Değerlendir:
  • 17 Oy - 2.82 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İnsanı ot gibi hissettiren transitler
Yazar Mesaj
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: İnsanı ot gibi hissettiren transitler
(07-20-2015 09:35 PM)Lionhearted Yazılan:  
(07-20-2015 06:58 PM)cero Yazılan:  Ot gibi yaşamak tabiri var mesela, bence çok büyük lüks sahibi olman gerekir; örneğin evde yemek bekleyen çocuklarına karşı depresyona girme lüksü yoktur bir babanın, bu yüzden ancak lüks sahipleri ya da sağlık problemleri olan insanlar ot gibi yaşayabilir. Yani kişi mecburen kendinin doktorudur, yapacak bi'şey yok. (:

Ben bunu da anlamadım. daha doğrusu nasıl bir alaka kurduğunu anlamadım.
Marie sadece şu kısmı anladın mı mesela ? gülücük

paragrafın akışını hangi cümle bozmaktadır

e) hepsi, :D

Bence çok alakalıydı ya. Hehe.

rezonans
07-20-2015 10:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Luks sahibi veya sağlık problemi olan insanlar niçin ot gibi yaşayabilir?
Çünkü geçerli sebepleri vardır da ondan. (: Hastalık özellikle ruhsal bunalımlar ot gibi yaşamaya sebebiyet verebilir, onun üstünde çok durmuyorum.

Lüks sahibi olmayı açayım:

Eğer kiranı ödemek için calışman gerekmiyorsa rahat rahat(!) dış bağlantını kesip, herkese küsüp, depresyona girebilir, ot gibi yaşayabilir insan. O baba/çocuk örnegini bu sebeple vermiştim.

Yaşamayı bilmemek kısmı geniş bir konu tabi ama sevgi besleyemeyen insanlar, gerçekten yardıma muhtaç. Gerçekten mağdurlar. Çünkü sevebilmek çok kuvvetli bir kalkan oluşturuyor. ?

rezonans
07-22-2015 01:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Aslında herkes deneyimine göre tecrübelendigi için herkesin ot gibi hissetme eşigi ya da nedir bu ot gibi hissetmek sorusuna cevabı başkadır elbette.

Peki konu başlığından gidecek olursak kendi hayatınızdan ya da çevrenizden verebileceğiniz transit örnekleri var mı? Ben evler üzerindeki fikrimi yazmıştım ama 12 evin tamamı da hayatımızda yer eden konular olduğu için bütün evler önemli aslında.

rezonans
08-01-2015 12:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Transit Satürnün nataldeki ayı'ın üstüne yaklaşması. Bana ot gibi hissedicek günlerin geldiğini göstericek gibi ayrıca ; uranüs mars kavusumu yasadim cok yoruldum. Gün icinde gelen gecen transit olarak da ayın güneşle karşıt yapması beni ot gibi hissediren şeylerden

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
03-13-2016 07:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(03-13-2016 07:30 PM)Alejandro Yazılan:  Transit Satürnün nataldeki ayı'ın üstüne yaklaşması. Bana ot gibi hissedicek günlerin geldiğini göstericek gibi ayrıca ; uranüs mars kavusumu yasadim cok yoruldum. Gün icinde gelen gecen transit olarak da ayın güneşle karşıt yapması beni ot gibi hissediren şeylerden

Transit saturn ay'ına kavuşan 2 kişi tanıyorum, zor zamanlar yaşıyorlar.

Saturn akrep'teyken güneş ve pluto'ma kavuşmuştu; hayatımın en zor günleriydi derken şimdi başka ağır, sıkıntılı konularla mücadeye devam ediyorum. Saturn bu kez 4. Evimde venüs'üme kavuştu, venüs hayattan zevk aldıgımız konuları da temsil ediyor, saturn de tam oraya oturdu. Hem yükselenemi hem alçalanıma kare açıda. 2017 den sonra rahat mı edeceğim peki? Nayn davut bu kez de saturn döngüm gerceklesecek ve 5 evimde seyredecek. Tamam ögretme demiyorum yine öğret, hizaya sok satürncüm ama arada bi nefes aldır. ):

rezonans
03-16-2016 03:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(03-16-2016 03:11 PM)cero Yazılan:  
(03-13-2016 07:30 PM)Alejandro Yazılan:  Transit Satürnün nataldeki ayı'ın üstüne yaklaşması. Bana ot gibi hissedicek günlerin geldiğini göstericek gibi ayrıca ; uranüs mars kavusumu yasadim cok yoruldum. Gün icinde gelen gecen transit olarak da ayın güneşle karşıt yapması beni ot gibi hissediren şeylerden

Saturn akrep'teyken güneş ve pluto'ma kavuşmuştu; hayatımın en zor günleriydi derken şimdi başka ağır, sıkıntılı konularla mücadeye devam ediyorum. Saturn bu kez 4. Evimde venüs'üme kavuştu, venüs hayattan zevk aldıgımız konuları da temsil ediyor, saturn de tam oraya oturdu. Hem yükselenemi hem alçalanıma kare açıda. 2017 den sonra rahat mı edeceğim peki? Nayn davut bu kez de saturn döngüm gerceklesecek ve 5 evimde seyredecek. Tamam ögretme demiyorum yine öğret, hizaya sok satürncüm ama arada bi nefes aldır. ):

Bu satürn çocukluğumda sırayla jupiter güneş mars merkür ve kendine karşıt yapmış zor çocukluk gecirdim ama bunu daha cok ay oğlağa bağlarım. Yaya geçtiğinde plüto ile kavuşmuş hatırlamıyorum hatirladığım bir şey var hayatimin en büyük hatasını o zaman yaptım ve hala etkileri devam ediyor hayatim boyunca da edebilir. :D ancak şunu bilirim şuanda satürn venüs sextile transiti geciriyorum. Şampuan alırken icindekiler kısmına bakmaktan tutuyorum her hafta saçlarıma özenle bitkisel bakımlara başlamaya kadar hic bu kadar kendimle ilgilenmemiştim. Kıyafetlere görünüşe dair kendim adına yeni şeyler öğreniyorum. Derken ayın üstüne geliyor az kaldı 2017 de sanirim benim çöküş yılım olucak bakalim belki satürn bana bir sürü şey öğretmistir gerek kalmaz.

03-17-2016 03:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(03-17-2016 03:46 AM)Alejandro Yazılan:  
(03-16-2016 03:11 PM)cero Yazılan:  

Bu satürn çocukluğumda sırayla jupiter güneş mars merkür ve kendine karşıt yapmış zor çocukluk gecirdim ama bunu daha cok ay oğlağa bağlarım. Yaya geçtiğinde plüto ile kavuşmuş hatırlamıyorum hatirladığım bir şey var hayatimin en büyük hatasını o zaman yaptım ve hala etkileri devam ediyor hayatim boyunca da edebilir. :D ancak şunu bilirim şuanda satürn venüs sextile transiti geciriyorum. Şampuan alırken icindekiler kısmına bakmaktan tutuyorum her hafta saçlarıma özenle bitkisel bakımlara başlamaya kadar hic bu kadar kendimle ilgilenmemiştim. Kıyafetlere görünüşe dair kendim adına yeni şeyler öğreniyorum. Derken ayın üstüne geliyor az kaldı 2017 de sanirim benim çöküş yılım olucak bakalim belki satürn bana bir sürü şey öğretmistir gerek kalmaz.

Bu bitkisel bakıma ya da daha doğal ürünlere geçiş başak'taki jüpiter etkisi de olabilir. Ben de bilinçsiz olarak bitkisel yağlara bitkisel besin takviyelerine yöneldim.

rezonans
03-17-2016 07:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Çok doğru olabilir satürn başak daha bi mantıklı geliyor kulağa ??

03-18-2016 09:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Jupiter başak demek istedim ah kafam karışıyor

03-18-2016 09:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

RE: İnsanı ot gibi hissettiren transitler
Bunu daha önce hiç düşünmemiştim açıkçası ama olabilir,profesyonel olmadığım için ama konumlar hakkında yorum yapamıyorum :(

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
04-24-2016 03:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transitler astrosohbet 1,012 1,460,028 11-11-2020 02:56 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Kişisel bakımlar ve dış görünüşde değişiklikler için uygun transitler ? Alejandro 18 28,113 09-13-2017 11:12 AM
Son Mesaj: Laremme
  Transitler ve Sorular Arkadaş 2 9,017 03-01-2012 08:59 PM
Son Mesaj: Arkadaş
  Transitler Bize Neler Yaptı ? :) :( ariess 89 111,000 10-17-2010 02:00 AM
Son Mesaj: Félicé

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir