Değerlendir:
  • 7 Oy - 3.43 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sizce neden 8 yıldır iş hayatım tepetaklak ?
Yazar Mesaj
Reinarubia Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Bir de ne zaman düzelir sizce?

Herkese yardımları için şimdiden teşekkürler gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...&rs=0&ast=
10-27-2012 10:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(10-27-2012 10:10 PM)Reinarubia Yazılan:  Bir de ne zaman düzelir sizce?

İş hayatınız tepetaklak derken biraz daha bilgi verirseniz iyi olurdu.

İşiniz var da istediğiniz verimi mi alamadınız ?
Yoksa gönlünüze göre bir iş mi bulamadınız ?

Aslında Transit Jüpiter son 2 yıldır doğum haritanızın üst bölgesinde ve sosyal-kariyer alanında gelişmelere işaret eden bir göstergedir, sizde etkisi olmadımı yoksa acaba olası fırsatları sizden kaynaklanan bazı hatalar nedeniyle elinizden kaçırıyor olabilirmisiniz ?

Hem Ay Boğa hemde Venüs-Jüpiter kavuşumu olunca sanki fazla hırslı olmayan birazda üşengeç biri olabilirmiŞsiniz yorumları geliyor aklıma.

Ne zaman düzelire gelince, Uranüsü de 9.evinizde görüyoruz ve haritanızın tepe noktasına doğru ilerliyor. Biraz farkındalık ve atacağınız adımlarda değişiklik yapmanız halinde sürpriz gelişmeler olabilir fikrindeyim.

10-28-2012 02:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Reinarubia Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

RE: Sizce neden 8 yıldır iş hayatım tepetaklak ?
(10-28-2012 02:37 AM)Neptunian Yazılan:  
(10-27-2012 10:10 PM)Reinarubia Yazılan:  Bir de ne zaman düzelir sizce?

İş hayatınız tepetaklak derken biraz daha bilgi verirseniz iyi olurdu.

İşiniz var da istediğiniz verimi mi alamadınız ?
Yoksa gönlünüze göre bir iş mi bulamadınız ?

Aslında Transit Jüpiter son 2 yıldır doğum haritanızın üst bölgesinde ve sosyal-kariyer alanında gelişmelere işaret eden bir göstergedir, sizde etkisi olmadımı yoksa acaba olası fırsatları sizden kaynaklanan bazı hatalar nedeniyle elinizden kaçırıyor olabilirmisiniz ?

Hem Ay Boğa hemde Venüs-Jüpiter kavuşumu olunca sanki fazla hırslı olmayan birazda üşengeç biri olabilirmiŞsiniz yorumları geliyor aklıma.

Ne zaman düzelire gelince, Uranüsü de 9.evinizde görüyoruz ve haritanızın tepe noktasına doğru ilerliyor. Biraz farkındalık ve atacağınız adımlarda değişiklik yapmanız halinde sürpriz gelişmeler olabilir fikrindeyim.

İş hayatımla ilgili sorun şu:

8 yıl önce benim dışımdaki sebepler dolayısıyla işsiz kaldım. Ondan önceki 4 yıl boyunca iyi bir kariyerim ve maaşım vardı. İşsiz kaldıkan sonra uzun süre iş aradım ama bulamadım. O anki şartlarda para kazanacağım bir iş bulmam gerekiyordu, mesleğimle ilgili iş bulamıyordum (Bu arada 5 yıl kadar sonrasında mesleğimle ilgili iş bulamamamın, bana iyi referans vereceğini söyleyen eski patronumun tam tersini yapması olduğunu öğrendim. O kadar olmasına ramak kalıp olmayan iş görüşmelerinin sebebi buymuş meğerse) Ben de mecburen başka bir sektöre çok düşük maaşla girdim. Girdiğim firma benim çalıştığım bölümü 8 ay sonra kapattı. Mesleğimle ilgili bir fırsat yakalayıp başka bir firmaya girdim, firma başka bir firmaya satıldı. 2009'da yine geçici bir işe girdim, 1,5 yıl çalıştım. Başka bir firmadan iş teklifi geldi. Oraya gittim. Onlar da 8 ay sonra beni aldıkları bölümü kapattılar. Bu kadar çaba ve şanssızlıktan sonra gerçekten ciddi anlamda bunalmış durumdayım. Şimdi doktora yapmaya ve becerebilirsem okulda kalmaya çalışacağım ama ya o da elimde kalırsa diye korkuyorum. Tr Jüpiter'in daha hiçbir faydası olmadı. Ay Boğa'yım ama kesinlikle tembel biri değilimdir, iş hayatında nasıl biri olduğum herkes bilir. Hatta arkadaşlarım bu başıma gelenleri hayretle takip ediyorlar ve hayatlarında benim kadar bu konularda kısmetsiz biri görmediklerini söylüyorlar. Ay Boğa'nın hiçbir özelliği bana uymuyor, yanlş mı hesaplıyorum diye düşünmeye başladım artık

10-28-2012 03:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(10-28-2012 03:04 AM)Reinarubia Yazılan:  İş hayatımla ilgili sorun şu:

8 yıl önce benim dışımdaki sebepler dolayısıyla işsiz kaldım. Ondan önceki 4 yıl boyunca iyi bir kariyerim ve maaşım vardı. İşsiz kaldıkan sonra uzun süre iş aradım ama bulamadım. O anki şartlarda para kazanacağım bir iş bulmam gerekiyordu, mesleğimle ilgili iş bulamıyordum (Bu arada 5 yıl kadar sonrasında mesleğimle ilgili iş bulamamamın, bana iyi referans vereceğini söyleyen eski patronumun tam tersini yapması olduğunu öğrendim. O kadar olmasına ramak kalıp olmayan iş görüşmelerinin sebebi buymuş meğerse) Ben de mecburen başka bir sektöre çok düşük maaşla girdim. Girdiğim firma benim çalıştığım bölümü 8 ay sonra kapattı. Mesleğimle ilgili bir fırsat yakalayıp başka bir firmaya girdim, firma başka bir firmaya satıldı. 2009'da yine geçici bir işe girdim, 1,5 yıl çalıştım. Başka bir firmadan iş teklifi geldi. Oraya gittim. Onlar da 8 ay sonra beni aldıkları bölümü kapattılar. Bu kadar çaba ve şanssızlıktan sonra gerçekten ciddi anlamda bunalmış durumdayım. Şimdi doktora yapmaya ve becerebilirsem okulda kalmaya çalışacağım ama ya o da elimde kalırsa diye korkuyorum. Tr Jüpiter'in daha hiçbir faydası olmadı. Ay Boğa'yım ama kesinlikle tembel biri değilimdir, iş hayatında nasıl biri olduğum herkes bilir. Hatta arkadaşlarım bu başıma gelenleri hayretle takip ediyorlar ve hayatlarında benim kadar bu konularda kısmetsiz biri görmediklerini söylüyorlar. Ay Boğa'nın hiçbir özelliği bana uymuyor, yanlş mı hesaplıyorum diye düşünmeye başladım artık

Geçmişe ait şanssızlıkları sürekli düşünüp düşünüp beyninizde ŞANSSIZ OLDUĞUNUZU tekrarlayıp durmayın derim. Zamanla güçlü bir programa dönüşebilirler.

2013 yılı hem Jüpiter döngüsü yaşayacaksınız hemde Transit Uranüs sizin MC noktasına dokunacak ( doğum saatiniz net ise )

Bu iki faktörün sosyal hayatınızda önemli olacağını söyleyebiliriz -en azından teorik olarak böyledir-

Dolayısıyla şimdiden olumlu beklentilere açık olmanızı ama bunun SADECE BEKLEMEK yerine çabayı ortaya koyup, gerekli girişimleri yapıp çiftçinin ürününü beklediği gibi beklemek şeklinde anlaşılması daha doğru olur.

Gerçekten aynı dönemde hem Jüpiter döngüsü hemde Uranüs-MC kavuşumu özel bir şeylere işaret edebilir. Her zaman görülen görünümler değil. Umarım sizin için verimli olur.

10-28-2012 03:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Reinarubia , söylemiş olduğun süreler benim için de geçerli herşey tepe taklak oldu o nedenle seni çok iyi anlyorum.
Yalnız enteresan gelen bana senin yükselenin ve derecenle benimki neredeyse aynı ve ay burcumuz da aynı...
Ama sııkılma geçecek...Unutma hiç bir şey aynı yerde kalmıyor...

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
10-30-2012 01:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Reinarubia Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(10-30-2012 01:17 PM)Kıvılcım Yazılan:  Reinarubia , söylemiş olduğun süreler benim için de geçerli herşey tepe taklak oldu o nedenle seni çok iyi anlyorum.
Yalnız enteresan gelen bana senin yükselenin ve derecenle benimki neredeyse aynı ve ay burcumuz da aynı...
Ama sııkılma geçecek...Unutma hiç bir şey aynı yerde kalmıyor...

İnşallah ya. Gerçekten çok bunaldım. Başarısızlık psikolojimi bozdu, bir süredir psikiyatra gidiyorum. Faydası oldu ama içimdee sürekli "ben başarısızım" diye bağıran sesi susturamıyorum :(

10-30-2012 03:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
plutomania Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 13

Satürnün saklı sürecini yaşamışsınız, şu aralar ay zıt açısı yapıyor, yavaşça yoluna girecektir, sabır!

10-30-2012 08:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Reinarubia Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(10-30-2012 08:59 PM)plutomania Yazılan:  Satürnün saklı sürecini yaşamışsınız, şu aralar ay zıt açısı yapıyor, yavaşça yoluna girecektir, sabır!

Siz böyle söyledikten sonra 8 yıl önceki transitlerime baktım. Satürn 1.evimden geçmiş. Sonra 2.ev para evimden. Bunları yaşamam normal galiba.

Şu an 4.evimin ortalarında geziniyor. Sanırım 4.evi de geçince saklı süreci bitiriyorum değil mi?

10-31-2012 04:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
lacrimosa Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-31-2012 04:15 PM)Reinarubia Yazılan:  
(10-30-2012 08:59 PM)plutomania Yazılan:  Satürnün saklı sürecini yaşamışsınız, şu aralar ay zıt açısı yapıyor, yavaşça yoluna girecektir, sabır!

Siz böyle söyledikten sonra 8 yıl önceki transitlerime baktım. Satürn 1.evimden geçmiş. Sonra 2.ev para evimden. Bunları yaşamam normal galiba.

Şu an 4.evimin ortalarında geziniyor. Sanırım 4.evi de geçince saklı süreci bitiriyorum değil mi?

arkadaşlar saturn saklı süreci nedir ? benim haritamda böyle bir durum var mı ,
benim yükselenim de yengeç 2009- 2010 uzun süre işsiz kaldım .son 2,5 yıldır iyi Allaha şükür ,yalnız şu -2-3 haftadır işle ilgili sorunlar yaşamaya başladım , acaba saturn akrebe geçmesinden mi , güneşimde akrep ya da tr. mars ın 6. evimden geçmesinden mi bilemiyorum , işteki istikrarım bozulsun istemiyorum ama akrepler için önümzdeki 7 yıl kariyerleri sürekli değişek vs. vs. yorumlar okudum . beni ne kadar etkiler acaba
saturn akrepleri zorlayacak gibi

http://imageshack.us/photo/my-images/585/solar2012.gif/ solar map 2013[/font][font=tahoma]

http://imageshack.us/photo/my-images/687/ayay1907.gif/ natal map
10-31-2012 04:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
lacrimosa Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

ben kurtumuşum o zaman benim saturn 5 evime geldi gülücük

http://imageshack.us/photo/my-images/585/solar2012.gif/ solar map 2013[/font][font=tahoma]

http://imageshack.us/photo/my-images/687/ayay1907.gif/ natal map
11-01-2012 01:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Hangi meslek uygun olur sizce? bbaşak12 10 16,386 06-24-2014 04:44 PM
Son Mesaj: Kumsal
  Acil yardım! Haritama bakarak hangi mesleği tercih etmeliyim sizce? lilianxxx 11 15,540 07-24-2012 01:55 AM
Son Mesaj: lilianxxx
  boğa-balık uyumu nasıldır sizce blackdeaths 28 29,776 07-14-2010 04:24 PM
Son Mesaj: plutonik

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir