Değerlendir:
  • 8 Oy - 1.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haritanı Yolla Nasıl Aşıksın Sana Söyleyelim
Yazar Mesaj
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: Haritanı Yolla Nasıl Aşıksın Sana Söyleyelim
(12-09-2016 12:20 PM)capri Yazılan:  @gemini bi şey değil. Benim de hoşuma gidiyor zaten. O çokbilmişlikte uranüsün oyunları;) sitede çokça vurgulanan bi gezegen oldu. Astrolojiyle de bağlantılı zaten bizim hem çatlak hem dahi uranüs

Ben bu uranüsü baya hafife alıyorum sanırım. Halaaaa çok cahilim astroloji konusunda yaa saskin.w

Benim ASC ile kavuşum halinde olan uranüs, kızımın yükselen yöneticisi... ilginç

12-09-2016 02:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

RE: Haritanı Yolla Nasıl Aşıksın Sana Söyleyelim
@vilma uranüsü haritada güçlü birisine bi şeyi anlatmak için açıklamak gerekiyor. şöyle şöyle şu yüzden böyle gibi. kafasına yatarsa dinler, ha muhalefet de durabilir sonuçta kimse ondan iyi bilmez ama bu da kendine güvenden şunu yap deyince yapmazlar, misal bi diğer özelliği de hükmedicilik uranüsün. aslında mantık insanları ve kendi bildiklerine göre de hareket ediyolar. yaratıcı, yenilikçi ve isyankar olduklarından kötü bi şöhretleri var. hani akıllı deli derler ya öyle. aslında anlaşılamadıklarından. yoksa basit, sıradan düşünce yapısına zaten hakimler, arada patlayabilirler ama;) sanırım bu yazdıklarımda biraz da kendini bulursun;))
12-09-2016 05:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

(12-09-2016 04:41 PM)vilma Yazılan:  
(12-09-2016 02:22 PM)gemini Yazılan:  Ben bu uranüsü baya hafife alıyorum sanırım. Halaaaa çok cahilim astroloji konusunda yaa saskin.w

Benim ASC ile kavuşum halinde olan uranüs, kızımın yükselen yöneticisi... ilginç

Birinci evde olan ya da özellikle yükselen derecesiyle kavuşum yapan gezegenler aslında çok önemli, dış dünyaya kendimizi nasıl sergilediğimizi nitelendiriyor hatta insanlar yükselendeki gezegenin etkisini baya hissederler gülücük bende de uranus ve neptun yükselen derecemle kavuşumda ve başlarda haritamı incelerken umursamazdım ama sonra benim üzerinde baya baskın özellikler barındırdığını anladım. Mesela bak uranüs nedir; zekadır, özgürlükçüdür, yenilikçidir, bağımsızdır, bilinmezdir. benim yükselen oğlak ve yükselen oğlak nedir; irade gücü çok yüksektir ve birazda ketumdur; neptun de hayalcidir. Şimdi yükselen oğlak olarak olaya baktığında genel olarak çok sabit bakış açısına sahip, sabırlı, sakin kafada biri olarak düşünürsün ama uranüs ve neptunde gelince tahmin edilemez ve zihin yapısı uçlarda olan bir insan olarak çıkarsın ki yeri geldi mi ben kendimi bile tahmin edemem. Uranüs ve neptun oğlak yükselenin biraz standartlarının dışına çıkmasını sağlar aslında

Şimdi senin yükselen yay uranüste kavuşumda olunca kimseye bağlı kalmayı sevmeyen kendi kararlarınca hareket eden etmeyi seven biri olabilirsin hatta ay da aslan, bu sende baya baskındır diye tahmin ediyorum. Başlıkla bağlantılı olarak hayat arkadaşının da uranüs gibi zeki yaratıcı ve seni geliştirebilen gelişmende katkısı olan biri olmasını istersin, bunlara ek olaraaak maddi yönden de güçlü olmasını istersin ya da beklersin diyebilirim gülücük Kritik anlarda insanlar senin ne yönde hareket edeceğini ya da ne tepki vereceğini kolayca anlarlar mı, en yakınların bile ?

Kendi kararlarımca hareket etmeyi çok severim. Misal bir toplulukta hoşuma gitmeyen bir karar alınsın grubu bozan bile olsam ben ne istiyorsam -tek başıma bile olsam- onu yaparım.

Ben arkadaş olduğum kişinin bile zeki olmasını isterim. Bu kişi eşimse elbet zeki olmalı. Maddi yönden güçlü olmasını isterdim ama değil. Maddiyat durumu zeki olması kadar öncelikli kriter olmadı onu da belirteyim. Ama olsa hayır demezdim bu da gerçek

O kriz anlarında ben bile nasıl hareket edeceğimi bilmiyorum ki makara yakın çevrem bilsin. Sadece annem 26 yıl kahrımı çekince o kritik durumlarda benim adıma kesinlikle karar vermez bana bırakır. Eşim de baya baya öğrendi bu huyumu, bana sormadan, konuşmadan hayatta karar vermez, konuşmaz. Öyle yani

12-09-2016 07:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sonbahar96 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

(12-09-2016 04:41 PM)vilma Yazılan:  
(12-09-2016 02:22 PM)gemini Yazılan:  Ben bu uranüsü baya hafife alıyorum sanırım. Halaaaa çok cahilim astroloji konusunda yaa saskin.w

Birinci evde olan ya da özellikle yükselen derecesiyle kavuşum yapan gezegenler aslında çok önemli, dış dünyaya kendimizi nasıl sergilediğimizi nitelendiriyor hatta insanlar yükselendeki gezegenin etkisini baya hissederler gülücük bende de uranus ve neptun yükselen derecemle kavuşumda ve başlarda haritamı incelerken umursamazdım ama sonra benim üzerinde baya baskın özellikler barındırdığını anladım. Mesela bak uranüs nedir; zekadır, özgürlükçüdür, yenilikçidir, bağımsızdır, bilinmezdir. benim yükselen oğlak ve yükselen oğlak nedir; irade gücü çok yüksektir ve birazda ketumdur; neptun de hayalcidir. Şimdi yükselen oğlak olarak olaya baktığında genel olarak çok sabit bakış açısına sahip, sabırlı, sakin kafada biri olarak düşünürsün ama uranüs ve neptunde gelince tahmin edilemez ve zihin yapısı uçlarda olan bir insan olarak çıkarsın ki yeri geldi mi ben kendimi bile tahmin edemem. Uranüs ve neptun oğlak yükselenin biraz standartlarının dışına çıkmasını sağlar aslında

Şimdi senin yükselen yay uranüste kavuşumda olunca kimseye bağlı kalmayı sevmeyen kendi kararlarınca hareket eden etmeyi seven biri olabilirsin hatta ay da aslan, bu sende baya baskındır diye tahmin ediyorum. Başlıkla bağlantılı olarak hayat arkadaşının da uranüs gibi zeki yaratıcı ve seni geliştirebilen gelişmende katkısı olan biri olmasını istersin, bunlara ek olaraaak maddi yönden de güçlü olmasını istersin ya da beklersin diyebilirim gülücük Kritik anlarda insanlar senin ne yönde hareket edeceğini ya da ne tepki vereceğini kolayca anlarlar mı, en yakınların bile ?

yükselen yöneticisinin uranüsle zıt açı yapması yine bu etkiyi yaratır mı arada 9 orb var

http://hizliresim.com/EEGMj8
12-09-2016 09:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Güzel bir konuya değinmişsiniz arkadaşlar
Benim de haritama bir yorum sizden gelsin o zaman gülücük

Whole Sign ev sistemini kendime daha uygun buluyorum. Benimle ilgili daha doğru bilgiler veriyor o yüzden Whole Sign'dan yorumlayabilirseniz beni mutlu edersiniz gülücük Haritam imzamda var gülücük

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
12-16-2016 11:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

@say24 Duygusal birisin ama söz konusu ilişki oldu mu biraz başına buyruk olabilirsin. Arkadaşlıktan başlayan bi ilişkiye uygun bi yapın var. İlk görüşte aşık oldum amanım aman durumları yok. Placidusa göre ay ic kavuşumda. Aks kavuşum yaptığı için placidusa ihmal edemedim. Ay üçüncü evinde olduğu ve venüs ikizlerden dolayı aşk arkadaş ilişkisine kapılabilirsin, bu üstteki yorumları da kuvvetlendiriyor. Venüs ikizler baş rolde;) hareketli, özgür, biraz da itibarlı ve otoriter biriyle son derece mutlu olabilir dahası mutlu edebilirsin;) bi parça da şunu ekleyeyim, tamam yedinci evin kalabalık, bunu yoğun yaşayan birisin ama karşındaki kişiyle ara sıra senin ona cevap verememenden dolayı kopukluk olabilir, bu da ay ic kavuşumdan dolayı olayları biraz içsel yaşayabilirsin. Unutmadan, sevgilinle aynı takımı tuttun mu da deme keyfine;) yengeç -yay takım tuttu mu fena tutargülücük
12-17-2016 01:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
duygf Çevrimdışı
Üye
**

Merhaba benim haritama da göz gezgirir misiniz?

[Resim: 2njgmE.gif]
12-17-2016 01:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lan...if&res=100
12-26-2016 01:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ebahar Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

Haritam
Ben ilişkilerde hep soğuk gözüküyorum aslında öyle olmak istemiyorum ama öyle gözküyor bunun nedeni venüs oğlakta olduğu için mi?
12-27-2016 12:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Sevdeed Çevrimdışı
Üye
**
lt=

http://i.hizliresim.com/An1YR0.gif şimdiden çok teşekkür ederim :')

http://i.hizliresim.com/An1YR0.gif
12-28-2016 03:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Rektifikasyon (Doğum Saati belirleme) Nasıl Yapılır? Dinoo 221 380,312 09-05-2019 04:26 AM
Son Mesaj: say24
  Beynimiz Nasıl Programlanıyor? kariyb 2 7,282 10-25-2008 11:42 AM
Son Mesaj: kariyb

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir