Değerlendir:
  • 26 Oy - 2.54 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aşık Olunca Açılar
Yazar Mesaj
Félicé
Kayıtsız

RE: Aşık Olunca Açılar
(08-06-2010 12:11 PM)Sniper Yazılan:  
(08-06-2010 12:04 PM)Félicé Yazılan:  
(08-06-2010 11:59 AM)Sniper Yazılan:  kollektiflere ben de kaderci yaklaşıyorum Felice..gerçekten elden bişey gelmiyogülücük bu arada sen de Venüs Oğlaktın demi ama sanırım son derecelerindeydi yanlış hatırlamıyosamgülücük

Evet snipergülücük 23 derecede..Daha var ama, benim için iyi olacak, venüs konularında kökten bi dönüşüm yapmam lazım..Venüs fonksiyonlarım felaket..sevme-sevilme konusunda buz gibiyim, ısınmam lazımhehee

Plütondan ısıtmasını mı bekliyosun yani:D

hehee bana gerçekleri, değiştirmem gerekenleri gösterecek, o açıdan yani:D
08-06-2010 12:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(08-06-2010 12:14 PM)melis_bk Yazılan:  
(08-06-2010 12:04 PM)Félicé Yazılan:  
(08-06-2010 11:59 AM)Sniper Yazılan:  kollektiflere ben de kaderci yaklaşıyorum Felice..gerçekten elden bişey gelmiyogülücük bu arada sen de Venüs Oğlaktın demi ama sanırım son derecelerindeydi yanlış hatırlamıyosamgülücük

Evet snipergülücük 23 derecede..Daha var ama, benim için iyi olacak, venüs konularında kökten bi dönüşüm yapmam lazım..Venüs fonksiyonlarım felaket..sevme-sevilme konusunda buz gibiyim, ısınmam lazımhehee
Isınırken senin plutonikten icazet al..mazallahdil çýkarma

koptum.w o baltalanmış plutonik, sıkıldım zaten bu ara yine..İcazet falana alamayacağımdil çýkarma
08-06-2010 12:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
miyase Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Cok garib ama ben 10-11 yasimda asik oldum ve 4 sene surdu. Daha yeni yeni unutabildim. Normal bisey degil bu gercekten. Ask olamaz bu. 10 yasindaki bir cocugun boyle bir sekilde asik olmasi olanaksiz. Butun gun onu dusunmeyi birakin, ruyalarimda bile gorurdum. Son 1,5 sene onu gormeden, inanilmaz bir ozlem icinde depresif bir moddaydim, kendimi toparlamak cok caba istedi. Onunla eski okulumun bir etkinliginde karsilastigimda onu unutmama ragmen, kalbim yerinden firliyacak gibiydi.

Transitlere baktim, ona bisey hissetigim donem tr pluto ayimla 0 orbla kavusmus... Neptun yukselenimle kavusmus.

Haritam;
[Resim: withlilith.th.gif]
08-07-2010 05:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

(08-07-2010 05:10 AM)miyase Yazılan:  Cok garib ama ben 10-11 yasimda asik oldum ve 4 sene surdu. Daha yeni yeni unutabildim. Normal bisey degil bu gercekten. Ask olamaz bu. 10 yasindaki bir cocugun boyle bir sekilde asik olmasi olanaksiz. Butun gun onu dusunmeyi birakin, ruyalarimda bile gorurdum. Son 1,5 sene onu gormeden, inanilmaz bir ozlem icinde depresif bir moddaydim, kendimi toparlamak cok caba istedi. Onunla eski okulumun bir etkinliginde karsilastigimda onu unutmama ragmen, kalbim yerinden firliyacak gibiydi.

Transitlere baktim, ona bisey hissetigim donem tr pluto ayimla 0 orbla kavusmus... Neptun yukselenimle kavusmus.

neptünün yükseleninle kavuşmuş olması senin duygusal anlamda aşırı bi dönem yaşadığını gösterebilir ama açıların çok kıpır kıpır bir aşklık açılar değil

08-07-2010 11:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ateskızı Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 0

(08-04-2010 04:08 PM)aeon Yazılan:  
(08-04-2010 03:46 PM)ateskızı Yazılan:  
(08-04-2010 03:42 PM)aeon Yazılan:  
(08-04-2010 03:37 PM)ateskızı Yazılan:  progres mars 8. evimdeki venüsümle 0 orbla kavuşumda, aşık olmalıyımgülücük
gerçi progres k.a.d zıt venüs, progresyonlarda k.a.d aşırı yavaş ilerliyor olmalı,nerdeyse hiç değişmemiş yeri.o zman kötü bir etkisi de olmamalı.

bence aşık olmaktan çok , cinsel dürtüler artmış olabilir :D

işte o yüzden aşık olmam lazım:D

:D

7 ağustos 2010 itibariyle artık hayatımda biri var-aþkASTROZENİTHde 7 ağustos günü için yorumda diyoduki Bugün başlayan ilişkilerde heyecan isteği ve özgürlük ihtiyacı daima ön planda kalacaktır.Çünkü gökyüzünde venüs karşıt uranüs açısı vardı.Gerçekten öyle bizimde....,hoş dha çok yeni ama çok ani oldu herşey,hızlı gelişti,gerçi kendisi 4 yıldır tanıdığım, bayadır görüşmediğim eski bir arkadaşım ama ilişki adına herşey çok hızlı gelişti,bakalım zman ne göstericek.bu kişinin haritası;
O
yorumlarını paylaşmak isteyenler olursa sevinirim...

ASTRO HARİTAM
whole signs
GÜNEŞ DÖNÜŞÜM
08-09-2010 02:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

(08-09-2010 02:34 AM)ateskızı Yazılan:  
(08-04-2010 03:37 PM)ateskızı Yazılan:  progres mars 8. evimdeki venüsümle 0 orbla kavuşumda, aşık olmalıyımgülücük
gerçi progres k.a.d zıt venüs, progresyonlarda k.a.d aşırı yavaş ilerliyor olmalı,nerdeyse hiç değişmemiş yeri.o zman kötü bir etkisi de olmamalı.

7 ağustos 2010 itibariyle artık hayatımda biri var-aþkASTROZENİTHde 7 ağustos günü için yorumda diyoduki Bugün başlayan ilişkilerde heyecan isteği ve özgürlük ihtiyacı daima ön planda kalacaktır.Çünkü gökyüzünde venüs karşıt uranüs açısı vardı.Gerçekten öyle bizimde....,hoş dha çok yeni ama çok ani oldu herşey,hızlı gelişti,gerçi kendisi 4 yıldır tanıdığım, bayadır görüşmediğim eski bir arkadaşım ama ilişki adına herşey çok hızlı gelişti,bakalım zman ne göstericek.bu kişinin haritası;
O

obaa muhteşemmiş :D

08-20-2010 01:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

O

öncelikle hayırlı olsun diyeyim verygood

sadece O'nun haritasına şöyle hızlıca baktım ve istikrarlı ilişkiler kurma potansiyelini destekleyecek bir kaç önemli astrolojik faktörü söyleyim istedim ,

Güneş Kova burcunda , Ay Boğa burcunda ve Yükselen Oğlak.

Bu kişinin güvenceye , istikrarlı bir ilişkiye ihtiyacı olacaktır ve de Yükselen Oğlak davranışlarıyla da bunu yapması pek zor olmayacaktır. Uzun vadeli sağlam bir ilişkiyi yürütebilecek bir doğası var gibi , en azından ilk bakışta gördüğüm bu.

08-21-2010 12:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ateskızı Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 0

(08-21-2010 12:17 PM)Yıldırım Yazılan:  

O

öncelikle hayırlı olsun diyeyim verygood

sadece O'nun haritasına şöyle hızlıca baktım ve istikrarlı ilişkiler kurma potansiyelini destekleyecek bir kaç önemli astrolojik faktörü söyleyim istedim ,

Güneş Kova burcunda , Ay Boğa burcunda ve Yükselen Oğlak.

Bu kişinin güvenceye , istikrarlı bir ilişkiye ihtiyacı olacaktır ve de Yükselen Oğlak davranışlarıyla da bunu yapması pek zor olmayacaktır. Uzun vadeli sağlam bir ilişkiyi yürütebilecek bir doğası var gibi , en azından ilk bakışta gördüğüm bu.

teşekkür ederim yıldırım yorumların için.şu an ortada tam bir ilişki yok aslında, kalan zayıf bağları da kopartıcam sanırım ama tabi nolacağı hiç belli olmuyor hayatta, zaman göstericek, hayırlısı olur inş.

ASTRO HARİTAM
whole signs
GÜNEŞ DÖNÜŞÜM
08-21-2010 11:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
marskovası
Kayıtsız

Elimde yine Psikeart dergisi ve Temmuz-Ağustos konusu "aşk acısı" var. Tüm psikologlar aynı kanıda; aşık olunca gerçek karakter gidiyor içimizdeki iyi çıkıyor ortaya. Sanki her aşık olan 12.evini harekete geçiriyor; daha fazla sadaka verme, yardım eli uzatma, egosuzluk, karşıyla bütünlenme=tek olma! Psikologların astrolojiye dayanmadan yaptığı hipotezleri komple okusanız dersiniz bunlar Neptün'den bir haber Neptün'ü tarif ediyor. Sis'e değiniyorlar, gözlerin kapalılığı buna tezat yüreğin açıklığı gibi. Tekrar aşık olduğum 2 tarihe döndüm, değinmişimdir muhakkak ikisinde de mars yengeçe rastgelmiş diye. Bu sefer daha bir inceledim ikisinde de mars retro birinde 18,50 diğerinde 12,21 açıda Neptüne. Aşk Neptün ise dedim ikisi de birbirinden uzak tarihler hangi gezegen kişisel transitte aynı burçta diye ilerledim. Ve bu açılarda ikisinde de gelinen açı Neptün'e 130/140 arası yani karar açısı dediğim(iz) 135 civarı. Yani bu aşık olma durumlarının Neptün ile kesinkes bir alakası olmalı bu adamlar bile bunu Neptün kelimesini bir kere kullanmadan 200 sayfalık dergide Neptün'ü anlatıyorlarsa. Mars erkek desek kadın haritasında ondan mı? Bu sırf bende mi böyle klasikte akrep yön mars oluşundan? Erkekte de o vakit kadın enerji venüs tr mi kovalanmalıdır?
07-25-2011 12:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

''aşık olunca gerçek karakter gidiyor içimizdeki iyi çıkıyor ortaya.'' yine cümleye takıldım gülücük ne yani gündelik hayatta aşk olmadan var olan karakterimiz gerçek ama puslu, aşk geliyor ve diğeri mi çıkıyor ortaya, o zaman aşk'sız karakter gerçek olmamalı bu görüşe göre. fikrimce aşık olacağımız kişiden çok ben nasıl bir aşık olurum acaba diye düşünmek gerek önceden, çünkü bazısı kıskanç aşık olur, bazısı duygusal, bazısı hem aşıktır hem de özgürlüğüne düşkündür, yani bence gerçek karakterimizden dolayı aşk'a tavrımız şekillenir, mesela ben zaten uyumlu mizaca sahibim aşık olduğumda pek aksiyonlarım olmaz, yine zaten kıskanç olan biri aşk'ta da kıskanç olur bence hatta daha ötesi. yani diyeceğim o ki aşk'ta normalde nasıl bir karaktere sahipsek onun daha yoğunu tezahür ediyor. benim fikrimce..
07-25-2011 01:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sinastri Haritasında Açılar pinknilden 212 1,202,271 10-05-2020 09:25 PM
Son Mesaj: whatever
  Eşin erken ölümünü gösteren açılar zorlamak 20 34,841 10-19-2016 12:56 PM
Son Mesaj: Libra
  Sinastride açılar nasıl hesaplanır? zorlamak 1 6,953 12-03-2011 03:09 PM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git: