Değerlendir:
  • 18 Oy - 2.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

bu haritaya da bi baksak mı acaba
Yazar Mesaj
sevgi123 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

RE: bu haritaya da bi baksak mı acaba
ceykp o ağzı öpülesi kızları geç seni kimse terketmeeez böyle iyi iyi devam
02-13-2013 08:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sevgi123 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

bak ceykp kıymetli admin neptunyene sardım şimdi tiyo verde bikaç düzgün bişey yazayım birde adminim el atar belki benim haritaya ne dersin
02-13-2013 08:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sevgi123 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

kaktüs şimdi huyunu husatını yaşını başını bilmiyorum şimdi tanımadan nasıl bozuk çaliim tiyo ver bakim in mi cin mi avatarda bişeye benzetemedim valla bakınca tırsıyorum
02-13-2013 08:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sevgi123 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

hııı şutlanmadan damardan girip bir deniim bakalıım ya allah bismillah bana şans dile evlat
02-13-2013 09:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sevgi123 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(02-13-2013 12:48 PM)Neptunian Yazılan:  
(02-13-2013 11:39 AM)Kaktüs Yazılan:  Hepsi Neptüninanın suçu

Olumlama dedi, güzel şey çağır dedi, güzel düşün dedi, Önce avatardaki korkunç resmi(adamı ortadan testereyle yarıyorlardı ) kaldır dedi, Secret dedi, 14 Şubattan Önce uranus venuse çarpacak dedi, aşşk dedi :D

Ay yayım saflık var inandım, guvendim,olucak sandım ohöö ohöö puhaha3

Dedim once profile şole at gibi bir hatun koyayım, bakınca güzel düşündürsün, nerden bileydim beter olucak.

Bu arada Cykp Yakışıklı uşaksın(avatar yakıyor), sen ne diye elin ağızı öpülesi kızlarını profil yapıyongülücük

Demek ki at gibi hatunu avatar yapınca senin bakışaçın değişmiyor, başkalarının sana olan bakışaçısı değişiyor =)

hemen bundan ders alıp, sana daha uygun böyle sende olumlu çağrışımlar uyandıracak farklı bir resim-imge-sembol seçebilirsin.

gerçi bizler şimdiki avatarından memnunuz aslında gülücük
sevgili neptunyen değerli adminim şimdi ben konuya nasıl giriiim şu benim haritaya birde sen el atsan hani forum yöneticisi ne kadar bilgili benim gibi karman çorman insan üzerinde forum ahalisi bi görse iyi olur iyi olur
02-13-2013 09:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sevgi123 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

kaktüs yazdım bişeyler valla bakalım görelim ya öte ya da beri görücez
02-13-2013 09:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(02-13-2013 09:05 PM)Kaktüs Yazılan:  Abla doğum tarihini bile gizlemiş açık vermemek için. :D (AyPluto kavuşumu var)
ama sizden büyük değildir heralde, forumda resmini gorduydum.

En fazla forumdan şutlar abla, Sizide benide :D

Ama bunu kırmadan yapar çok kibardır:}

gülücük

Soru sorup yorum istemeniz çok normal , yetişebildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışıyorum / çalışıyoruz zaten, sevgi123 rahat olabilirsin.

Yani rahat derken şunu belirteyim, forumda çok sık ve karmaşık kurallarımız yok gayet basit anlaşılır birkaç uygulamamız var, ona uyulduğu sürece genelde tartışmaların fazla olmadığı sakin bir yerdir burası.

Mesela bu konu kimkibu nickli arkadaşımız tarafından açılmış ve kimkibu için yazdıklarımız + yazacaklarımız sohbet tadında mesajlarımız arasında kaybolmasın diye, isterseniz sevgi123'ün açtığı konu üzerinden devam edelim. O konu içinde yorumlarımı paylaşacam müsait bir vaktimde verygood

02-13-2013 09:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

makara

Oyyh ne güldüm makara Kaktüs ben de seniş bayan sanıyordum gülücük Yani normal şaşkın bir neptünlüden ne beklenirki ... Bu konu başlığı cok güzel olmuş yahu

Kim ki bu canımsın 7. evini akrep kesiyorsa ya da orada pluto var ise plutonlularla yasıyacaksın bundan kaçışın yok gülücük Astroloji ile tanısıncaya dek ben bunun farkında değildim sonra bir baktım ana sağım solum önüm arkam soooobe hepsi plutonlu gülücük Hoş ben hayalperest sisli neptünümle hep iyi görüyorum plutoyu gülücük Hem ne yapıcaksın düz mantık basit ilişkileri ya pluto gibi deeerinn, tutkulu, dönüştürücü olmalı ya da neptün gibi sislerin arasında hayal aleminde birlikte yok olmalı...Ben severim plutonluları ve neptünlüleri gülücük

Ayrıca sen haddimi asmıyrumdur umarım şöyle bişi yap önce sendeki olumsuz eş simgesini öldür. Onun yerine adama olumlu özellikler yükle bakış açını değiştir kendine telkinde bulun ama dilin söylerken bilinc altın inkar etmesin bilincaltı hizmetkardır. İyi hizmetler ister isen ve o buna inanırsa hayatında inanılmaz değişimler yaşarsın. Örneğin kadınsal bir örnek vereyim sen kendini güzel hssettiğinde ve o gün buna gercekten şnandığında bayan arkadasların dahi ayrı parıldadığını söylmez mi sana gülücük minicik bir örnek bu sen inandın bilinc altın inandı ve tepkime aslında aynı insan bunun gibi. Hatta ve hatta bununla ilgili kitaplar oku yolu bulmanda sana yardımcı olacak, tam da bu gün iş çıkışı karşıyakaya kitapçıma bu tarz kitaplar almaya gitmistim demek ki sana önermek gerekiyormus hic bir sonuc sebepsiz değildir. Yazayım bir kaç tane

1.% 100 düşünce gücü -Jack Ensigin ADDİNGTON
2.Olumlu Düşünme - Vera PEİFFER
3. Bunu da üzerinde kalın puntolarla yazanlar hoşuma gitti cekti beni bu kitap "Sevdiğiniz insana yürekten bağlılığınızı nasıl ifade edersiniz?" yazıyor Beş sevgi dilinin yazarı Gary CHAPMAN kitabı yardımcı olucaktır diye umuyorum.

Bakıs acın değişince dünyan da değişiyor inan bana gülücük Mutlu bir ömür dilerim..

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
02-13-2013 09:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(02-13-2013 08:33 PM)sevgi123 Yazılan:  ceykp o ağzı öpülesi kızları geç seni kimse terketmeeez böyle iyi iyi devam

bak ceykp kıymetli admin neptunyene sardım şimdi tiyo verde bikaç düzgün bişey yazayım birde adminim el atar belki benim haritaya ne dersin

iyi teselli oldu bana.
Kimin yardımını görse hemen koşar aslında ama seni görmemiştir daha.
Doğallık yetiyo tiyo bu gülücük
02-13-2013 10:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kimkibu Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 2

oy oy buraları mesaj almış yürümüş.hele o analitik ince zekamla mesajların bi tahlilini yapayım da öyle geri döneyimgülücük
02-13-2013 11:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  doğum haritamı yorumlamanız mümkünmü acaba? atl@s 20 23,811 12-18-2012 05:51 AM
Son Mesaj: Mavisahram
  benim haritaya da bir el atın :D sezgic 1 3,306 08-22-2012 08:21 PM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir