Değerlendir:
  • 16 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astrosohbete katildigimiz zamanin haritalari
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Astrosohbete katildigimiz zamanin haritalari
(10-06-2011 07:57 PM)aeon Yazılan:  
Alıntı:Harika bir başlık
Benimde imzamın altındaki 2.harita katıldığım anın haritası
Güneş + Merkür = Aslan 10.evde
Venüs + Mars = Başak 11.evde
Ay + Neptün = Kova 4.evde
Yükselen = Terazi
Aeon bana da bakabilirmisin vaktin olursa

gülücük dediğim gibi çok objektif birşey çıkmaz. çünkü kişisel deneyimlerle yaptığım birşeydi .yani bu sitede hissettikleriniz ve yaşadığınız deneyimleri bilmeme imkan yok .

ama mesela mavisahramı biraz melankolik algıladık ve güneş yengeç burcunda çıktı .

ama bu kadar aslan ve terazi etkili bir haritayla üye olmuşsunuz ; avatarlarınızdan terazi- venüs etkisini almıştık mesela .

aklıma bu geldi.

Öncelikle basligi begendiginiz icin herkese tesekkür ediyorum gülücük... ilgi almasi beni mutlu etti...
Ayrica melankoli sözcügünün tanimini okudum da, evet beni anlatiyor diyebilirim.. yalniz bir günes 12. ev aslan biri olarak bunu nasil olabiliyorum cok tuhafima gidiyor... ki böyle degildim ama.. sanirim 12. evimin Yengec olmasindan dolayi... Bir baslik vardi 12. ev burclarda diye... 12. evi insanin cok önemli her ne kadar hangi burc olursa olsun Asc cok önemli diyorum bu konumda... Dolunayda olmasi biraz kurtariyor gibi bu durumu bazen sanirim...

sevgilerimle... hayata yeniden dogabilmek güzel olacak ve olmali diyorum... (icsel dogus elbette gülücük )

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
10-07-2011 12:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Astrosohbete katildigimiz zamanin haritalari - Mavisahram - 10-07-2011 12:36 AM
RE: Astrosohbete katildigimiz zamanin haritalari - Kaktüs - 09-22-2012, 10:09 PM
RE: Astrosohbete katildigimiz zamanin haritalari - Kaktüs - 09-22-2012, 11:48 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Bebek ve Çocuk haritaları yükselenbaşak 44 46,372 03-21-2012 06:56 PM
Son Mesaj: eylülmavi
  Olay Haritaları astrosohbet 24 33,126 03-12-2011 02:38 AM
Son Mesaj: Venüs

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir