Değerlendir:
  • 29 Oy - 2.83 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jüpiter Koç Burcunda
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Jüpiter Koç Burcunda
(01-09-2011 04:35 PM)malice071 Yazılan:  
(01-09-2011 03:43 PM)Yıldırım Yazılan:  
(01-09-2011 02:36 PM)malice071 Yazılan:  
(01-09-2011 04:42 AM)Yıldırım Yazılan:  * Transit Jüpiter Koç burcuna giriş yaptığında , Aslan burcunda gezegeni olanlar için hoş getirileri olabilir.
( Güneşi , Ay burcu , Merkürü , Venüsü , Marsı , Jüpiteri Aslan olanlar )
İlişkisi olmayanlar için bir aşk deneyimlemek , evli olanlar için çocuk yapma ihtimali , sosyal çevreyle olan etkileşimin artması ve belkide popüleritenin artması gibi seçenekleri not düşeyim.

Tabi Jüpiter transitlerinde evde kös kös oturup somurtmak verimsiz bir yaklaşımdır.
Davetlere Evet demek , fırsatlara Evet demek için uygun bir kaç ay sizi bekliyor gibi.

ben koç burcuyum ve benim şans noktam aslan burcunda 9.evde acaba bu durum benim içinde geçerli olabilir mi?

şans noktasını yorumlarımda hiç kulanmadım bilemiyorum.

senin profilindeki doğum bilgileri doğruysa Ay burcun Yengeç ve Satürn Terazi transiti Ay burcuna Kare açı yapıyor olmalı.
yani çokta şanslı bir dönem olduğunu sanmıyorum ama umarım yanılırım.

ama ben şimdi gerçekten çok üzüldüm:(Jüpiterin ve uranüsün koç burcuna girdiği zamanlar benim için güzel gelişmeler olabilir die düşünmüştüm..pek anlamadimacaba

Şans noktasının etkisi varmı yokmu bilemiyorum.

Jüpiterinin Güneşine dokunacak olması güzel lâkin aynı dönemde satürnde Ay burcuna dokunuyor olacak.

Hem şanssız bir dönem demek istemedim yanlış anlama lütfen.

01-09-2011 05:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

satürn transitleri bazen de ödülü göstermez mi?

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
01-09-2011 05:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(01-09-2011 05:17 PM)Daily Yazılan:  satürn transitleri bazen de ödülü göstermez mi?

eğer geçmişte ekilenler doğru şeyler ise satürn sert açıları bile hasat zamanını gösterebilir.

ama satürn ödülünü ŞANS olarak değerlendirmek yanlış olur çünkü tıpkı çiftçinin ektiği ürünü SÜREKLİ beslemesi ve nihayet MEYVASINI toplaması gibi bir şeydir Satürn Ödülü.

sürpriz bir şey yada beklenmedik bir fırsat değildir.

01-09-2011 05:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
malice071 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 25

(01-09-2011 05:14 PM)Yıldırım Yazılan:  
(01-09-2011 04:35 PM)malice071 Yazılan:  
(01-09-2011 03:43 PM)Yıldırım Yazılan:  
(01-09-2011 02:36 PM)malice071 Yazılan:  
(01-09-2011 04:42 AM)Yıldırım Yazılan:  * Transit Jüpiter Koç burcuna giriş yaptığında , Aslan burcunda gezegeni olanlar için hoş getirileri olabilir.
( Güneşi , Ay burcu , Merkürü , Venüsü , Marsı , Jüpiteri Aslan olanlar )
İlişkisi olmayanlar için bir aşk deneyimlemek , evli olanlar için çocuk yapma ihtimali , sosyal çevreyle olan etkileşimin artması ve belkide popüleritenin artması gibi seçenekleri not düşeyim.

Tabi Jüpiter transitlerinde evde kös kös oturup somurtmak verimsiz bir yaklaşımdır.
Davetlere Evet demek , fırsatlara Evet demek için uygun bir kaç ay sizi bekliyor gibi.

ben koç burcuyum ve benim şans noktam aslan burcunda 9.evde acaba bu durum benim içinde geçerli olabilir mi?

şans noktasını yorumlarımda hiç kulanmadım bilemiyorum.

senin profilindeki doğum bilgileri doğruysa Ay burcun Yengeç ve Satürn Terazi transiti Ay burcuna Kare açı yapıyor olmalı.
yani çokta şanslı bir dönem olduğunu sanmıyorum ama umarım yanılırım.

ama ben şimdi gerçekten çok üzüldüm:(Jüpiterin ve uranüsün koç burcuna girdiği zamanlar benim için güzel gelişmeler olabilir die düşünmüştüm..pek anlamadimacaba

Şans noktasının etkisi varmı yokmu bilemiyorum.

Jüpiterinin Güneşine dokunacak olması güzel lâkin aynı dönemde satürnde Ay burcuna dokunuyor olacak.

Hem şanssız bir dönem demek istemedim yanlış anlama lütfen.

aslında yıldırım çok büyük şanslar beklemiyorum ama umarım birazda olsa şansım yaver gider: )hem ben yükselen bir yayım iyimserliğimle bunların üstesinden gelebilirimgülücük
01-09-2011 05:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

(01-09-2011 05:27 PM)Yıldırım Yazılan:  
(01-09-2011 05:17 PM)Daily Yazılan:  satürn transitleri bazen de ödülü göstermez mi?

eğer geçmişte ekilenler doğru şeyler ise satürn sert açıları bile hasat zamanını gösterebilir.

ama satürn ödülünü ŞANS olarak değerlendirmek yanlış olur çünkü tıpkı çiftçinin ektiği ürünü SÜREKLİ beslemesi ve nihayet MEYVASINI toplaması gibi bir şeydir Satürn Ödülü.

sürpriz bir şey yada beklenmedik bir fırsat değildir.

başarıdır.. verygood

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
01-09-2011 05:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Venüsüm aslanda, neptün uranüs ve juno yayda, Jupiterin koç burcuna girmesi oldukça çok etkili mi olur yani hissedilir olumlu yönde değişiklik yoksa ölesine gelir geçer migülücük Bi de juno evlilikle ilgili ya o alanda bişey olur mu?
01-10-2011 01:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(01-10-2011 01:43 AM)Messa Yazılan:  Venüsüm aslanda, neptün uranüs ve juno yayda, Jupiterin koç burcuna girmesi oldukça çok etkili mi olur yani hissedilir olumlu yönde değişiklik yoksa ölesine gelir geçer migülücük Bi de juno evlilikle ilgili ya o alanda bişey olur mu?

İlişkilerle alakalı gelişmeler yaşayabilirsin evet. Junoyu tanımıyorum, ama bu astereoidin özelliği transit etkileri altındayken ilişkilerde başlangıç ya da bitişleri ifade ediyormuş. Neptün uranüsü geç, kollektif sonuçta.
7. ev yöneticin satürn. Ve tr satürn natal satürnle etkileşim halinde. Yükselen yöneticinde bi şekilde transit pluto etkileşiminde.. Yani 7. ev konularında zorlayıcı deneyimler yaşayabilirsin. Biraz ağır abi tiplere çekilebilirsin. Venüsün etkilenmesi bi ilşki başlangıcına işaret edebilir. Ama tek başına yeterli değil sanırım.
Çevresel olarak evlenmenle alakalı psikolojik baskı var mı üstünde?
01-10-2011 01:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(01-10-2011 01:58 AM)Félicé Yazılan:  
(01-10-2011 01:43 AM)Messa Yazılan:  Venüsüm aslanda, neptün uranüs ve juno yayda, Jupiterin koç burcuna girmesi oldukça çok etkili mi olur yani hissedilir olumlu yönde değişiklik yoksa ölesine gelir geçer migülücük Bi de juno evlilikle ilgili ya o alanda bişey olur mu?

İlişkilerle alakalı gelişmeler yaşayabilirsin evet. Junoyu tanımıyorum, ama bu astereoidin özelliği transit etkileri altındayken ilişkilerde başlangıç ya da bitişleri ifade ediyormuş. Neptün uranüsü geç, kollektif sonuçta.
7. ev yöneticin satürn. Ve tr satürn natal satürnle etkileşim halinde. Yükselen yöneticinde bi şekilde transit pluto etkileşiminde.. Yani 7. ev konularında zorlayıcı deneyimler yaşayabilirsin. Biraz ağır abi tiplere çekilebilirsin. Venüsün etkilenmesi bi ilşki başlangıcına işaret edebilir. Ama tek başına yeterli değil sanırım.
Çevresel olarak evlenmenle alakalı psikolojik baskı var mı üstünde?

Klasik annem diyor evlen diye, yaşın geçecek filan diyor. Ole illa evleneyim istegim yok zaten. Aslında kendime ait mekan istiyorum aile yanında kaldığım icin mekan değişikliği gibi kendime ait bir yer filan. Ama şu an bunu yapabilecek içimde kıvılcım yok.
01-10-2011 02:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Birşey olurmu olmazmı orasını bilemiyorum , Jüpiterden olumlu nasiplenen kişilerden biri olma ihtimalin var evet bunu söyleyebilirim.
Bu nasiplenmeyi sadece aşk-evlilik olarak sınırlamayalım.
Maddi-Manevi fırsatlara açık bir yaklaşım geliştirmen faydalı olacaktır.
Somut gelişmeler olmasa bile ( Jüpiter tüm hayatımızı değiştirecek güçte değil ) en azından Mutluluk duygusunu sık sık hissetmene işaret edebilir.

* Mutluluk kavramıyla en çok bağlantılı iki gezegen = Venüs ve Jüpiterdir.

01-10-2011 02:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Güzel geçsin inşallah herkes için geçen sene az buçuk kabustu benim için hayallerimi gerçekleştiremedim yeni hedefler belirlemeye çalışıyorum bakalım.
01-10-2011 02:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Jüpiter' in Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 16 106,869 12-04-2019 11:40 PM
Son Mesaj: merkür_yen
  Transit Jüpiter ve Köşe Noktalarından Geçişi astrosohbet 46 61,626 11-27-2019 01:22 PM
Son Mesaj: gullusutcu
  Transit Jüpiter Evlerde salmakis 65 142,757 07-08-2019 01:15 AM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  Jupiter Akrep Dönemi Başlasın ! Alejandro 39 44,754 04-15-2018 02:13 AM
Son Mesaj: say24
  Jupiter Terazi dönemi başlasın ! Alejandro 94 102,874 07-08-2017 09:29 PM
Son Mesaj: gemini
  transit jüpiter günes mars merkür kavuşumu kartalyus 3 7,286 07-19-2016 11:17 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Jüpiter'in şans noktasından geçişi Reinarubia 6 14,651 12-23-2012 07:39 PM
Son Mesaj: Reinarubia
  jüpiter geri harekette!! ginka 46 57,122 10-05-2012 10:23 PM
Son Mesaj: arzu
  Jüpiter Balıkta astrosohbet 19 28,103 02-08-2010 03:55 AM
Son Mesaj: Mercan

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir