Değerlendir:
  • 53 Oy - 2.64 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yıldız Haritasında Güçlü Gezegenleri Saptamak
Yazar Mesaj
miyase Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Yıldız Haritasında Güçlü Gezegenleri Saptamak
Benim haritamda cok fazla aci mi var bana mi oyle geliyor?... Cunku bir turlu isin icinden cikamiyorum, hangi gezegen dominant olabilir diye..

Saturn 1. evimde, kisisel gezegenlerin hepsiyle (venus haric) acisi var. Saturn'e dominant gezegen diyebiliriz oyleyse.

Ancak bi baktigimda haritama, siron ve mars HER gezegen ile aci yapiyor (7. ev), ve birbirleriyede kavusumdalar. Siron sadece merkur ile aci yapmiyor.

Ama kendimde cok fazla pluto etkiside hissediyorum. Plutoda ay ve venus haricinde her gezegenle aci olusturuyor. ve akrep burcunda. Jupiter ile kavusumda.

Haritamda 3 gezegen yengecte oldugundan ayda guclu olmus olmuyor mu?

Son olarakta, bir yazida, gece dogduysaniz ay'a bakmak gerekir denmisti. Ay yay'da, bu durumda jupiter etkili olmus oluyor. Jupiterde yay'da, yani yay etkisi ikiye katlaniyor. Ve jupiterin bi kose eviyle kavusumda olmasi (10. ev) bu durumu etkiliyor olmali.

Anlamadim ben.. Biri bana biraz yardimci olabilir mi?

(Nefret edilesi) saturn yerine merkur, venus veya uranusun etkili olmasini nekadarda cok isterdim...

Haritam;
[Resim: withlilith.th.gif]
02-13-2010 04:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Yıldız Haritasında Güçlü Gezegenleri Saptamak - miyase - 02-13-2010 04:11 PM
Cvp: RE: Yıldız Haritasında Güçlü Gezegenleri Saptamak - tiyatral_gitarist - 02-21-2010, 11:50 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Astrosohbet (Forumumuzun) Yıldız Haritası astrosohbet 81 107,748 06-09-2019 12:07 AM
Son Mesaj: say24
  Hafızanın Doğum Haritasında İncelenmesi emel 55 83,749 02-04-2015 01:15 AM
Son Mesaj: gökyüzü

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir