Değerlendir:
  • 18 Oy - 2.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

bu haritaya da bi baksak mı acaba
Yazar Mesaj
Arkadaş
Kayıtsız

RE: bu haritaya da bi baksak mı acaba
(02-13-2013 03:37 AM)Kaktüs Yazılan:  Cykp, avatarları değiştirme zamanı geldi galiba, harbiden kıllandım :D

Adminim sizide bayan sanmışlar bu arada.Hiç ole boşuna karanlık adam avatarı koymayın puhaha3

inanmıyorum yaa!! assasin creed'ı bile kız sanıyorlar sürprizzz
Hadi ne duruyoruz, durum sandığımızdan da vahim miş koptum.w
02-13-2013 04:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(02-13-2013 03:47 AM)kimkibu Yazılan:  ben de soru sorma cesareti ve şevki bırakmayan o avatara kadar.korkunç!

e canım o admin. belli etmesi gerekiyo. kokma yani yemez dil çýkarma
02-13-2013 05:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(02-13-2013 04:43 AM)By Ceykp Yazılan:  
(02-13-2013 03:37 AM)Kaktüs Yazılan:  Cykp, avatarları değiştirme zamanı geldi galiba, harbiden kıllandım :D

Adminim sizide bayan sanmışlar bu arada.Hiç ole boşuna karanlık adam avatarı koymayın puhaha3

inanmıyorum yaa!! assasin creed'ı bile kız sanıyorlar sürprizzz
Hadi ne duruyoruz, durum sandığımızdan da vahim miş koptum.w

sabah sabah iyi güldüm gülücük

02-13-2013 10:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(02-13-2013 03:47 AM)kimkibu Yazılan:  ben de soru sorma cesareti ve şevki bırakmayan o avatara kadar.korkunç!

2007'de forumu ilk açtığımız günden beri bu karanlık adam avatarını kullanıyorum.
Hoşuma gidiyor, ay-plüto kavuşumuma da uygun olduğu için genelde bunu tercih ediyorum.
Tabii arada değişiklik yapıyorum.

Soru ve değerlendirmelerinizi çekinmeden ifade ediniz gülücük

Plüto üzerine arkadaşlar gayet güzel tespitlerde bulunmuş zaten.

Minik bir ilave yapayım ;

Plüto'nun doğum haritasındaki etkilerini günlük hayatta gözlemlemek diğer gezegenlere göre daha zordur. Çünkü tıpkı günlük hayatta şu an Plütonun gezegenden sayılmaması gibi , kişiliğimizde ve hayatımızda da daha derin katmanlara yerleşmiş olan bu gücün GİZLENME ihtiyacı vardır.

Şöyle ki eşiniz İLK BAKIŞTA GÜNEŞ-VENÜS KAVUŞUMU OLAN BİR YENGEÇTİR.

Plüto kare açılarını herkes hemen göremez, farkedemez. Sizin farketmeniz doğal çünkü o sizin eşiniz. Uzun bir değerlendirme yapamayacağım ancak şunu yapabilirim, güneş-venüs kavuşumu GENEL yorumlarını yazayım + altınada güneş-plüto ile venüs-plüto açılarının GENEL yorumlarını yazayım.

Siz ARADAKİ FARKA bakarak kafanızda oluşan soru işaretlerini en azından bir kısmına yanıt bulmaya çalışın ki bence yanıt burada yatıyor.

Güneş & Venüs kavuşumu

• Kişi , Venüs özellikleri ile özdeşleşecektir. Bu görünüm kişiye Terazi burcu özellikleri katar.
• Çekici bir kişilikten söz edebiliriz.
• Diplomatik , barışçıl , uyumlu bir yapısı vardır.
• Paylaşımcıdır.
• Zariftir , kabalıktan pek hoşlanmayacaktır ( Doğ. Haritasında başka unsurlar baskın değilse tabii )
• Sanatsal konulara ilgisi olabilir.
• Popülerite veren bir astrolojik görünümdür.
• Olumsuz ifadeleri ; yüzeysellik , kendini beğenmişlik , zora gelememek ve tembellik eğilimi , insanları estetik durumlarıyla değerlendirmek şeklinde tanımlanabilir.
• Kişinin babasıyla arasında uyumlu bir bağ olabilir.
• Cömertlik görülebilir.
• İlişki odaklı ( aşk odaklı ) biri olabilir.
• İlişkiler , sevdikleriyle yapacağı paylaşımlar , güzel bulunmak ve beğenilen biri olmak ona canlılık katan yakıtlardan bir kaçıdır.
• Kendiyle barışık biridir. Kolayca depresyona girmeyecektir.
• Fiziksel olarak yaşından küçük gösterme , erkeklerde baby-face görünümü , kilo almaya eğilimli olma gibi özellikler görülebilir.
• Kişisel bakımına özen gösterme ve dolayısıyla bakımlı olmak onun için doğaldır.
• Hem etkileyici biridir , hem de karşı taraftan çabuk etkilenebilecek biridir.

Güneş & Plüto bağlantısı

• Gizemli bir kişiliğe işaret edebilir. Kendiyle ilgili her şeyi hemen ifade etmeyen ya da bazı konularda sessiz kalmayı tercih eden bir kişilik verir.
• Sabit burçlarda görülen Güneş-Plüto Karesi çok sağlam bir iradenin göstergesidir. Dayanıklı bir bünyesi olacaktır.
• Liderlik ( yönetme ) potansiyeli olacağını söyleyebiliriz. Karizmasıyla insanları etkileyebilen biri olabilir.
• İnatçılık , insanları manuple etme dürtüsü , şüphecilik gibi problemli özelliklere dikkat diyelim.
• Babayla ilgili güç çatışması ve benzeri krizler söz konusu olabilir. Kontrol eden , boğucu bir baba imgesi görülebilir. Gerçekten babayla alakalı özellikle geçmişte bir sıkıntı varsa , bunu ileriki yıllarda eşine ve çocuklarına yansıtması ihtimaline dikkat diyelim.
• Kararlı bir yapı verecektir. Ancak kararlarında sabit fikirli olabilir ve yeni fikirlere esneklik göstermekte zorlanabilir.
• Etkileyici bakışlardan söz edebiliriz.
• Mesleki olarak sağlık sektörü (psikoloji) , danışmanlık , yöneticilik , tehlikeli sayılabilecek alanlar , madencilik , istihbaratçılık , araştırmacılık gibi seçeneklerin uygun olabileceğini söyleyebiliriz.
• Zaman zaman bir şeyleri gurur meselesi yapma eğilimi taşıyabilir.
• Otorite konumundaki kişilerle ( devlet , patron , amir vb.) gizli bir çatışmaya girebilir.
• İsteklerini stratejik olarak ele alır ve uzun vadeli hesaplar yapıp isteklerine ulaşma eğilimi taşıyabilir. İntikam istiyorsa , intikamını soğutarak yemeyi tercih edebilir.
• Güçlü ve karizmatik bir imaj verebileceği gibi , kötü şöhret olasılığına da dikkat çekelim.

Venüs & Plüto bağlantısı

• Tutkulu bir yapısı vardır. Sevdiği şeyleri sahiplenme dürtüsü kuvvetli olabilir.
• İlişkilerde kontrolün kendinde olmasını isteyebilir.
• Seksüel yoğunluk görülebilir. Muhtemelen cazibeli biridir.
• İlişki içinde yoğunluğa ihtiyaç duyar. Partnerini hem duygusal , hem seksüel , hem de zihinsel olarak yoğun deneyimler yaşamak ister. Bu yoğunluk ihtiyacı zaman zaman krizlere ve kıskançlık kaynaklı gerilimlere sebep olabilir.
• Güzelliğiyle alakalı bir tür dönüşüm yaşayabilir.
• Finansal Güç konusu önem kazanır.
• Güçlü ilişkiler kurma eğilimi vardır. Partnerinde ve sosyal ilişkilerinde güç , zeka , çekicilik gibi etkileyici özelliklerin arayışında olabilir.
• Bazen ilişkilerinden çok şey bekler.
• Sevgi alışverişi onu zorlayabilir. Sevgisini açık açık ifade etmek yerine gizli gizli ifade etmeyi tercih edebilir.
• Bir takım takıntıları olması durumunda , ilişkileri zarar görebilir.
• İlişkilerde krizler yaşamaya aşina olduğundan , başkalarına göre bu tür problemlerle başa çıkmakta daha soğukkanlı ve becerikli olabilir.
• Değersiz gibi görünen şeyleri , güçlü sezgileriyle doğru analiz eder ve bunun üzerinde çalışarak o şeyi değerli , güzel ve çekici hale getirmek gibi bir hünerden söz edebiliriz.
• İlişkileriyle alakalı paranoya durumlarına dikkat diyelim.

02-13-2013 10:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynep_muteal06 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 4

(02-13-2013 10:41 AM)Neptunian Yazılan:  

2007'de forumu ilk açtığımız günden beri bu karanlık adam avatarını kullanıyorum.
Hoşuma gidiyor, ay-plüto kavuşumuma da uygun olduğu için genelde bunu tercih ediyorum.

Plüto'nun doğum haritasındaki etkilerini günlük hayatta gözlemlemek diğer gezegenlere göre daha zordur. Çünkü tıpkı günlük hayatta şu an Plütonun gezegenden sayılmaması gibi , kişiliğimizde ve hayatımızda da daha derin katmanlara yerleşmiş olan bu gücün GİZLENME ihtiyacı vardır.

Plüto kare açılarını herkes hemen göremez, farkedemez. Sizin farketmeniz doğal çünkü o sizin eşiniz. Uzun bir değerlendirme yapamayacağım ancak şunu yapabilirim, güneş-venüs kavuşumu GENEL yorumlarını yazayım + altınada güneş-plüto ile venüs-plüto açılarının GENEL yorumlarını yazayım.

Siz ARADAKİ FARKA bakarak kafanızda oluşan soru işaretlerini en azından bir kısmına yanıt bulmaya çalışın ki bence yanıt burada yatıyor.

Venüs & Plüto bağlantısı

• Tutkulu bir yapısı vardır. Sevdiği şeyleri sahiplenme dürtüsü kuvvetli olabilir.
• İlişki içinde yoğunluğa ihtiyaç duyar. Partnerini hem duygusal , hem seksüel , hem de zihinsel olarak yoğun deneyimler yaşamak ister. Bu yoğunluk ihtiyacı zaman zaman krizlere ve kıskançlık kaynaklı gerilimlere sebep olabilir.
• Güçlü ilişkiler kurma eğilimi vardır. Partnerinde ve sosyal ilişkilerinde güç , zeka , çekicilik gibi etkileyici özelliklerin arayışında olabilir.
• Sevgi alışverişi onu zorlayabilir. Sevgisini açık açık ifade etmek yerine gizli gizli ifade etmeyi tercih edebilir.
• İlişkilerde krizler yaşamaya aşina olduğundan , başkalarına göre bu tür problemlerle başa çıkmakta daha soğukkanlı ve becerikli olabilir.
• Değersiz gibi görünen şeyleri , güçlü sezgileriyle doğru analiz eder ve bunun üzerinde çalışarak o şeyi değerli , güzel ve çekici hale getirmek gibi bir hünerden söz edebiliriz.

Öncelikle karanlık adam avatarı korkunç gibi görünse de bana gizli ve derin duygusal bir ruh halini anımsatıyor. Bir de yüzündeki yara veya lekeden dolayı komplex duyan biri izlenimi verdi nedense. Dudak yapısından oldukça sağlam karakterli , gizemli ve duygusal hatta biraz da muzip biri ama tam bir akrep profilini yansıtıyor. Belki ben plutoyu çok sevdiğim için böyle düşünüyorumdur. Sonuçta gizemli olmak iyidir, herşey meydanda olunca iyi olmuyor.
Benim haritamda pluto sadece venüs, jüpiter, mars ve neptünle açı yapıyor, keşke hepsiyle yapsaydı. Sürükleyen gezegenim olduğu için pluto harekete geçtiğinde benim hayatımda da hareket ve beraberinde bereket oluyor.

Gizlesem de aşikar etsem de canımsın benim.
02-13-2013 12:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynep_muteal06 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 4

(02-13-2013 10:41 AM)Neptunian Yazılan:  

Venüs & Plüto bağlantısı

Ben de venüs pluto kavuşumu var placdiusa göre 7.ev, vhole a göre 8. evde. Bu tespitlerin neredeyse tamamı doğru ama insan ilişkilerimde dikkat ettiğim bir özelliğim var, onu kıramıyorum bir türlü. Oldukça mesafeli ve özele girmeyen , çekinceli bir tutumum var. Herkes beni özel biri olarak algılıyor, daha doğrusu kırmamaya çalışıyor gibi. Bu durum insanlara mesafeli duruşumdan mı kaynaklanıyor acaba? Örneğin annem babam dahil kimse bana kızamaz, kızmaz daha doğrusu. İnsa anne babasına karşı bile mesafeli olur mu ya? Kendime hayret ediyorum.
venüs pluto bağlantısında ilişkilerde yoğunluk ve derinlik var, mesafeli oluş yok galiba. Peki bu durumum başka açılarla mı açıklanır acaba? Bilgisi olan arkadaşlar katkı yapabilirler mi?..

Gizlesem de aşikar etsem de canımsın benim.
02-13-2013 12:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(02-13-2013 11:39 AM)Kaktüs Yazılan:  Hepsi Neptüninanın suçu

Olumlama dedi, güzel şey çağır dedi, güzel düşün dedi, Önce avatardaki korkunç resmi(adamı ortadan testereyle yarıyorlardı ) kaldır dedi, Secret dedi, 14 Şubattan Önce uranus venuse çarpacak dedi, aşşk dedi :D

Ay yayım saflık var inandım, guvendim,olucak sandım ohöö ohöö puhaha3

Dedim once profile şole at gibi bir hatun koyayım, bakınca güzel düşündürsün, nerden bileydim beter olucak.

Bu arada Cykp Yakışıklı uşaksın(avatar yakıyor), sen ne diye elin ağızı öpülesi kızlarını profil yapıyongülücük

Demek ki at gibi hatunu avatar yapınca senin bakışaçın değişmiyor, başkalarının sana olan bakışaçısı değişiyor =)

hemen bundan ders alıp, sana daha uygun böyle sende olumlu çağrışımlar uyandıracak farklı bir resim-imge-sembol seçebilirsin.

gerçi bizler şimdiki avatarından memnunuz aslında gülücük

02-13-2013 12:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sevgi123 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

sevgili neptünian ceykp avatarı değiştirdi sizinde güzel bir avatarı görsekte yaklaşmaya korkmasak hani.şey ben aslında ne desemki.olurmu ki demek istedim yani[Resim: stoned.gif]
02-13-2013 01:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(02-13-2013 01:01 PM)sevgi123 Yazılan:  sevgili neptünian ceykp avatarı değiştirdi sizinde güzel bir avatarı görsekte yaklaşmaya korkmasak hani.şey ben aslında ne desemki.olurmu ki demek istedim yani[Resim: stoned.gif]

Bir süredir avatara çekici hatun resmi eklememiştim, şimdi kimi seçeceğimi biliyorum :]

eve gidince değiştirecem peki.

Hem kendime 14 şubat hediyesi olsun gülücük

02-13-2013 02:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(02-13-2013 11:39 AM)Kaktüs Yazılan:  Hepsi Neptüninanın suçu

Olumlama dedi, güzel şey çağır dedi, güzel düşün dedi, Önce avatardaki korkunç resmi(adamı ortadan testereyle yarıyorlardı ) kaldır dedi, Secret dedi, 14 Şubattan Önce uranus venuse çarpacak dedi, aşşk dedi :D

Ay yayım saflık var inandım, guvendim,olucak sandım ohöö ohöö puhaha3

Dedim once profile şole at gibi bir hatun koyayım, bakınca güzel düşündürsün, nerden bileydim beter olucak.

Bu arada Cykp Yakışıklı uşaksın(avatar yakıyor), sen ne diye elin ağızı öpülesi kızlarını profil yapıyongülücük

Astrosohbet dilinde buna neptunian sendromu diyoruz :D
estafurullah. ne yakışıklısı şu tipe bak ! maymunlar cehennemi 15 puhaha3

ayrıca o ağzı öpülesi kızlar benimde umut kaynağımdı, terkedildim.
02-13-2013 08:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  doğum haritamı yorumlamanız mümkünmü acaba? atl@s 20 23,811 12-18-2012 05:51 AM
Son Mesaj: Mavisahram
  benim haritaya da bir el atın :D sezgic 1 3,306 08-22-2012 08:21 PM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir