Değerlendir:
  • 99 Oy - 2.58 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pluto Transitleri
Yazar Mesaj
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: PLUTO TRANSİTLERİ
bu arada transit pluton 8.evinde seyretmekte,11.evinde transit-jüpiter kavuşumunu görüyoruz çevren ani bir şekilde değişebilir,ani tanışmalar olabilir,var olan arkadaşlıklarında yada çevrenden sıkılma kopma olabilir,uranüs haritanın tepesinde epey bi değişiklik yapacaktır =)
05-31-2010 04:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

arzucum haritanı link olarak aşağıda kopyaladım pluton tansitlerine o kdrda yönelme derim şimdilik haritanın tepesinde uranüs ve jüpiter var onlar daha etkili olacaklardır pluton ise uzun vadede değişim yapacaktır(bir evden 14 yılda geçer) transitler bölümümüzde jüpiter transitleri kısmını incelemeni tavsiye ederim onun dışında ben ve arkadaşlarım yardımcı olmaya çalışırız =)

not:vena eklemiş haritanı linki kaldırıyorum gülücük
05-31-2010 04:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
DenizKızı Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Pluto transiti kafamı karıştırıyor
Transit pluto kavuşum yaptığı gezegenlere güç mü verir yoksa engeller mi?
Mesela satürn,neptün uranüs ile kavuşum yapmış.
Bir de diyorlar ki pluto mc karşıt ise iş değişikliği olabilir.Aynı şeyi kavuşum için de söylüyorlar.İş aynı fakat mekan değişikliği uranüs ile alakalı değil midir?

http://imageshack.us/f/151/tubar.jpg/
08-29-2010 11:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(08-29-2010 11:58 PM)DenizKızı Yazılan:  Transit pluto kavuşum yaptığı gezegenlere güç mü verir yoksa engeller mi?
Mesela satürn,neptün uranüs ile kavuşum yapmış.
Bir de diyorlar ki pluto mc karşıt ise iş değişikliği olabilir.Aynı şeyi kavuşum için de söylüyorlar.İş aynı fakat mekan değişikliği uranüs ile alakalı değil midir?

öncelikle engelleme kelimesi bana satürnü hatılattı , plutoyu değil.
pluto transiti transitler içinde etksisi en sinsi olanıdır.pluto durdur duru ve birdenbire bir yanardağ gibi patlar.etkileri artık dönüştürücüdür.dönüşümün en yumuşak olanının bile zor olduğunu kabul edersek , sert açılar yapan bir pluto , daha zorlu bir dönüşüm demektir.

saydığın üçlü içinden sadece satürnü dikkate al derim.
pluto satürne dokunarak , satürnün bulunduğu eve ait köklerşmiş değerlerini dönüştürebilir.

saydığın değişimin çok plutonik olduğunu düşünmüyorum.pluton transitinin etkisi keskin olsa da , ani değildir.evet , etkisini bir anda gösteriri ama geri dönüşü olmayan tarzdadır.
pluto mc açııs , işinden atılma veya yeni bir işe sıfırdan başlama , kariyerle ilgili dönüşümleri işaret edebilir.oysa, mekan değişiklkiği krizli olmadığı gibi (zira pluto krizlerle dönüştürür ) , basit bir konu.ancak , uranüs etkisine yorulur mu bilemem.
08-30-2010 12:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
DenizKızı Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

mesela 4.evdeyse bu kavuşumlar 4.ev ebeveyn, kökler, pluton ayla da kavuşum da yani bu kökten değişim anlamına gelebir mi?IC ile kavuşum ne anlamda bu da mı kökten değişim demek acaba hýmmm

http://imageshack.us/f/151/tubar.jpg/
08-30-2010 12:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Silence Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 7

Angel'ın paylaştığı yazıyı okurken ağladım gerçekten beni anlatıyor. Transit pluto asc ile kavuşumda ve güneşimle zıt açı yapıyor.Çok zor çok. Ama sonunun iyi olucağını düşünüyorum.
09-03-2010 05:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(09-03-2010 05:55 PM)Silence Yazılan:  Angel'ın paylaştığı yazıyı okurken ağladım gerçekten beni anlatıyor. Transit pluto asc ile kavuşumda ve güneşimle zıt açı yapıyor.Çok zor çok. Ama sonunun iyi olucağını düşünüyorum.

belkide hayatınızdan bazı insanları ( sevgili , patron , vb. erkekler ) ayıklamanız gerekiyordur.

sonu iyi olur umarım verygood

09-03-2010 06:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
simya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

Tr Pluto 10. evimde buradaki Natal Mars ile kavuşuma geçecek. (ne zaman henüz o kadar iyi değilim.)
Bir anlık bir öfke ile işimden istifa ettim ve şimdi şehir değişikliği düşüncesi ile kıvranıyorum. Gözümü hırs bürüdü ve kendimi çoğu durumdan daha güçlü hissediyorum.
Tr Pluto öfkemi ortaya çıkardı ve beni değişime mi zorluyor? Yanlış biliyorsam lütfen düzeltin: "Pluto ile ya büyür ya da ölürsünüz" Bu durumda mesleğime başka şehirde ikamet ederek devam etmek istemem gökyüzüne göre olası mıdır, yoksa tamamen psikolojik olarak absürt bi'şey peşinde miyim?
Yanlış da görmüyorsam (astrozoom haritası istiyorum aðla... ) Tr Pluto 10. evimdeki Natal Marsım ve buradan 7. evimdeki gezegenlerime değecek sancılı biş'şey olacağa benziyor.. Tr Uranüs gibi eğlenceli olmasa gerek sürprizzz

SİMYA YILDIZ HARİTASI
09-04-2010 02:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nota Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Transit pluto 3.evde.
Natal da 3.evde bulunan Uranüsün üstünde bulunuyor.

3.ev konularında dönüşüm.

Ama nasıl dönüşüm.

Tr saturn 12.evde ilerliyor,HİÇBİR değişiklik yok hayatımda.Artık birşeyler bitsin,yeni bir ortam,yeni bir şans,ihtimal.

Ama yok hiçbirşey yok.Hiçbir değişiklik yok.Yıllardır katlanmakta zorlandığım şeylerde hiçbir değişiklik yok.
09-19-2010 07:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nota Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

(09-19-2010 08:06 PM)Vena Yazılan:  Değişim 12.evden çıktığında kendini gösterir.

Herkes saturn transitlerinde birşeyler yaşarken ben hiçbirşey yaşamıyorum.3 yıldır süregelen bu artık yeterrr dedirten süreç devam ediyor.Hemde sanki daha da yavaşladı.

Pluto falan bilmem ne ne gerekiyo böyle büyük bir değişime merak ediyorum.Ölüm dahi olsa kabulümdür dedirten durumlar mevcut..
09-19-2010 08:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Pluto' nun Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 20 87,292 05-29-2021 02:51 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Pluto Transitinin Evler ve Natal Gezegenlere Etkileri salmakis 94 170,379 03-23-2021 09:54 PM
Son Mesaj: justicee
  Transit Plüto Doğ.Haritasında Marsa Açı Yaparsa astrosohbet 11 23,096 06-17-2018 02:43 PM
Son Mesaj: 1102
  PLUTO Oğlak burcunda 2008 2024 Angel 17 37,256 10-29-2016 07:38 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Plüto Doğ.Haritasında Venüse Açı Yaparsa astrosohbet 7 16,552 02-12-2013 03:27 PM
Son Mesaj: cigdempsa
  SATÜRN-ÖTESİ PLANETLERİN TRANSİTLERİ Angel 7 12,875 11-28-2011 12:23 AM
Son Mesaj: Arkadaş
  Plüto Devinimi & Transitleri astrosohbet 33 50,491 11-16-2011 06:21 PM
Son Mesaj: Mavisahram

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir