Değerlendir:
  • 30 Oy - 2.73 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asteroidler
Yazar Mesaj
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Cvp: RE: Diğer Astreoidler
Simurg Yazılan:
yansima7 Yazılan:
Sagittarius Yazılan:gerçtende çok ilgi çekici tesekkürler..ben özellikle Lilithi merak ediyorum hem 4.evimde hemde Günesle Ayima kare yapiyo..neyse ben astro.com rakamlarni yaziim tekrar aramasi zor olur gülücük
Hebe 6
Astrea 658
Flora 8
Iris 7
Metis 9
Hygiea 10
Parthenope 11
Egeria 13
Eumonia 15
Minevra 93
Psyche 16

harita üzerinde bunları nasıl bulucaz ?

sevgili yansıma harita çıkartırken astro.com'dan en altta astroid numaralarının yazıldığı kutucuk var (additional asteroids or "hypothetical" planets ... yazsının solundaki kutunun içine ) sagittairus'un vermiş olduğu numaraları aralarına virgül ekleyerek yazarsan haritanda görmüş olursun verygood

ÇOK TEŞEKÜR EDİYORUM..

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
10-06-2009 02:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

RE: Diğer Astreoidler
Psyche

Horoskopta değişken etkilere sahiptir. 1. evde kadında inanılmaz bir güzellik verir. Fiziksel güzellik ve bedenin oranı tamdır. Bununla birlikte Terazi burcunda, güçlü İkizler burcu ve Kova burcunda da etkilidir. Balık burcunda etkisi inanılmaz iyi veya felaket derecede kötü olabilir. Çoğunlukla güzel bir fizik verdiği gibi fiziksel görünümü güzel kardeşler , kardeşlerle uyumlu bir ilişki ve mizaç verir. Venüs ile birlikte ve Ay ile olumlu açıları var ise utangaç bir kişilik verebilir. Jüpiter, Venüs ve Ay ile olumlu açıları , ölümsüz aşk , mutluluk, geçmiş yaşamlarda kaybedilen eş ruhun bulunması, ruhun tekamülünün son aşamalarında olması ve ebedi gençliğe, ölümsüz aşk’ a ölümden sonraki hayatta mutluluğa işaret eder. 7. evde Jüpiter kavuşumu üçgen açıları, yaşamda bir gün eş ruhun bulunacağını, 8. evde geçmiş yaşamdan gelen eşle karşılaşılacağı gibi çok çeşitli anlamları ifade eder. Yalnız, unutulmaması gereken şey, kişinin bu fırsatları yaratmak için çalışması gerekliliği ve eş ruhu konumunda ki kişiliği ailesinin veya dünyadaki arkadaşlarının etkisi altında kalmadan algılamaya çalışmasıdır. Yoksa hayatında ki en büyük fırsat duygusal olarak sonuçsuz ve yıkıcı bir hüsrana dönebilir. Bu asteroid, ilk aşkla yıllar sonra yeniden karşılaşmayı ve aşkın ölümsüzlüğünü gösterirken insan ruhunun ölümsüz ve bağımsız doğasını da temsil eder.

benim kızımın 1.evinde ve akrepte uranüsle kare şironlada kavuşum yapmış kızım çok güzel bir kız daha 11 yaşında ama düzgün de bir fiziği var gerçektende yazılanlar çok doğru

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
10-06-2009 02:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir