Değerlendir:
  • 41 Oy - 2.66 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hazal Kaya
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

Cvp: RE: Hazal Kaya
Late-goodbye Yazılan:1.evde güneş boy uzatıyormu peki...

evet .özellikle asc kavuşumu varsa uzatır.ama 1.evin neresinde 2.eve çok yakınsa
etki çok değişebilir.
10-28-2009 07:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Late-goodbye Dışarıda
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

aeon Yazılan:
Late-goodbye Yazılan:1.evde güneş boy uzatıyormu peki...

evet .özellikle asc kavuşumu varsa uzatır.ama 1.evin neresinde 2.eve çok yakınsa
etki çok değişebilir.

Haritam imzamda var...İlginç bir nokta var burda sanki.Baba uzun anne orta sayılır,Baba tarafı uzun,Anne tarafı uzun.Ailede kumral olan tek bireyim.Ve aynı zamanda aile'nin erkek bireyleri arasına en kısa olanı.
Yüce yaratıcı bu ego sana fazla demiş boydan kısmış sanki...

''Kaliteli Parfümler,Küçük şişelerde bulunur.''
Doğum Haritası

Doğum Haritası
10-28-2009 08:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Late-goodbye Yazılan:Haritam imzamda var...İlginç bir nokta var burda sanki.Baba uzun anne orta sayılır,Baba tarafı uzun,Anne tarafı uzun.Ailede kumral olan tek bireyim.Ve aynı zamanda aile'nin erkek bireyleri arasına en kısa olanı.

güneşin 1.evde ama 2 ye yakın
gerek venüs kavuşumu gerek akrep çok uzun boy vermez.
10-28-2009 08:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

aeon Yazılan:
Late-goodbye Yazılan:Haritam imzamda var...İlginç bir nokta var burda sanki.Baba uzun anne orta sayılır,Baba tarafı uzun,Anne tarafı uzun.Ailede kumral olan tek bireyim.Ve aynı zamanda aile'nin erkek bireyleri arasına en kısa olanı.

güneşin 1.evde ama 2 ye yakın
gerek venüs kavuşumu gerek akrep çok uzun boy vermez.

benim asc deki pluto da aynı şeyi yapmış :D

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
10-28-2009 08:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
KoçAslanı
Kayıtsız

RE: Hazal Kaya
benim asc aslan 1. evin bitiminde başakta jüpiter var 2 si uzun boy veren etkiler ama jüpiter nedense uzun boy vereceğine sadece kalın bacaklar ve kilo almaya meğillilik vermiş. boy 1.80, 1.85 olsaydım bari en azından
10-28-2009 08:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

KoçAslanı Yazılan:benim asc aslan 1. evin bitiminde başakta jüpiter var 2 si uzun boy veren etkiler ama jüpiter nedense uzun boy vereceğine sadece kalın bacaklar ve kilo almaya meğillilik vermiş. boy 1.80, 1.85 olsaydım bari en azından

1.80 tc standartına göre iyidir.;)
jupiterin kalın bacak vve kilo alma öz.doğru.jupiter için kilo almaya da kas yapmaya da uygun fizik verdiğini söylemek yanlış olmaz.

ehem ehem ,1.85 olmak herkese nasib olmaz
10-28-2009 08:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
KoçAslanı
Kayıtsız

aeon Yazılan:1.80 tc standartına göre iyidir.;)
jupiterin kalın bacak vve kilo alma öz.doğru.jupiter için kilo almaya da kas yapmaya da uygun fizik verdiğini söylemek yanlış olmaz.

ha iskarpin falan giyince 1.83 civarı oluyor dik durursam 1.85 işte gülücük koçtan dolayı biraz eğik dururum hani şey diye geçer "saldırı pozisyonu" gülücük dikkat ettim çoğu koç öyle oluyor kafası önde gülücük) jüpiterin kas yapmaya uygun fizik verdiğide gerçekten doğru geçen sene güzel bir vücut yaptım ama bırakınca sporu belim gene yağlandı hafif ama yağlara rağmen yinede üçgen diye tabir edilen şekile sahibim ehemm ehemm :D:D
10-28-2009 08:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

KoçAslanı Yazılan:
aeon Yazılan:1.80 tc standartına göre iyidir.;)

ha iskarpin falan giyince 1.83 civarı oluyor dik durursam 1.85 işte gülücük koçtan dolayı biraz eğik dururum hani şey diye geçer "saldırı pozisyonu" gülücük dikkat ettim çoğu koç öyle oluyor kafası önde gülücük) jüpiterin kas yapmaya uygun fizik verdiğide gerçekten doğru geçen sene güzel bir vücut yaptım ama bırakınca sporu belim gene yağlandı hafif ama yağlara rağmen yinede üçgen diye tabir edilen şekile sahibim ehemm ehemm :D:D

karın kası yapmanın yolu mutfaktan geçer ehem ehem gülücük)
10-28-2009 08:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
KoçAslanı
Kayıtsız

RE: Hazal Kaya
o biraz türk kasına kaçıyor gülücük) ha bi ara gerard butlerin(300 spartalı leonidas) haritasına rastlamıştım onunda 1. evinde jüpiter vardı ve vücut şeklimiz kopya gibi sanki(tabi 300 filmindeki hali kadar değilde :D:D P.S I Lov e You daki hali gibiyim şuan) ondada kalın bacak var ama 1.90 boyda var jüpiter ona vermiş bana vermemiş :D:D
10-28-2009 08:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

KoçAslanı Yazılan:o biraz türk kasına kaçıyor gülücük) ha bi ara gerard butlerin(300 spartalı leonidas) haritasına rastlamıştım onunda 1. evinde jüpiter vardı ve vücut şeklimiz kopya gibi sanki(tabi 300 filmindeki hali kadar değilde :D:D P.S I Lov e You daki hali gibiyim şuan) ondada kalın bacak var ama 1.90 boyda var jüpiter ona vermiş bana vermemiş :D:D

mutfaktan geçer derken yemek yememek anlamında söyledin.istersen sabah akşam mekik çek yağlı vs yersen karın kası çıkmaz.
bir de 1.90 boyu ne yapacaksın. ;)iskandinavyada yaşamıyoruz.t.c bayanlarının boy ortalamasını dikkate alarak , bu isteklerini bence gözden geçir gülücük)
10-28-2009 08:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir