bilgileri yazıp yardımcı olmaya çalışırım. İnternet sitesi olarak hİntastrolojisi.net, şebnemekşib, seldaerdi.blogcu... Ayrıca astrocamp'tan doğum bilgilerini girerek öncelikle vimsottaridasaya tıkla, periyotlarını tam olarak öğren, orada ayrıca ashtakvarga table var evlerinin değerleri çıkıyor, son olarak da bildiğin gibi transitlerin haritandaki evlere göre konumlarına bak ve kendince yorumlamaya çalış. Daha sonra zorlandığın nokta olursa bana doğum bilgilerini özel mesaj olarak at, biraz yardımcı olabilirim. Hadi şimdiden kolay gelsin.
Teşekkürlerçiçek
11-23-2011 11:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeppi
Kayıtsız

(01-07-2009 07:42 PM)El Auria Yazılan:  HİNT ASTROLOJİSİ BİNLERCE YILDAN BERİ OLAN BİR SİSTEM.VE TAMAMEN GÖZLEMLENEREK YAPILMIŞ AÇIKLAMALAR İÇERİYOR..MESELA BİR HİNTLİ ASTROLOG,ŞU TAKIM YILDIZ KÜMESİNDE DOĞANLARIN ORTAK NOKTALARI BUNLAR DİYE GİRİYOR KONUŞMALARINA..TAMAM KLASİK ASTROLOJİ DE OLDUKÇA İYİ BİR SİSTEM AMA YENİ..HİNT ASTROLOJİSİ DAHA FAZLA DENEYİM VE KESİN BİLGİLER İÇERİYOR..

Hint astrolojisi ile ben de ilgileniyorum gülücük benimle ilgili birkaç şey söyleyebilir misin rica etsem .. mesela rahu merkür ile kovada - ketu ay ile aslan da kavuşum yapmış ama navamsha haritam iyi gibi güneş jüpiter dönemindeyim ama işim hala muallak bana yardımcı olursan sevinirim auria .. 30.03.1988 ankara -10:27
12-26-2011 12:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  akasya vedic analizi El Auria 18 20,487 07-15-2008 02:47 PM
Son Mesaj: acmiyam

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir