Değerlendir:
  • 28 Oy - 2.61 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haritada ÖLÜM...
Yazar Mesaj
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

RE: Haritada ÖLÜM...
(03-02-2010 02:21 AM)Lily Yazılan:  Tr Satürn 12. evdeki güneşimle kavuştuğunda ve 4. evde Ic noktasıyla kavuşumda olan plütoma kare açı yaptıgında dedemi kaybettim… Babaannemin haritasında tr plüto natal marsa kareydi..Babamın haritasına baktıgımda tr satürnün güneşine kare yaptıgını aynı zamanda tr plütonun 8. evindeki satürnüyle kavuşumda oldugunu gördüm.. kardeşimin haritasında ise tr Satürn 10. evindeki natal satürne zıt açı yapmıştı plüto ya da kare…

Yakın zamanda bir arkadaşım da babasını kaybetti.. tr Satürn 8.evindeki güneşine kare yapıyodu onun haritasında da..

Bu konu benim de ilgimi çekmişti kendimce değerlendirmeye çalışmıştım.ne kadar doğru bilemiyorum..

Başın sağolsun Lily.
Gerçekten çok güzel bir analiz yapmışsın.
Bunu acaba sadece ölüm değil de her olaya uyarlayabilirmiyiz acaba ?
Ve ailemizi ilgilendiren her olay hakkında bir öngörüde bulunabilir miyiz ?
Bilgimiz ve aklımız yettiğince…

(03-02-2010 06:34 AM)Sniper Yazılan:  sanırım senin söylemek istediğin şu Gitarist; Baba ölmüş..aynı aile içinde babanın öldüğü kendi haritasında..babasının öldüğü kızının haritasında..kocasının öldüğü eşinin haritasında belli olurmu..yanlış anlamadıysam hepsinde belli bi etki bulunabilirmi..bence evet..ne kadar etkilendiyse ona göre bi transit yaşıyo olabilir..misal baba öldükten sonra para sıkıntısı çekcek bi çocuğun transit satürn yada plüto 2.evinden Güneşine zıt açı yapıyo olabilir yada misal eşi tarafından kısıtlanan bi kadının transit Uranüs 8.evinden Marsına kare yapıyo olabilir..kimbilir belkide beklenmedik bi ölüm olmuştur aynı zamanda..aile içinde haritalar arasında bağlantı varmıdır anlamında sorduysan bence vardır..ama daha güçlü açılar aile dışı biriylede olabilir..genede kesin belli açılar, konumlar olduğunu sanmıyorum kişiden kişiye değişebilir...

bu arada başınız sağolsun arkadaşlarçiçek

Evet aynen bunu demek istedim Sniper , bu sefer doğru ifade edebilmişim kendimi … gülücük

Daha da devam edecek olursak…

O babanın taksitle buzdolabı aldığı ve artık maalesef senetlerini ödeyemeyeceği için sıkıntıya düşen beyaz eşyacının haritası ?
Evlilik arefesindeki kızının bu olayla düğününün yapılamaması. 7 evinde ne gibi bir etki oldu acaba?
Tek dostu o kişi olup ta , onun ölümüyle depresyona giren ve bunun karısıyla boşanmasına sebep olduğu için cinnet geçirip bütün aileyi katleden adamın (ve tüm ailesinin) haritası ?
Nasıl bir devre kilitlenmesi gerçekleşiyor acaba ?

Evet abarttım… gülücük
Ama böylece “parça” diye bir şeyden söz edebilir miyiz ?
Yoksa aklımızı ve hayal gücümüzü geliştirip biraz daha fazlasını bütünsel bakış açısıyla mı değerlendirmeye çalışmalı …?

Neyse yine istemeden bu konuya(kader) girdim…
Buna girmeden sevgili Lily gibi tüm ailesini ilgilendiren bir olayı bizle paylaşmak isteyen olabilir mi acaba ?
İlla ölüm değil , dediğim gibi bu bir düğün yada aileye yeni bir bireyin katılması (bebek) ya da piyangodan para gibi güzel olarak değerlendirilebilecek olaylar da olabilir…

Bu yorumu yapmakta zorlanan arkadaşlar ailesindeki kişilerin haritalarını eklerlerse belki üstadlar bu konuyu değerlendirebilirler.

Herkese teşekkürler…
03-02-2010 11:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Haritada ÖLÜM... - tiyatral_gitarist - 03-01-2010, 12:56 AM
RE: Haritada ÖLÜM... - Serena - 03-01-2010, 01:31 AM
RE: Haritada ÖLÜM... - Schatz - 03-01-2010, 01:42 AM
RE: Haritada ÖLÜM... - Venüs - 03-01-2010, 04:39 AM
RE: Haritada ÖLÜM... - Nota - 03-01-2010, 10:52 AM
Cvp: Haritada ÖLÜM... - tiyatral_gitarist - 03-01-2010, 10:54 AM
RE: Haritada ÖLÜM... - Nota - 03-01-2010, 07:35 PM