Değerlendir:
  • 26 Oy - 2.54 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aşık Olunca Açılar
Yazar Mesaj
misnur Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 1

RE: aşık olunca açılar
Aldatılma ya da sevilmeme durumlarında hayal-güven kırıklığına binaen neptünden mi bahsederiz?Pluto neden alakasız bu konularda?hýmmm

Umma ki; küsmeyesin gülücük

http://img706.imageshack.us/i/astrow2at0...25311.gif/
07-16-2010 08:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

(07-16-2010 07:24 PM)Yıldırım Yazılan:  
(07-16-2010 07:04 PM)Serena Yazılan:  sevgili Venüs ve Vena, cevaplarınız için çok teşekkür ederim çiçek
vena, diğer transit etkisi de şu ki çok hoş ; :D
venüslere transit plüto kare bakmakta, ya da bakacak tam inceleyemedim ama sonuçta venüs koçlara göz dikmiş bir transit plüto oğlak var hehee

eğer istihbaratın söylediği venüs koçsa gülücük plütonun size bakmasına daha yıllar var =)

ahh ben biliyorum o istihbaratın kim oldugunu, bekoyu kör testereyle kesmek lazım:D

istihbarat doğru yalnız, ta kendisihehee

bu arada venüs yorumun için çok teşekkürler yıldırım, sen bana daha önce de yaptın venüs yorumu zaten, unuttun sanırımverygood
sağol tekrardan gülücük

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
07-16-2010 09:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(07-16-2010 09:35 PM)Serena Yazılan:  
(07-16-2010 07:24 PM)Yıldırım Yazılan:  
(07-16-2010 07:04 PM)Serena Yazılan:  sevgili Venüs ve Vena, cevaplarınız için çok teşekkür ederim çiçek
vena, diğer transit etkisi de şu ki çok hoş ; :D
venüslere transit plüto kare bakmakta, ya da bakacak tam inceleyemedim ama sonuçta venüs koçlara göz dikmiş bir transit plüto oğlak var hehee

eğer istihbaratın söylediği venüs koçsa gülücük plütonun size bakmasına daha yıllar var =)

ahh ben biliyorum o istihbaratın kim oldugunu, bekoyu kör testereyle kesmek lazım:D

istihbarat doğru yalnız, ta kendisihehee

bu arada venüs yorumun için çok teşekkürler yıldırım, sen bana daha önce de yaptın venüs yorumu zaten, unuttun sanırımverygood
sağol tekrardan gülücük

Valla, istihbarata gerek yok bazı şeyleri anlamak içingözkýrpma Benim istihbaratım yok, ama balıklar biraz açıklar, yani ondan anlaşılıyor sevgili firebenderhehee
07-17-2010 01:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(07-16-2010 08:19 PM)Vena Yazılan:  Yıldırım vaktin olduğundan imzamdaki kompozit haritaya minik bir paragraflık yorum yapabilirsen sevinirim :D minik :D

peki şöyle bi bukle yorum yapalım ;)

1.evdeki Satürn , ilişkinin sağlam imajını ve dayanıklılığını ifade ediyor olabilir.

4.evdeki Güneş - Venüs kavuşumu , ilişkinin temelinde aşk olduğunun göstergesi olabilir. ( whole sign kullanıyorum biliyorsun )
Birbirinin farklılıklarına tolerans gösterme , uyum ve çekicilik gibi özelliklerden bahsedebiliriz. İlişkinin çevrenizde popüler olma potansiyeli var gibi.

Ay - Uranüs bağlantısı ilişkide iniş - çıkışlara işaret edebilir. Bazen uzaklaşan , bazen iki arkadaş gibi , bazen ruh eşini kaybetmişte yeniden bulmuş gibi heyecanlı vb. elektrikli bir ilişkiden sözedebiliriz.

3.ev ile 9.ev aksındaki Mars - Jüpiter zıtlaşması , ilişkinin zihinsel deneyimlerine işaret ediyor olabilir. Birbirinize öğretmek , inanç ve fikirler üzerinde tartışmak yada başkalarıyla tartışmak , konuşarak , gözlemleyerek , birlikte gezip görerek öğrenmek yani ilişkiye macera katan bir kombinasyon.

Güneş-Venüs kavuşumunun Plütoyla yaptığı kare açı ise ilişkiye birazcık gülücük tutku , sahiplenme güdüsü vb. baharatlar katacaktır.

07-17-2010 01:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(07-17-2010 02:17 PM)Vena Yazılan:  Bu kadar çabuk beklemiyordum çok sevindim utandým:D

Whole signsta daha güzel olmuş 4.ev Güneş vs =) Yazdıkların çok doğru, mesela akrep bir arkadaşım bizi filme çekmek istiyor çok komikmişiz tartışmalar, konuşmalar vs :D Ay - Uranüs ile ilgili dediklerinde doğru aslında biraz renk katıyor ama zor... Elektriklenip tartışma bende Mars malum... 3. ile 9 . ev aksı yorumun çok doğru... Yalnız whole signs ve placidus ile ilgili yine kafam karıştı. Burada değişen Güneş-Venüs kavuşumu olduğundan epey fark yaratır 3. ev ile 4. ev, eğer 3. - 9. ev aksı yoğun olmasaydı kesinlikle Placidus derdim ama 4. ev de... :D

Plüto maşallah 0 orbla karelemiş kişiselleri, sanırım bu kompozit bana Plüto'nu kontrol et diyor bir bakıma.

Teşekkür ederim Yıldırım eline sağlık çok güzel oldu yorum çiçek Evleri yine yeniden incelemem lazım bir de =)))

ben o ev incelemelerini çoktan yaptım ve en güzel evler whole inşaattan çıkıyor ;)

07-17-2010 03:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(07-17-2010 03:35 PM)Vena Yazılan:  Natal haritamda gerek transit gerek yorum olarak kendimle bağdaştıramadığım için ben whole signs'dan emin olamadım açıkçası.

analizlerde kullanabilirsin ama, baya pratik oluyor hehee

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
07-17-2010 03:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Aşık Olunca Açılar
tek bulabıldıgım besıncı evıme chıron transıtı olmus ve asık olmusum yıllardır kopamadım koptum.w

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
07-17-2010 04:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
rakka
Kayıtsız

ruh eşliğiyle ilgili kullanılan başka açılar var mı? ya da kare veya karşıt olup aslında ruh eşliliğini sembolize eden?

(07-17-2010 01:14 PM)Yıldırım Yazılan:  
(07-16-2010 08:19 PM)Vena Yazılan:  Yıldırım vaktin olduğundan imzamdaki kompozit haritaya minik bir paragraflık yorum yapabilirsen sevinirim :D minik :D

peki şöyle bi bukle yorum yapalım ;)

1.evdeki Satürn , ilişkinin sağlam imajını ve dayanıklılığını ifade ediyor olabilir.

4.evdeki Güneş - Venüs kavuşumu , ilişkinin temelinde aşk olduğunun göstergesi olabilir. ( whole sign kullanıyorum biliyorsun )
Birbirinin farklılıklarına tolerans gösterme , uyum ve çekicilik gibi özelliklerden bahsedebiliriz. İlişkinin çevrenizde popüler olma potansiyeli var gibi.

Ay - Uranüs bağlantısı ilişkide iniş - çıkışlara işaret edebilir. Bazen uzaklaşan , bazen iki arkadaş gibi , bazen ruh eşini kaybetmişte yeniden bulmuş gibi heyecanlı vb. elektrikli bir ilişkiden sözedebiliriz.

3.ev ile 9.ev aksındaki Mars - Jüpiter zıtlaşması , ilişkinin zihinsel deneyimlerine işaret ediyor olabilir. Birbirinize öğretmek , inanç ve fikirler üzerinde tartışmak yada başkalarıyla tartışmak , konuşarak , gözlemleyerek , birlikte gezip görerek öğrenmek yani ilişkiye macera katan bir kombinasyon.

Güneş-Venüs kavuşumunun Plütoyla yaptığı kare açı ise ilişkiye birazcık gülücük tutku , sahiplenme güdüsü vb. baharatlar katacaktır.
07-17-2010 05:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sankigibibiraz Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Ben Uranüs etkisinde asik oldum yildirim aski gülücük ama 2 yil sonra cok ani bir kopus yasadik sene 2003tü uranüs baliga girdi 7 yil sonra Uranüs baligi terk etti nihayetinde ve yeniden kavustuk natal haritamda uranüs 7. evimde Akrepte uranüs akrebi sever diye okumustum ama ne düsünüyorsunuz arkadaslar acemiyim daha astroloji konusunda cok sevinirim düsüncelerinizi yazarsaniz gülücük
07-19-2010 05:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(07-19-2010 05:24 PM)sankigibibiraz Yazılan:  Ben Uranüs etkisinde asik oldum yildirim aski gülücük ama 2 yil sonra cok ani bir kopus yasadik sene 2003tü uranüs baliga girdi 7 yil sonra Uranüs baligi terk etti nihayetinde ve yeniden kavustuk natal haritamda uranüs 7. evimde Akrepte uranüs akrebi sever diye okumustum ama ne düsünüyorsunuz arkadaslar acemiyim daha astroloji konusunda cok sevinirim düsüncelerinizi yazarsaniz gülücük

Uranüste aşklar zig zaglı olabiliyor , inişler-çıkışlar , kopuşlar ve yeniden sürpriz başlangıçlar. ( satürn etkisi yoksa ) İstikrar beklememek lazım.
ânı yaşamak , arkadaş gibi olmak , duygusal açıdan karşı tarafı boğmamak , manüple etmemek , değişik deneyimlere açık olmak vb. öneriler uygun olabilir.

07-23-2010 02:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sinastri Haritasında Açılar pinknilden 212 1,202,102 10-05-2020 09:25 PM
Son Mesaj: whatever
  Eşin erken ölümünü gösteren açılar zorlamak 20 34,837 10-19-2016 12:56 PM
Son Mesaj: Libra
  Sinastride açılar nasıl hesaplanır? zorlamak 1 6,952 12-03-2011 03:09 PM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git: