Değerlendir:
  • 27 Oy - 3.04 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pluton
Yazar Mesaj
malice071 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 25

RE: Pluton
uranüs
arkadaşım çok teşekkür ederim ellerine sağlık..Yani gerçekten beni anlatmışsın yaşadığım olaylar çok ilginç gerçekten..Zorlada olsa birşeylerden vazgeçmem gerekti bu aile yerine koyduğum birşeydi benim için ve zihnim cidden çok dağınık bu dağınık zihni toparlamakta zorlanıyorum, sabretmeyi öğreniyorum bir taraftan ve bu yaşananların beni güzel bir şeye hazırladığını ümit ederek yeni baştan bişeyler yapmaya çalışıyorum..Bu etkiler 4 -5 ay öncesinde yıkıpta geçti gerçekten ve astroloji ile tanıştım ve bu yönde kendi farkındalıklarımı artırmaya çalışıyorum. Kariyer anlamında zihnimi toparlayabilrsem ve enerjimi doğru bir yere adapte edebilirsem eğitim anlamında güzel şeyler olacağını düşünüyorum..Hayırlısı olsun ama bu sitede sizlerle olmak çok güzel yorumlarınız için gerçekten çok teşekkür ediyorummverygood
09-04-2010 02:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

kendine cok iyi bak, kendine hakettiğin gibi davran hep...sabretmeyi ögrenmen Saturn etkisidir, bence cok olumlu yoldasın... bir seyler yıkıldıysa zaten yeni bir seylerin gelmesi icin yıkılır...
sevgiyle kal...

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
09-04-2010 02:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Hım buna göre 7. evinde plutosu olan ben 7. ev konularında akrep temaları mı segiliyorum acaba marskovası?

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
07-16-2011 01:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

cevap için teşekkür ederim marskovası.. çiçek

O zaman bunları beceremiyorum demektir. Biten evliliimin ardından hic bir talepte bulunmadan üstelik sadece üzerimdekilerle hayatından cıktım o kadar hic kin gütmedim sadece kurtulmak istedim hala aynı fikirdeyim cocuk göstermeme ya benimsin ya topragın diyalogları da olmadı kendim cok sarsıldım yeniden bir düzen kurdum ruhen cok yıprandim ama karsımdakine zarar vermedim bu pluto burada hic bir işe yaramıyor demek ki.

Hala de fikrim aynı bir ilişki bitmisse bitmistir ardından acı cektirmek intikam birbiriyle ugrasmak sadece yıpratır insanları.. hele ki ortada cocuk varsa dünyaya gelirken anne ve babasını secme hakkı bu masum yavrucuga verilmediyse onun hayatı alt üst edilmeden bu olay gerceklestirilmelidir.

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
07-16-2011 04:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Plüton'un isteği çok basit. Sadece duygusal tatmin olmak istiyor.
Söz dinlemez deli gönül gülücük
07-06-2012 10:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

(07-06-2012 10:38 PM)By Ceykp Yazılan:  Plüton'un isteği çok basit. Sadece duygusal tatmin olmak istiyor.
Söz dinlemez deli gönül gülücük

Fakat doymayı bilmiyor.Diğer gezegenleri bırakıp sadece kendisiyle ilgilenilmesini istiyor.Kıskanıyor çünkügülücük
07-06-2012 10:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
perfect_wawe Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 5

Plütonun özellikleri öyle tek bakışta açığa çıkacak kadar basit değildir. plüton çok karmaşık bir gezegendir ve ardında yada önünde bir çok soru işareti barındırır. plütonun en önemli özelliği gizemli olmasıdır. Çok bilinmeyenli bir denklem gibidir o! Plüton astrolojide başlangıç, bitiş, sona erme, ölüm, dönüşüm, farklı bir hayata başlamak, eskisinin bitip yerine yepyenin gelmesi gibi çok karmaşık ve çok zor süreçleri yönetir. plüton karanlık güneştir. ondan önce yaşam, güneş, hayat çoşkusu, dünya sevgisi, kolektif bilinç, insanların ortak olarak sevip bağlandığı idealler vardır. ondan sonra ise karanlık, kaos vardır. belirsizlik vardır. Hangisi doğru hangisi yanlış bir türlü karar veremeyiz. Ama kararı verdikmide artık bizi öldürseler o karardan vaz geçmeyiz. Plüton doğası gereği aniden hareket etmez. o uranüs gibi birden cereyan eden fikirlerle, aniden alınan kararlar bağlantılı değildir. plüton daha çok yayılmacı bir politika izler. İnsanoğlunun hücrelerine tıpkı bir kanser gibi yavaş yavaş siner ve ortaya çıkardığı fikirleri söküp atmak nerede ise imkansızdır, ölümü gerektirebilir. Plüton yıldız haritasında hangi eve temas etmişse o alanda yoğun bir bilinç yoğunlaşması, paradoksal düşünüm, şüphe çıkışlı yargılar, kuşkular, sağlıklı kuşku görünür. Plüton'un bize söyledikleri asla yadsınamaz. görünürde hiç bir delil olmasa bile onun sezgileri ve altıncı duyusu o kadar kuvvetli çalışırki; düşünüp şüphe etttiği herşey gerçek olur. Plüton bulunduğu burca göre negatif veya pozitif özellikleriyle çıkış yakalayacaktır. plüton'u bulunduğu burçlara göre irdeleyelim; Plüton koç burcunda: Liderlik isteği ve bununla gelen hükmedicilik şiddetli boyutlara ulaşır. Kişi her şekilde kendi sözünün dinlenilmesinden, kendi dediğinin olmasından yanadır ve bu uğurda derin tutkuları vardır. Fikir akımları, ideolojiler devrime uğrar. Politikalar transformasyon geçirir ve kendine çok sayıda taraftar toplar. Kanlı liderler, diktatörler çoğalır. Güç savaşları, baş olma isteği sosyal ve kitlesel savaşlara, yıkımlara neden olur. Plüton boğa burcunda: Maddi ve manevi değerlerle ilgili krizler görülür. Kİşi veya ülkeler ekonomik krize, fakirliğe uğrar. Sevgi, saygı, cömertlik, eli açıklık, hoşgörü gibi kavramlar sorgulanır. Kitlelerin inanç veya değerlerinde ciddi yozlaşmalar, dejenerasyonlar açığa çıkar. Kan dökmek ibadet olabilir. Plüton yönettiği burcun zıddı boğadayken olumsuz özelliklerini açığa çıkartacak demektir. Acımazsızlık. zalimlik, inançları, değerleri ve tabuları yıkmak yaşam tarzı haline gelebilir. Plüton ikizler burcunda: Bilim ve teknikle ilgili devrimsel reformlar, dönüşümler yaşanır. yepyeni teknolojiler insanların hayatını aydınlatır. tıpta ilerlemeler olur. Eskiden ölümcül olan hastalıklar artık grip kadar kolay atlatılır boyuta gelir. İletişimde reformlar olur. Dünyanın diğer ucundaki insanlarla iletişim kurmak olağan hala gelir. Plüton ikizler burcundayken; yeni fikir ve düşünceleriyle insanları heycanlandıran, ülke çapında köklü devrimlere götüren fikirlerle yazar ve düşünürler ortaya çıkar. Plüton yengeç burcunda: Ailevi bağlar, ülke ve miilliyetlere olan inançlar dönüşüme uğrar. Kişi inandığı inanca fanatik bir şekilde bağlanarak sınırları yok sayabilir. Ak veya kara açığa çıkar. Sınırlarıı bu kavramlar belirler. Ülkeler, aileler, topraklar, şehirler yok sayılır. Uç durumlarda kişinin ailesi dışında veya kendi milleti dışında herkesi düşman görmesi olasıdır. Anaçlık, yerini bencilliğe, ben ne dersem o odur türünde zorbalığa getirir. Plüton yengeç burcundayken insanlar kendi aile ve milletleri dışındaki kimselere karşı hoşgörülü olmayı öğrenmelidir. yada sınırları reddetmek yerine kendi aile ve ülkesini açığa çıkartacak bir sınır çizmelidir. Plüton aslan burcunda: Plüton aslan burcunda yücelir. plüton bu burçta olumlu özelliklerini çok kolay bir şekilde açığa çıkarmaya elverişlidir. Bu devrede bireysel güç. asalet, adalet, şeref, önderlik, zulme karşı boyun eğmeme, adillik, haklıya hakkını verme gibi kavramlar ön plana çıkar. Bu değerler kitlelerin hayatında tıpkı bir inanç ve gelenek gibi sorgulanmadan yerine getirilir. Aksine davranıldığı takdirde plütonun verdiği vicdan azabı yoğun şekilde yaşanır. Halkla bütünleşme, toplumların isteklerini anlayabilme, milleti ve devleti için kendi varlığını feda eden politikacılara yaratır. Plüton aslan burcundayken bireysellikten sıyrılarak, gelecek nesillere ışık tutacak, onları daha güzel bi hayata kavuşturacak fikiirlerle kendini gösterir. Plüton başak burcunda: Tıp alanında reformlar gerçekleşir. Tedavi yöntemleri daha uygulanabilir ve daha olumlu hala gelir. Hizmet kavramı sorgulanır. Bu alanda kişi gerçekten evrensel bi amaca hizmet etmediğini sorguladığı anda isyan edecektir. Plüton başak burcundayken hizmet evrensel bir hale gelir ve gerçekten insanlığa yararlı olup olmadığı sorgulanabilir. Plüton terazi burcunda: Plüto bu burçdayken cinsellik, sevgi, ilişkiler, evlilik gibi kavramlarda aksamalar, farklı bakış açıları edinilebilir. Bu kavramları sorgulatıp, dönüştürecek aydın ve yazarlar ortaya çıkabilir. Terazi hava grubundan öncü nitelikte bir burç olduğu için; bu durumda zihinsel anlamda transformasyonları açığa çıkarır. eski değerler yerine yenisini bırakır. Güzellik, cinsellik, sanat, estetik gibi alanlarda küklü değişimler olur. Plüton akrep burcucunda: Fanatizm ve kişinin inandığı uğruna ölümüne savaş akıl almaz boyutlara ulaşabilir. Savaş, yıkım, kitlesel gruplaşma, hoşgörüsüzlük, kendi dışında olanın yok edilmesi gibi fikirler olağan hala gelebilir. Plüton kendi yönettiği burç olan akrepte olumlu ve olumsuz özelliklerini çok net bir şekilde ortaya koyar. Uçlarda yaşamaya elverişli akrepteki plüton, akrep gibi insanların ortaya çıkmasına neden olur. Bir tarafta toplumu iyi anlayabilen politikacılar, siyasetçiler, farklı fikirleriyle toplumu dönüştüren propagandacılar, yazarlar, aydınlar açığa çıkarken.. Diğer tarafta, yıkıcı terör örgütleri, gözünü kırpmadan yıkan fanatik uçlardaki illegal oluşumları açığa çıkartabilir Plütun yay burcunda: İnançlarda ve değerlerde dönüşümler, başkalaşımlar olur. insanlar inançlı yaşamanın, Allah inancının değerini anlar. olumlu bir şekilde insanlara daha olumlu, hoşgörülü, merhametli, empatik. farklı fikirlerden ve çoğulculuktan hoşlanan sosyal bir nesli meydana getirir. olumsuz tarafları ise kişiye inanç ve değerlerinde fanatizm destekli yargılar verebilir. Plüton oğlak burcunda: Plüton bu burçtayken maddi anlamda krizler gözlemlenebilir. Ülke ekonomileri sarsılır, kitlesel fakirlik, açlık yaşanır. Oğlak toprak grubundan bir burç olduğu için; bu durum küresel anlamda kuraklığa, toprak kaybına, erezyona işaret ediyor olabilir. Plüton oğlak burcundayken maddi değerler ön plana çıkar. Para ve kaynaklar değer kazanır. Ülkeler mevcut sistemlerini, köklerini, geleneklerini daha bir şiddetle savunur hala gelir. bunu uygulayan liderler zaman zaman zalimliğe başvurabilir. Plüton kova burcunda: Plüton kova burcunda düşer. bu burçta özelliklerini tam olarak ortaya çıkartamayabilir. Plüton kova burcundayken insanlar bireysel isteklerinden sıyrılır. kolektif, toplum yararına çalışmak önem kazanır. Plüton bu burçtayken; evrensel değerlere inanan, insan haklarına önem veren, toplumu daha iyi bi geleceğe hazırlayan kuşakları yaratır. Plüton balık burcunda: Plüton balık burcundayken sanatla ilgili konularda reformlar olur. Resim, müzik sinema ve sanatın diğer alanlarında gözle görülür değişimler olur. Mistisizm, felsefe, spiritüalizm farklı bir gözle incelenir. bu konularda şimdiye kadar duyurmamış fikirlerle ortaya çıkan yazar veya din adamları ortaya çıkabilir. Plüton balık burcundayken en çok din alanında dönüşümlere neden olur. Kişi Allah'ı görmeden onu görmüş gibi ibadet eder. Dış dünyaya karşı aşırı duyarlaşır. Farklı duyular orata çıkar. Altıncı duyu, gelecekten haber alma, olacakları görme, kahinlik gibi kavramlar topluma entegre olur.
07-18-2012 05:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

Pluto Aslan burcunda yücelir,Kova burcunda düşer...Bilmiyordum gülücük teşekkürler Perfect_Wawe verygood
07-18-2012 10:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

pluto aslan neslinden bir örnek : Pablo Escobar :D
07-18-2012 07:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Plüto Aslan 2. Dünya Savaşı