Değerlendir:
  • 8 Oy - 2.75 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hangi meslek uygun olur sizce?
Yazar Mesaj
bbaşak12 Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Hangi meslek uygun olur sizce?
Arkadaşlar merhaba yakında üniversitede okumak için bir bölüm seçicem bu hayatımın kararı ben de daha astroloji yorumu yapma konusunda çok yeniyim yardımcı olursanız çok mutlu olurum. gülücük Şimdiden teşekkürler.Doğum haritam http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?&nhor...1402927941
06-16-2014 06:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
balsamic Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

RE: Hangi meslek uygun olur sizce?
Ay aslanda 10.eve yerlesmis;bu konum toplum onunde ozguven bakimindan yuksek bir meslege isaret edebilir;yoneticilik-siyaset-guzel sanatlar vs.
Ama daha cok yardim etmeye yonelik,insanlarla iletisiminin bol oldugu,manevi boyutu yuksek olan mesleklere uygun gordum ben bu haritayi.
Hemsirelik,cocuklarla ilgili meslekler,ogretmenlik vs. olabilir bence gülücük
06-16-2014 07:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bbaşak12 Çevrimdışı
Üye
**

Aslandaki ayımın plütodan kare alması çok etkiler mi iş hayatımı, plüto karelerim sorun olur mu benim için ilerde ?
06-16-2014 07:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bbaşak12 Çevrimdışı
Üye
**

Eşik ağırlık ve sözelden tercih yapmayı düşünüyorum gülücük
06-16-2014 08:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
balsamic Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Cvp: Hangi meslek uygun olur sizce?
(06-16-2014 07:53 PM)bbaşak12 Yazılan:  Aslandaki ayımın plütodan kare alması çok etkiler mi iş hayatımı, plüto karelerim sorun olur mu benim için ilerde ?

Pluto bence sorun cikartmaz,cunku pluto ne yaparsa habersiz,kimse farkinda olmadan yapar.
gizli dusmanlari veya daha fazla para kazanmak icin yapilan hileleri,guc savaslarini vs gosterebilir bu durumda.boyle yorumladim ben :D
06-17-2014 09:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bbaşak12 Çevrimdışı
Üye
**

Herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar çok tatmin oldum.Bir de son birşey sormak istiyorum plütonik miyim acaba plütomun kişisellerime fazla zorlayıcı açısı var. gülücük
06-17-2014 11:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Cvp: RE: Hangi meslek uygun olur sizce?
(06-19-2014 09:02 PM)Lionheart Yazılan:  
(06-19-2014 07:00 PM)Kumsal Yazılan:  Ben de sorsam bana da yorum yapabilir misin sayın Lionheart? Rem biraz cıtlatmıstı ama tekrardan zarar gelmez gülücük

Sen yolunu bulmuşsun bence dilci olarak gülücük Bir de edebiyatçı olabilirdin. Ve Başka bir dilin edebiyatı gülücük (benim bölümüm deme sakın). Jupiter ve Neptün ile ilgili aklıma başka bir şey gelmiyor şimdilik ama bence seçimin iyidir cidden daha ne istiyorsun. aaa Şimdi sen bana yorum yap canım sıkıldı bakayım ne diyeceksiniz :D

Yahu bu kadar mı Jüpiter ve Neptün kılıklıyım? Yok mu bir marsiyenlik,iş bitiricilik,tuttuğunu koparmacılık? Jüpiterin hoşgörüsü ve Neptünün mallığıyla zor değil mi?
Mesela yöneticilik, sanatsal çalışmalar (şarkı ile ilgili mesela), yazma işleri olabilir mi? Dilci olarak neyimi bulmuşum çok severek okudum hala seviyorum ama tek başına yetmiyor hele de bu ülkede gülücük Mesela bende öğretme potansiyeli var mı? Ben hiç buna ihtimal vermem çok çabuk sinirleniyorum birine bir şey anlatırken. Sürekli aynı işi yapamam mesela, kendim calısmak isterim bağımsız olmak işimde. Bunlar haritada görünüyor mu? Bun manada sormak istemiştim gülücük

Ben senin asker olmak istemen çok şaşırmıştım açıkçası hem uranyen hem neptünyen etkilerin varsa o zalimler dünyasında nasıl başa çıkacaksın.Oralara bir mars bir plüton falan ister bence gülücük

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
06-19-2014 10:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(06-20-2014 02:11 PM)Lionheart Yazılan:  ilk önce haritadaki element dağılımına bakıyorum
Ateş ve Suyu ve Sonra toprağı temsil ettiğini gördüğümde
Yorumun temeli buradan oluşmalı diye düşünüyorum.

Balık-Koç ağırlıklı olduğunu görüyorum ama Boğa burcu da dolu.
Aslında Suya olan puan Jupiter-Neptün bağlantılarından verilebiliyor.

Güneş Açıları en önemlisi, Evet Bir Koçsun ama nasıl bir koçsun ?
Jupiterli Neptünlü.
Merkür ve Venüs ise Balık burcunda olduğundan Yöneticisi Jupiter
Bu Jupiter ile ilgili deneyimlerin merkür-venüs ile alakalı demektir bence.
bu yüzden dil-edebiyat-sanat sahaları güzel seçim olur bence senin için.

en çok gözüme bu çarptı.

Alıntı:kendim calısmak isterim bağımsız olmak işimde
Bu cümle Tıpkı Güneş-Jupiter kavuşumu gibi hele bir de transit uranüs üzerinden geçiyorsa gülücük bağımsız ve farklı olma ihtiyacı artabiliyor.

transit olarak tam da istediğin gibi transitlerin var.
aslında transitler olduğu için istiyorsun :D
Transite ne kadar hazırlıklısın hem
olur mu olmaz mı kimbilir.
gönlünce hakkında hayırlısı olsun
çalışmak lazım ne olursa olsun.
yeri geldimi de sürekli aynı işi yapmaya çalışman gerek belki.
süreksizlik seni uzaklaştırmaz mı ?

Alıntı:Ben senin asker olmak istemen çok şaşırmıştım açıkçası hem uranyen hem neptünyen etkilerin varsa o zalimler dünyasında nasıl başa çıkacaksın.Oralara bir mars bir plüton falan ister bence gülücük

İşte Güneş-Transit Plüto var.
Satürn-Mars-Plüto "intiharlık,ölümlük, öldürmelik nedersen de tkare açı kalıbı" var gülücük

uğrunda ezile ezile üstüne gitmekten korkmamak sanırım yapmak istedikleri şeyler bu ve buna paralel şeyler bu üçünün..

Transit Plüto geldiğinden, Satürn Akrep sürecinden beri bu kalıbı epey aktif hale soktu. gözlemim bu yönde.

Değişiyoruz transitlerle. Başka şeylerden vazgeçirecek sert-zorlayıcı bir değişimin içindeyim

Yorumuna teşekkür ederim Lionheart anlatmayı beceremesem de istediğim bu tarz bir açıklama idi gülücük Puanlamada neptün karesinden dolayı (hem güneş hem jüpiter) su elementi topraktan daha yüksek oldu değil mi?
neden merkür ve venüsü baz aldık? Mars ayın da yöneticisi venüs, güneş jüpinin de mars onları da katmak gerekmez mi?

Güneş jüpiter kavusumu bağımsızlık isteği mi verir? Ben koçta olması bu etkiyi arttırıyor, yine ay-marsa 150 uranüs de bunu destekliyor diye düşünüyorum yanlışsa düzelt lütfen.

Ben ilginç biçimde bağımsızlığıma düşkünüm ama hala ailemden ayrılamıyorum. Ay boğa ve 4. evdeki plütodan sanırım. Hem kosa kosa uzaklaşmak istiyorum hem de hep kendimi geri dönerken buluyorum mesela.
Dediğin gibi transitlerle daha belirginleşti. Mesela transit plüto 6. evde plütonik kişiler ve bu yönde güc savasları maniplüasyonlar haksızlıklar yasadım. Neptün 8. evde venüsle önümü sisledi ve kazandıgım baskalarına gitti. Az önce aklıma geldi yine de cok sinirlendim gülücük Dediğin gibi süreklilikte fayda var bir bakıma. İçinde zaman zaman değişiklik olan süreklilik iyi sanki gülücük Yoksa ben zaten havaii bir tip değilim o ay boğa ile merkür satürn kare ile bekle bekle kork kork ne fırsatlar kacırdım.

Kendimi bu aralar cokca hayal kırıklıgına ugramıs hissediyorum. Aynı hataları yapıp neptünün gölgelerini cokca deneyimledigim icin. Başka bir kare açı istiyorum ben gülücük Bir de neptün kareli insan görünce rahatlıyorum oh tek salak ben değilim diye kötü bir düşünce ama böyle.

06-20-2014 05:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

[/quote]
Çabuk hesaplamak için kısa kesmiştim ama merak ediyorsan detaylı anlatırım.

Rica ederim forumda gezen konulara yorum ve soru bırakan öğrenmeye çalıştığı belli olan bir üyeye bence hepimiz daha çok yardım ederiz.

Soruna gelince, öyle de denilebilir.
Haritana göre Enerjisi yüksek biri olman beklenir..(Hem Güneş,Hem de Jupiter koç burcundayken)
Fakat Mars Boğada olunca kısıtlansan dahi bu bir bakıma iyi birşeydir çünkü bu enerjini hesapsızca harcamama yetisine sahip olabilimeni sağlıyordur bu tarafından bakarsan. Toprağa aktarıyorsundur Hayattaki Somut ve gerçekçi gayelere ulaşmak için de çaba harcıyorsundur..

Koç olarak istekli ve hedefli birisin dersek.. Mars'ın boğada oluşuyla..
güzel para kazanmayı hedefliyor kendi geçimini güzel sağlamak istiyor olabilirsin..(belkide değer verebileceğin birşeylere sahip olmayı onları kazanmayı istiyorsun) Paranın değerine dair farkındalık sahibi olabilirsin..
Belkide Normal Bir koça göre Tutumlu sayılırsın o konuda.
vs vs uzar gider..ne söyleyebilirsen gülücük
[/quote]

Merak ettim üşenmezsen boş vaktinde anlatırsan memnun olurum anlamak da istiyorum cünkü hazır bilgiye konmaktan ziyade gülücük

Teyit etmek için söylüyorum benim müsrifliğimi ne ay boğa ne mars boğa kurtarıyor arkadasım gülücük Koç zaten savurgan, jüpiter kocta abartmaya eğilimli, bunlar bir de kavusmus mu, bir de yükseleni ve 2. evi aslan mı kesiyor oh oh suyundan da koy.Bir elbisenin 10 farklı rengini, bir rujun nüans nüans farklarını (öyle detaylı renk topluluğunu boya badanacıda göremzsin) alırım almayınca huzursuz oluyorum. Sanırım biraz ay boğanın sahip olmacılığı biriktirmecilğinden de kaynaklanıyor. Bir makyöze yetecek kadar makyaj malzemem, bir kırtasiye açacak kadar kitap defter kalemim var desem? Hala da imkan olsa alırım doymam ama yazık günah. O paralarla bildiğin uygun fiyatlı ufak daire alırdım.

06-24-2014 12:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bbaşak12 Çevrimdışı
Üye
**

Çabuk hesaplamak için kısa kesmiştim ama merak ediyorsan detaylı anlatırım.

Rica ederim forumda gezen konulara yorum ve soru bırakan öğrenmeye çalıştığı belli olan bir üyeye bence hepimiz daha çok yardım ederiz.

Soruna gelince, öyle de denilebilir.
Haritana göre Enerjisi yüksek biri olman beklenir..(Hem Güneş,Hem de Jupiter koç burcundayken)
Fakat Mars Boğada olunca kısıtlansan dahi bu bir bakıma iyi birşeydir çünkü bu enerjini hesapsızca harcamama yetisine sahip olabilimeni sağlıyordur bu tarafından bakarsan. Toprağa aktarıyorsundur Hayattaki Somut ve gerçekçi gayelere ulaşmak için de çaba harcıyorsundur..

Koç olarak istekli ve hedefli birisin dersek.. Mars'ın boğada oluşuyla..
güzel para kazanmayı hedefliyor kendi geçimini güzel sağlamak istiyor olabilirsin..(belkide değer verebileceğin birşeylere sahip olmayı onları kazanmayı istiyorsun) Paranın değerine dair farkındalık sahibi olabilirsin..
Belkide Normal Bir koça göre Tutumlu sayılırsın o konuda.
vs vs uzar gider..ne söyleyebilirsen gülücük
[/quote]

Merak ettim üşenmezsen boş vaktinde anlatırsan memnun olurum anlamak da istiyorum cünkü hazır bilgiye konmaktan ziyade gülücük

Teyit etmek için söylüyorum benim müsrifliğimi ne ay boğa ne mars boğa kurtarıyor arkadasım gülücük Koç zaten savurgan, jüpiter kocta abartmaya eğilimli, bunlar bir de kavusmus mu, bir de yükseleni ve 2. evi aslan mı kesiyor oh oh suyundan da koy.Bir elbisenin 10 farklı rengini, bir rujun nüans nüans farklarını (öyle detaylı renk topluluğunu boya badanacıda göremzsin) alırım almayınca huzursuz oluyorum. Sanırım biraz ay boğanın sahip olmacılığı biriktirmecilğinden de kaynaklanıyor. Bir makyöze yetecek kadar makyaj malzemem, bir kırtasiye açacak kadar kitap defter kalemim var desem? Hala da imkan olsa alırım doymam ama yazık günah. O paralarla bildiğin uygun fiyatlı ufak daire alırdım.
[/quote]
Kumsal yorumlarını çok beğeniyorum :)Acaba benim içinde bir harita yorumu yapar mısın ? gülücük
06-24-2014 04:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,493 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Sizce neden 8 yıldır iş hayatım tepetaklak ? Reinarubia 10 15,149 07-13-2014 11:23 PM
Son Mesaj: Banderas2014
  Deneyimlerinizle bana yardımcı olur musunuz? Mines 9 11,984 06-05-2014 10:44 AM
Son Mesaj: Mines
  Doğum Haritamla ilgili aklıma takılan birkaç şey var. Yardımcı olur musunuz? elessgorn 2 4,131 03-11-2013 12:54 AM
Son Mesaj: elessgorn
  Hangi Transit bu kadar karıştırdı hayatımı? nisan15 14 15,647 09-14-2012 03:19 AM
Son Mesaj: zeppi
  Acil yardım! Haritama bakarak hangi mesleği tercih etmeliyim sizce? lilianxxx 11 15,537 07-24-2012 01:55 AM
Son Mesaj: lilianxxx
  Doğum haritamı meslek tercihinde nasıl kullanabilirim? Tudoarishika 9 10,658 07-22-2012 06:11 PM
Son Mesaj: Tudoarishika
  Yardımcı olur musunuz? amethyst23 2 4,537 05-22-2012 04:36 AM
Son Mesaj: amethyst23
  Haritamı yorumlamam da yardımcı olur musunuz? pinknilden 11 13,255 10-29-2011 09:06 PM
Son Mesaj: Arkadaş
  boğa-balık uyumu nasıldır sizce blackdeaths 28 29,769 07-14-2010 04:24 PM
Son Mesaj: plutonik

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir