Değerlendir:
  • 26 Oy - 2.54 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aşık Olunca Açılar
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Aşık Olunca Açılar
(07-25-2011 12:52 PM)marskovası Yazılan:  Elimde yine Psikeart dergisi ve Temmuz-Ağustos konusu "aşk acısı" var. Tüm psikologlar aynı kanıda; aşık olunca gerçek karakter gidiyor içimizdeki iyi çıkıyor ortaya. Sanki her aşık olan 12.evini harekete geçiriyor; daha fazla sadaka verme, yardım eli uzatma, egosuzluk, karşıyla bütünlenme=tek olma! Psikologların astrolojiye dayanmadan yaptığı hipotezleri komple okusanız dersiniz bunlar Neptün'den bir haber Neptün'ü tarif ediyor. Sis'e değiniyorlar, gözlerin kapalılığı buna tezat yüreğin açıklığı gibi. Tekrar aşık olduğum 2 tarihe döndüm, değinmişimdir muhakkak ikisinde de mars yengeçe rastgelmiş diye. Bu sefer daha bir inceledim ikisinde de mars retro birinde 18,50 diğerinde 12,21 açıda Neptüne. Aşk Neptün ise dedim ikisi de birbirinden uzak tarihler hangi gezegen kişisel transitte aynı burçta diye ilerledim. Ve bu açılarda ikisinde de gelinen açı Neptün'e 130/140 arası yani karar açısı dediğim(iz) 135 civarı. Yani bu aşık olma durumlarının Neptün ile kesinkes bir alakası olmalı bu adamlar bile bunu Neptün kelimesini bir kere kullanmadan 200 sayfalık dergide Neptün'ü anlatıyorlarsa. Mars erkek desek kadın haritasında ondan mı? Bu sırf bende mi böyle klasikte akrep yön mars oluşundan? Erkekte de o vakit kadın enerji venüs tr mi kovalanmalıdır?

bir kaç defa yaptığım o hataları ve tarihlerini hatırlamamak daha iyi bence gülücük

07-25-2011 01:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
marskovası
Kayıtsız

(07-25-2011 01:50 PM)Yıldırım Yazılan:  bir kaç defa yaptığım o hataları ve tarihlerini hatırlamamak daha iyi bence gülücük
İşte korkulardan (astroloji) ve hatalardan (psikoloji) arınma güzel oluyor, evet evet hatta öyle bir açı olursa da bir dahakine direkt inzivaya çekilip insan içine çıkmamak ve kişinin sana çarpmasını engellemek verygood
07-25-2011 01:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Merak ettim, aski hata gibi mi görüyorsunuz? neden peki? Oysa cok güzel yasanlasi bir duygu doyasiya... korkutmayin beni... kararlarim yine Neptün yönünde dönüsecekti.. suan en kücük seyden bile tamamen vermemis oldugum kararim yine kararsizliklarda kaliyor... :( iyice idaremi kaybettim cok büyük bi askdan dolayi... hani sanki bir sirket düsünün, evrak odasini, her evrak heryerde, orda burda, dagilmis...ve gelen basiyor giden basiyor...biride sunlari bi düzelteyim demiyor, haliyle anlamayan düzeltemez, bir bilir kisi gerek... Kendimi öyle hissediyorum, rayina oturtulmam gerek, ama buna kendimin gücü yok... destek almayi da hic sevemeyen biriyim, o insanin gercekten bana icten cikarsiz yardim edecegini bilirsem iste ozaman birakabilirim kendimi o insana... al beni düzelt ;)

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
07-25-2011 05:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(07-25-2011 05:05 PM)Mavisahram Yazılan:  Merak ettim, aski hata gibi mi görüyorsunuz? neden peki? Oysa cok güzel yasanlasi bir duygu doyasiya... korkutmayin beni... kararlarim yine Neptün yönünde dönüsecekti.. suan en kücük seyden bile tamamen vermemis oldugum kararim yine kararsizliklarda kaliyor... :( iyice idaremi kaybettim cok büyük bi askdan dolayi... hani sanki bir sirket düsünün, evrak odasini, her evrak heryerde, orda burda, dagilmis...ve gelen basiyor giden basiyor...biride sunlari bi düzelteyim demiyor, haliyle anlamayan düzeltemez, bir bilir kisi gerek... Kendimi öyle hissediyorum, rayina oturtulmam gerek, ama buna kendimin gücü yok... destek almayi da hic sevemeyen biriyim, o insanin gercekten bana icten cikarsiz yardim edecegini bilirsem iste ozaman birakabilirim kendimi o insana... al beni düzelt ;)

bana sorduysanız eğer

aşk sizin için ve başkaları için yaşanılası güzel bir şey olabilir
benim için öyle değil , hiç bir zaman da öyle olmadı.

07-26-2011 03:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aries86
Kayıtsız

Aşk; başlangıçta içinde güller açtırır illa biter ve içinden atmak gerekir tabi bu süreç içinde güller solar içinden çıkarırken de dikeni yırtar takıldığı yerleri(: 1 seneye sığabileceğini sanmıyorum kendi açımdan bu dururmun en iyisi aşık olmamak(: mümkün oldugunca aklı başımızıda olamaız gerek aşk gereksiz...abartmamak gerek herkes ederi kadar, sevgimizi yoğun şekilde tek bir kişiye harcamak hem yaradana da hoş gelmeyecektir...ben bunu anladım,bana böyle bir ders verdi...o nedenle aşklar bitiyor...kendini hatırlatıyor...

insana duyulan o yoğun sevgininn aşk olduguna inanmıyorum artık, hastalık bence...tamamen zayıflık
07-26-2011 10:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Aşk güzel şey ya.. Biri seni heyecanlandırıyorsa, aklını meşgul ediyorsa, her zamanki ortamın sana bambaşka geliyorsa işte aşk bu. Yaşayabilsek keşke gerçektende her zaman olmayabiliyor. Bir de karşılıklı olsa en güzeli o..
07-26-2011 05:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sinastri Haritasında Açılar pinknilden 212 1,198,438 10-05-2020 09:25 PM
Son Mesaj: whatever
  Eşin erken ölümünü gösteren açılar zorlamak 20 34,701 10-19-2016 12:56 PM
Son Mesaj: Libra
  Sinastride açılar nasıl hesaplanır? zorlamak 1 6,942 12-03-2011 03:09 PM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git: