Değerlendir:
  • 25 Oy - 3.16 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ben Çok Özel Biriyim (Aslan - Kova aksı)
Yazar Mesaj
karasey Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Ben Çok Özel Biriyim (Aslan - Kova aksı)
(11-05-2010 08:47 PM)Daily Yazılan:  
(11-05-2010 08:41 PM)Sniper Yazılan:  makara koç burçları özel de diğer burçlar değil migülücük koç burcunu özel ve yaşanması gereken bi burç olarak görmek için ya kendini beğenmiş bir koç ya da kendini beğenmiş bir koça aşık olmanız gerekiyor:D

oyumu 2. seçenekten yana kullanıyorum hehee

tabiki diğer burçlarda özel ama benim söylemek istediğim kendi burçumdan esinlenerek koç burçu hakkında bilgi vermekti.çiçek
11-05-2010 08:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Alıntı:koç burçlarıda çok özeldir. dıştan bakınça belki bi şeye benzemezler ama iç dünyasına girip tanıdığında büyüsüne oyle bi tutulursun ki kendini alamzsın ondan bence koç burçları yaşanması gereken bi burçtur.

tam koç :D hehee
11-05-2010 10:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

ASLAN-KOVA aksı yaratıcılık ve özgünlük temalarını içerir.
Bu aksın ortak paydası alkışlara ve yergilere aldırmadan, kişinin içsel olarak ne ise dışta da bunu ortaya koymasıdır.
Öz doğasına ihanet ederek aile ve çevre baskısıyla kendine uygun olmayan bir rolü benimseyen insan ağır bir bedel öder.

Alıntı => Nazan Öngiden

11-07-2010 06:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Aslan her kimlerle sosyalleşiyorsa onları yöneten bir pozisyonda olamamaktan, sadece toplumsal bir varlık olmaktan korkmaktadır.,

Kova ise toplumda rahattır. Eşitler arasında eşit bir durumda işlev görebilir. Atalarından devraldığı sosyal gücü rahatlıkla kullanır. Ancak o da kültürel ve sosyal alanda bağımsız ve kendisi olmaktan korkmaktadır.

Dane Rudhyar, The Pulse of Life

astrolojidergisi.com
01-23-2011 03:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir