Değerlendir:
  • 11 Oy - 2.82 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yardımcı olur musunuz?
Yazar Mesaj
amethyst23 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Yardımcı olur musunuz?
Merhabalar arkadaşlar..

Malum önümüzde (haziran 18'i ve sonrası) 2010 kpss'nin son tercih hakkı var, Eylül sonunda da yeni kpss sınavı.. Ben son zamanlarda, sınava daha iyi çalışıp eylüldeki sınava hazırlanmayı ve önümdeki atamalarda pek fazla tercih yapmamayı düşünmeye başladım fakat etrafımdaki herkes buna karşı, bir an önce yer ayırtetmeden tercih yapmamdan yana. ben kararsız kaldım.. işin bir de astrolojik boyutunu sormak istedim.. Doğum haritama ve önümüzdeki gezegen retro hareketlerine,tutulmalarına vs. göre sizce benim için en uygun zaman ne zaman olur? eylülü ve sonrasını mı beklemeliyim, yoksa haziran sonunda şansımı sonuna kadar kullanmalı mıyım?

Bir de doğum haritama göre eğitim ve kariyer konusunda yorum yapabilir misiniz?

Hayatımda işin, eğitimin ve çalışmanın hiç olmadığı kadar önem kazandığı bir dönem içindeyim neden bilmiyorum..

Not: placidus ev sistemine göre Güneş ve Satürn 10. evdeyken, equal ev sistemine göre Merkür Venüs ve Plüto 10. evde :S

Sinastri:

http://imageshack.us/photo/my-images/84/...zmavi.gif/

D. Haritam:

http://imageshack.us/photo/my-images/823...thyst.gif/
05-22-2012 02:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Yardımcı olur musunuz?
Sen böyle yazınca ilk olarak aklıma ''kaçışa işaret eden bir görünüm varmı'' sorusu geldi ve hemen Neptün transiti seni etkiliyormu diye baktım.

Hemde çok fazla etkiliyor, Güneşinle kare açı yapıyor.

Neptünün en iyi gezegen olmasını kenara koyarsak gülücük bazı minik problemlerde getirebileceğini söyleyelim

* Başarıyı, hayatı, kimliğini, isteklerini ve varsa etrafındaki bir erkeği idealize etme durumları olabilir. İdealizm iyidir ancak sağlıklı olanı iyidir, ölçüsü sınırı belli olmayan idealizm sakıncalı olabilir.

Dolayısıyla sen bu dönemde ''daha idealist isteklerle donatılıyor olabilirsin'' ancak bu isteklerin bazen kafanı karıştırıyor olabilir ve gerçeklerden kopukluk yaşayabilirsin.

İsteklerini somutlaştırmak için çaba göstermen gerekebilir.
Mesela NET olarak isteklerini ( gerek kariyer , gerek ilişkiler konularında ) isteklerini bir kağıda yazıp sürekli gözönünde bulunduracağın bir yere asmanı önerebilirim.

Daha iyisini istiyorum derken aslında kendini oyalama ve iş ders çalışmaya gelince KAÇMA-ERTELEME türünde tuzaklara dikkat etmelisin.

Nacizane tavsiyem bu Haziran ayında şansını dene ve olursa ne ala
Jüpiter transiti Güneşinle açı yapacak bu YAZ , belki iş belki eş konularında fırsatlar sunabilir.

Tabii 2010 puanın pek yüksek değilse yeterli olmayabilir ise sen yine çalış ve eylüle de hazırlıklı ol diyeceğim

Çalışıyorsun nasıl olsa diye Haziran seçeneğini ihmal etme tabi -bence-

05-22-2012 03:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
amethyst23 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Yardımcı olur musunuz?
(05-22-2012 03:23 AM)Neptunian Yazılan:  Sen böyle yazınca ilk olarak aklıma ''kaçışa işaret eden bir görünüm varmı'' sorusu geldi ve hemen Neptün transiti seni etkiliyormu diye baktım.

Hemde çok fazla etkiliyor, Güneşinle kare açı yapıyor.

Neptünün en iyi gezegen olmasını kenara koyarsak gülücük bazı minik problemlerde getirebileceğini söyleyelim

* Başarıyı, hayatı, kimliğini, isteklerini ve varsa etrafındaki bir erkeği idealize etme durumları olabilir. İdealizm iyidir ancak sağlıklı olanı iyidir, ölçüsü sınırı belli olmayan idealizm sakıncalı olabilir.

Dolayısıyla sen bu dönemde ''daha idealist isteklerle donatılıyor olabilirsin'' ancak bu isteklerin bazen kafanı karıştırıyor olabilir ve gerçeklerden kopukluk yaşayabilirsin.

İsteklerini somutlaştırmak için çaba göstermen gerekebilir.
Mesela NET olarak isteklerini ( gerek kariyer , gerek ilişkiler konularında ) isteklerini bir kağıda yazıp sürekli gözönünde bulunduracağın bir yere asmanı önerebilirim.

Daha iyisini istiyorum derken aslında kendini oyalama ve iş ders çalışmaya gelince KAÇMA-ERTELEME türünde tuzaklara dikkat etmelisin.

Nacizane tavsiyem bu Haziran ayında şansını dene ve olursa ne ala
Jüpiter transiti Güneşinle açı yapacak bu YAZ , belki iş belki eş konularında fırsatlar sunabilir.

Tabii 2010 puanın pek yüksek değilse yeterli olmayabilir ise sen yine çalış ve eylüle de hazırlıklı ol diyeceğim

Çalışıyorsun nasıl olsa diye Haziran seçeneğini ihmal etme tabi -bence-

Çok doğru.. çoğu kez ideallerimle somut olarak ortaya koyduklarım aynı olamıyor.. İdeallerimi, hedeflerimi düşünmek bile bazen sanki yapmak kadar yeterli oluyor ve iş çalışmaya gelince erteleme başlıyor.. Ayrıca ideallerde ''net'' ve ''istikrarlı'' olmadıktan sonra da pek işime yaramıyor.. Ama insan bu zaaflarını ve potansiyellerini öğrendikçe onları yönetebilir sanırım.. Çok teşekkürler...

Sinastri:

http://imageshack.us/photo/my-images/84/...zmavi.gif/

D. Haritam:

http://imageshack.us/photo/my-images/823...thyst.gif/
05-22-2012 04:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,497 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  online birileri varsa yardımcı olabilir mi masal_mavisi 1 3,162 12-21-2014 06:37 PM
Son Mesaj: Marie
  Hangi meslek uygun olur sizce? bbaşak12 10 16,387 06-24-2014 04:44 PM
Son Mesaj: Kumsal
  Deneyimlerinizle bana yardımcı olur musunuz? Mines 9 11,985 06-05-2014 10:44 AM
Son Mesaj: Mines
  Doğum Haritamla ilgili aklıma takılan birkaç şey var. Yardımcı olur musunuz? elessgorn 2 4,131 03-11-2013 12:54 AM
Son Mesaj: elessgorn
  Haritayı yorumlamakta yardımcı olacak kişiler?? hhayal12 3 5,360 11-06-2011 03:55 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Haritamı yorumlamam da yardımcı olur musunuz? pinknilden 11 13,259 10-29-2011 09:06 PM
Son Mesaj: Arkadaş
  Harita yorumlamada yardımcı olabilir misiniz? merkürijüp 4 6,217 05-18-2011 10:23 AM
Son Mesaj: salmakis

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir