Değerlendir:
  • 15 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Mars Başak Burcunda
Yazar Mesaj
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Transit Mars Başak Burcunda
(01-05-2012 08:46 AM)Yıldırım Yazılan:  
(01-04-2012 09:10 PM)Tuğçe Yazılan:  
(01-02-2012 04:32 PM)Yıldırım Yazılan:  Yükseleni başak olanlar sık sık huzursuzluk hissedebilir. Hızlı ve öfkeli modunda olabilirler

yükselenim başak, marsım da başak , transit mars'ta 1.evimde . uzun zamandır istediğim diyet ve spor projem vardı , son 1 ay'da istediğimin yarısına ulaştım , normalde terazi'den gelen bir tembellik ya da erteleme durumları söz konusu olabilirken şimdi gayet istikrarlıyım , enteresan . ayrıca sağlıklı beslenme vs gibi içten ve dıştan etki edebilecek her şeyle fazlasıyla ilgiliyim . love you transıt mars!

Güzel verygood

Yükseleni Yay olan biri olarak yazım konusunda verimli bir ay oluyor benim için ve dahası bu tür yazıları yayınlayacağım bir blog açmak üzereyiz.

mars, harekete geçmek . doğasıyla uyumlu şeyler yaşatıyor, sevindim . yazmayı asla bırakma gülücük
01-05-2012 01:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Yükselen balık transit mars 7. evde ilişkiler konusunda deneyimler makara

Neden bu kadar kavgacı oldugum cıktı ortaya ..

ayrıca bu gün iş yerinde daraldım (ani iç sıkılmaları, huzursuzluk) ani bir kararla aldım cantamı izin istiyorum bile demedim "işim var kızlayda cıkıyorum ben" amir şaşırdı izin bile istemememe o şaşkınlıkla tabi tabi dedi bu kadının gözü dönmüş ne olur ne olmaz bana patlamasın dedi sanırım bazen delirmek iyi oluyor galiba makara

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
01-05-2012 07:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Jackal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 6

(01-02-2012 04:23 PM)Yıldırım Yazılan:  Yükselen burcu balık ve boğa olanlar mars enerjisini ilişkiler yoluyla deneyimleyebilir.

Yükselenim balık.İlişkilerde gerginlik söz konusu olur mu acaba?Son zamanlarda öfkemi kontrol edememeye başladım da acaba

''...tırnaklarım kanadıkça aydınlanır yolum...''

Beni öldürmeyen her ''açı'',beni güçlendirir.gülücük

http://imageshack.us/photo/my-images/829/harrita.gif/
01-05-2012 09:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
body snatcher Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 10

Çok güzel bir yazı, bilmiyorum belirtildimi fakat aşağıdaki ile bağlantılı olduğunu düşündüğüm bir ekleme yapmak istiyorum. Tam tarihini hatırlamasamda önümüzdeki günlerde satürn retro harekete başlayacak ve yaklaşık haziran ayına kadar devam edicek. başaktaki mars ile retro satürn hareketinin ivmesini arkanıza alırsanız ideal ve arzularınıza, planlı, programlı ve en önemlisi hırs ve gayret ile çalışırsanız, ulaşabilirsiniz.

Alıntı:Transit Marsın Başak burcundaki etkilerine bakalım

* Enerjiyi sıkıcı görünen işleri yapmak doğrultusunda kullanmak.

Akla ilk gelen ders çalışmaktır , ev ödevleridir , bitirilmesi gereken mecburi işlerimizdir , bakım-onarım-temizlik gibi detaylardır. İlk etapta sıkıcı gelen ve bir süredir ertelediğimiz bu işleri görev dürtüsüyle ele alıp , ilk adımı atıp , sonra hiç düşünmeden ikinci adımı atıp , sonra diğer adımları atarak bu sıkıcı işleri küçük adımlarla bitirmek için uygun bir zamandır.

Etkinin önümüzdeki Temmuz ayına kadar süreceğini düşünürsek , gerek üniversite sınavına hazırlananlar için / gerek kpss memurluk sınavına hazırlananlar için / gerek Yaza formda girmek adına sıkı bir diyet ve egzersiz moduna girmeye hazırlananlar için Mars Başak transit süreci gayet verimli olmaya adaydır.

* Planlama , metodlu çalışma , sistemleştirme

Mars Başak kombinasyonunun hüneri elini attığı bir konuda sistem oluşturmaktır. Konuyu teknik açıdan ele alıp bir tür düzene sokma / bir tür mantığa oturtma potansiyelinden söz edebiliriz.

Şimdi bu Mars Başak enerjisi Temmuz ayına kadar bize eşlik edeceğine göre , yapmamız gereken işleri planlamak ve bu plana uymak adına uygun zamanlardayız denilebilir.

yükselen yay olarak, mars benim mc ile kavuşumda ve 10.ev içerisinde, ancak etkisinden kurtulabildiğim (natal koç mars karşıt transit terazi satürn, yücelim konumlarınıda göz önüne alırsanız bence en korkunç 3 transitten biri budur) mars karşıt satürn transitinden sonra, haritamda mars artık daha çok uranüs ün kontrolü altında ve bu beni tahrip gücü yüksek bir biçimde dürtüyor.

yıldızlara bakınca, pozisyon ve durum uygun görünüyor. evet birşeyleri değiştirmenin vakti geldi gülücük

hayır değiştirmezsem fena olucak, 1.evimde, asc üstünde, güneşimin üstünde, 12.evimde gerçekleşen ve gerçekleşicek olan güneş ve ay tutulmaları mevcut.. ben bunların ilk yarısını yaşadım ve hiç hoş şeyler değiller. bir sonraki tutulma mevsimine gafil avlanmak istemem.

http://b1112.hizliresim.com/s/7/ym23.jpg
bütün açılar;
http://a1112.hizliresim.com/s/7/ym21.jpg
01-06-2012 06:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
albunea Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 13

(01-02-2012 04:23 PM)Yıldırım Yazılan:  Yükselen burcu balık ve boğa olanlar mars enerjisini ilişkiler yoluyla deneyimleyebilir.

=) yükselenim boğa ama mars başağının enerjisine okul hayatımda ihtiyacım var, daha doğrusu başakta kaldığı süre boyunca ben tez yazıyor olucam.. mars başağı ve 5. evde enerjisini gerçekleştiriyor olması tezin selaiyeti için uygun mudur? yoksa tezime ilişki karıştırsam daha mı iyi olur:D

not: tez hocam başak burcu! gülücük
01-06-2012 06:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

off offf 8. evimde

Özellikle Asc ' ye 150 derece yaptığı gün saatli bomba gibiydim , kazasız belasız atlattım çok şükür..
01-06-2012 06:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

(01-05-2012 09:19 PM)Jackal Yazılan:  

Yükselenim balık.İlişkilerde gerginlik söz konusu olur mu acaba?Son zamanlarda öfkemi kontrol edememeye başladım da acaba

olabilir evet, ama mars başakta olduğuna göre bu dönemde ikili ilişkilerinde daha önce hiç dikkat etmediğin detaylar artık dikkatini çekebilir , gerginlikler bu sebeple çıkabilir. olumlu açılar var ise yansıması güzel olur. ikili ilişkiler açısından hareketli bir döneme girebilirsin.
01-07-2012 02:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

(01-07-2012 02:09 PM)Tuğçe Yazılan:  
(01-05-2012 09:19 PM)Jackal Yazılan:  

olabilir evet, ama mars başakta olduğuna göre bu dönemde ikili ilişkilerinde daha önce hiç dikkat etmediğin detaylar artık dikkatini çekebilir , gerginlikler bu sebeple çıkabilir. olumlu açılar var ise yansıması güzel olur. ikili ilişkiler açısından hareketli bir döneme girebilirsin.

Natal mars ve satürünüme kare transit marsım ve 7. evde cidden didik didik ediyorum her kelimeyi her mimiği ve jesti öfkemi de hic mi hixc bastıramıyorum 1,5 yıldır icimde tıttugum ne varsa saydım döktüm ortaya ah şı koca cenem..azıcık plutonik olmak istiyorum tarnsitlerden bir şansım yok mu benim? Hani duygularımı sırlarımı kimse bilmese ne varsa agzımda olmasa duvar gibi bir şey olsam acıma nedir bilmesem olabilemez mi ki?

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
01-09-2012 08:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
happy88 Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

Merhaba arkadaşlar herkesin yorumlarını beğenerek okuyorum.Konuyla ilgili olarak şunu sormak istiyorum çünkü bu konuda bilgilerim çok çok az.
DOĞUM HARİTAMDA 4.EVİM BAŞAK VE BURADA RETRO MARS VAR,TABİ RETRO JÜPİTER VE RETRO KUZEY AY DÜĞÜMÜ DE BURADA.MARS BAŞAKTA MADEMKİ GERİ HAREKETTE SİZCE BU DURUM BENİ NSIL ETKİLERR,DAHA ZOR ETKİLER ORTAYA ÇIKAR MI?
01-20-2012 07:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
michiru Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

mars benim 6.evimden geçiyor,aslında benim için gayet güzel,ne zamandır hayatımı düzenlemek istiyordum ama venüsüme ve güneşime karşıt açı yapmasaydı iyiydi simdi-kızdım
01-22-2012 05:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Uranüs Koç Burcunda astrosohbet 8 58,913 12-18-2012 03:10 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Uranüs Koç Burcunda-Değişime Hazır Mısın? Dinoo 65 78,187 09-29-2012 01:57 AM
Son Mesaj: perfect_wawe
  Transit Jüpiter İkizler Burcunda astrosohbet 72 92,297 09-20-2012 05:31 AM
  Transit Satürn Terazi Burcunda ~ astrosohbet 2 9,909 06-26-2012 02:38 AM
  Transit Venüs İkizler Burcunda astrosohbet 31 40,584 06-22-2012 03:11 PM
Son Mesaj: ateskızı
  İkizler Burcunda Güneş Tutulması zeynepece 20 29,293 05-24-2012 03:30 AM
  Neptün Balık Burcunda Dinoo 15 71,810 02-05-2012 09:09 PM
Son Mesaj: tiyatral_gitarist
  Jüpiter Boğa Burcunda astrosohbet 9 19,626 12-25-2011 06:12 AM
  4 Ocak Oğlak Burcunda ki Parçalı Güneş Tutulması ve Etkileri Dinoo 3 11,560 01-05-2011 03:43 AM
Son Mesaj: Dinoo
  Transit Plüto Oğlak Burcunda astrosohbet 2 45,663 10-09-2010 07:03 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir