Değerlendir:
  • 16 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astrosohbete katildigimiz zamanin haritalari
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Astrosohbete katildigimiz zamanin haritalari
Evet haritamin degismesiyle bu mesajimi yeniden duzenlemem gerektigini gordum... Haritamin gunesi yengec ve 9. evde ve sanirim gayet uygun... Yengecimdeki bilgi eksikligini tamamlamak uzere ogrenme amacli girdigimi gosteriyor... Yani duygusal ogrenim gibi bir sey... Yukselenim akrep yani dogal olarak iyiyi ve kotuyu ayirtetmek... Ayim balik ve 5. ev buda bana aski anlatiyor... Sonra marsim ve venusum ikizlerde ve 8. evde kavusmus... Burada konusmayi temsil etmem de bundan olsa gerek... Mars ve venusun birlesimi ise savasma sevis anlamini tasiyor sanirsam... Plutom burada da 3. evde burada da susmam gerekli sanirsam... Ve lilith de 3. ev de bu hosuma gitmedi aslinda... Neden bilmiyorum... Saturnum 11. evde grupsal kisitlanma...
Jupiter, neptun ve chiron 4. evde birlesmisler... KAD da 4. evde...
Ayimla kavusumda olan uranus bile yine saturne zit bu saturn hic bir yer de birakmiyor sanirsam... Ama seviyorum kendisini chirona azap cektirip olgunlastiran da kendisi oluyor sanirsam... Disiplin...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
10-05-2011 09:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Astrosohbete katildigimiz zamanin haritalari - Mavisahram - 10-05-2011 09:12 PM
RE: Astrosohbete katildigimiz zamanin haritalari - Kaktüs - 09-22-2012, 10:09 PM
RE: Astrosohbete katildigimiz zamanin haritalari - Kaktüs - 09-22-2012, 11:48 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Bebek ve Çocuk haritaları yükselenbaşak 44 46,117 03-21-2012 06:56 PM
Son Mesaj: eylülmavi
  Olay Haritaları astrosohbet 24 32,868 03-12-2011 02:38 AM
Son Mesaj: Venüs

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir