Değerlendir:
  • 53 Oy - 2.64 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yıldız Haritasında Güçlü Gezegenleri Saptamak
Yazar Mesaj
cancimini Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip

Rep Puanı: 4

Cvp: Yıldız Haritasında Güçlü Gezegenleri Saptamak
Haritam biraz dağınık; bir ara astro.com dan Walter pullen seçeneğinden bakmıştım hangi gezegenler güçlü çıkıyor acaba diye, Jüpiter, Mars ve Pluto güçlü çıkmıştı. Fakat sonrasında gezegenlerin bulundukları burçlardan dolayı verdiği analiz sonucunun bu şekilde çıktığı kanaatine de vardım. Pek güvenmedim açıkçası. Sonrasında değerlendirmeyi hayat akışına transitlere göre yaparak taşları gediğine daha sağlam oturttum.

Jüpiter Balık ta ikili yöneticilerden biriydi. Mars Oğlak da yüceliyordu. Pluto da yönettiği Akrep teydi. Köşe evlerde de değillerdi üstelik. 1,4,7 gibi... Ama şu var genel hayat akışıma uyarladığımda bu gezegenlerin etkisine yaydığı enerjiye göre bir yolda ilerlediğimi düşünüyorum. Kimya , biyokimya , tıp vb konularda Pluto nun etkili olduğu malum. Jüpiter de Balık da güçlü çalışıyor ve sağlık sektörüne hizmet veriyorum. Mars enerjisi de daha çok iş ortamında karşılaştığım ( Satürn Yay transitiyle daha çok ayyuka çıkmış olan ) bir takım haksızlık, mobbing tarzı uygulamalara karşı direncimin artması , motivasyon vb konularda kendimi şarj etme önüme bakma konusunda yardımcı oluyor şu sıralar.

"Allah yüzbinlerce Kimya yarattı ama, insan SABIR gibi bir kimya görmedi." Hz. Mevlâna

http://i.hizliresim.com/P0ONz9.gif
12-24-2017 05:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: RE: Yıldız Haritasında Güçlü Gezegenleri Saptamak - tiyatral_gitarist - 02-21-2010, 11:50 AM
Cvp: Yıldız Haritasında Güçlü Gezegenleri Saptamak - cancimini - 12-24-2017 05:55 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Astrosohbet (Forumumuzun) Yıldız Haritası astrosohbet 81 107,734 06-09-2019 12:07 AM
Son Mesaj: say24
  Hafızanın Doğum Haritasında İncelenmesi emel 55 83,741 02-04-2015 01:15 AM
Son Mesaj: gökyüzü

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir