Değerlendir:
  • 8 Oy - 1.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haritanı Yolla Nasıl Aşıksın Sana Söyleyelim
Yazar Mesaj
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Cvp: Haritanı Yolla Nasıl Aşıksın Sana Söyleyelim
(12-28-2016 03:21 AM)Sevdeed Yazılan:  http://i.hizliresim.com/An1YR0.gif şimdiden çok teşekkür ederim :')

Evleneceğin kişi yakın çevreden olabilir. Ya da yakın çevrenin bulduğu biri... aşkta kısmetlisin. Ayrıca sen uyumlu bir insansın. Ailenle barışçıl olmuş olabilirsin. Bu eşinle ilişkine de yansır. Çünkü iletişim kurmayı ilk olarak ailede öğreniriz. Sonra bunu sosyal çevreye ve evliliğe aktaririz. Duygularını ve mantığını bir dengeye ulastirmada basarilisin. Bu elbette aşk hayatına olumlu olarak yansır. Haritada gördüklerim bunlardi.
12-28-2016 03:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

(12-27-2016 12:57 AM)ebahar Yazılan:  Haritam
Ben ilişkilerde hep soğuk gözüküyorum aslında öyle olmak istemiyorum ama öyle gözküyor bunun nedeni venüs oğlakta olduğu için mi?

Oğlak dışarıdan soğuk bir burçtur ancak içinde sevgisi saklıdır. Venüs de ilişkileri etkiliyor. Haliyle soğuk gorunmenin sebebi Venüs oğlak olabilir. Buna rağmen sadık sahiplenen bir tutumda olabilirsin. Yani pozitif tarafina bakmak lazım. gülücük
12-28-2016 03:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

(12-17-2016 01:25 AM)duygf Yazılan:  Merhaba benim haritama da göz gezgirir misiniz?

[Resim: 2njgmE.gif]

Güneş ve ay jüpitere sekstil acı yapmış. Güleryüzlü sevecen biri olmalisin. Ayrıca girisken birisin. Duygularınla evlilik yapabilirsin. Anne baba ile sorunlar yaşanmış olabilir. Neptün 12.evde yani kendi evinde. Bu seni fedakâr yardımsever bir insan da yapabilir. Hayal aleminde yaşayan birisi de yapabilir. Doğum haritamda değil de transitlerde Neptünum 12.evde. uzun süre burada kalıyor. Uzun zamandır dalginlik hayal dünyasına dalma var bende. Sende böyle bir durum var mı?
12-28-2016 03:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

(12-27-2016 12:57 AM)ebahar Yazılan:  Haritam
Ben ilişkilerde hep soğuk gözüküyorum aslında öyle olmak istemiyorum ama öyle gözküyor bunun nedeni venüs oğlakta olduğu için mi?

merhaba ebahar venüs oğlağına ek olarak, ay kovan ve 12. evde akrepte olan güneşin kare açısı olabilir
ay kova hümanist ve insancıl duygular versede, ayın hava burçlarında ve özellikle kovada olması duygusal paylaşımlardan ziyade mantıksal yaklaşımlardan dolayı duygusal yaklaşmanı engelliyor olabilir. ayrıca güneşimizin bulunduğu ev nereye enerji akıttığımızı ve nerede parladığımızı işaret eder.
senin güneşin akrepte ve 12. evde oluşu güneşinin iç dünyanı ve bilinç altını aydınlattığını, iç dünyana derinlik kattığını ve enerjinin dışarıdaki insanlardan çok, bilinç altına belki farkında olmadan kendi bilincine akıttığını (geceleri kendinle sohbet etmeyi sevmek gibi gülücük ve ay (duygusal) karesininde bunu desteklemesi etkili olabilir

sen = güneş
duygular=ay
güneş 12. evde ay 3. evde wholesigne göre

12. ev bilinç altı (güneş akrepte) ve 3. ev zihin ve iletişim evi (ay kovada)
başkalarıyla iletişim ve duygusal paylaşım kurmanda ay kare açı (engel ) teşkil ediyor olabilir. bu nedenlede soğuk görünmene sebep olabilir

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
12-28-2016 03:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Sevdeed Çevrimdışı
Üye
**
lt=

(12-28-2016 03:23 PM)vilma Yazılan:  
(12-28-2016 03:21 AM)Sevdeed Yazılan:  http://i.hizliresim.com/An1YR0.gif şimdiden çok teşekkür ederim :')

aman allahııııım resmindeki dünya tatlısı karamelde kim yiyesim geldi onu makara makara makara makara

Ay konu dağılacak ama internette gördüğümden beri ben de ask yaşıyorum. Çok tatliii ask

http://i.hizliresim.com/An1YR0.gif
12-28-2016 03:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ebahar Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

Vilma, Bird ve Zeynepelif cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Güneş ve ayın yaptığı kare açı sanırım daha fazla etkiliyor.
01-07-2017 10:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
duygf Çevrimdışı
Üye
**

(12-28-2016 03:39 AM)bird Yazılan:  
(12-17-2016 01:25 AM)duygf Yazılan:  Merhaba benim haritama da göz gezgirir misiniz?

Güneş ve ay jüpitere sekstil acı yapmış. Güleryüzlü sevecen biri olmalisin. Ayrıca girisken birisin. Duygularınla evlilik yapabilirsin. Anne baba ile sorunlar yaşanmış olabilir. Neptün 12.evde yani kendi evinde. Bu seni fedakâr yardımsever bir insan da yapabilir. Hayal aleminde yaşayan birisi de yapabilir. Doğum haritamda değil de transitlerde Neptünum 12.evde. uzun süre burada kalıyor. Uzun zamandır dalginlik hayal dünyasına dalma var bende. Sende böyle bir durum var mı?

Kesinlikle çocukluktan beri hayal kurmadan uyumam. Gün içinde bile hayallere dalıp günlük islerimde dalgın olduğumu bilirim. Ama artık böyle de hayat geçmez ki canım deyip bıraktım. Bir de Neptün 12. evde aşırı gerçekçi rüyalar gördürüyor. Rüyalar da çıkıyor genelde. Ayrıca fedakarlık konusu da kesinlikle var. Özellikle sevdiğim erkeğe karşı çok ödün verip kendimi hiçe sayıyorum. Bu çok büyük bir sorun yaratıyor.
01-07-2017 11:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

(01-07-2017 11:32 PM)duygf Yazılan:  
(12-28-2016 03:39 AM)bird Yazılan:  

Kesinlikle çocukluktan beri hayal kurmadan uyumam. Gün içinde bile hayallere dalıp günlük islerimde dalgın olduğumu bilirim. Ama artık böyle de hayat geçmez ki canım deyip bıraktım. Bir de Neptün 12. evde aşırı gerçekçi rüyalar gördürüyor. Rüyalar da çıkıyor genelde. Ayrıca fedakarlık konusu da kesinlikle var. Özellikle sevdiğim erkeğe karşı çok ödün verip kendimi hiçe sayıyorum. Bu çok büyük bir sorun yaratıyor.

Biraz bencil olabilmeliyiz önce ben diyebilmeliyiz diyor kişisel gelisimciler gülücük kendin için yasaman gerekiyormuş yani düşüsene erkek arkadasin her zaman seninle değil sen kendinlesin
01-08-2017 12:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

RE: Haritanı Yolla Nasıl Aşıksın Sana Söyleyelim
Sen de benim haritama bakar mısın duygu
01-08-2017 12:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

(01-07-2017 10:28 PM)ebahar Yazılan:  Vilma, Bird ve Zeynepelif cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Güneş ve ayın yaptığı kare açı sanırım daha fazla etkiliyor.

O biraz uyumsuzluk verir açıkçası ama başka acılar da önemli.rica ederim.
01-08-2017 12:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Rektifikasyon (Doğum Saati belirleme) Nasıl Yapılır? Dinoo 221 380,312 09-05-2019 04:26 AM
Son Mesaj: say24
  Beynimiz Nasıl Programlanıyor? kariyb 2 7,282 10-25-2008 11:42 AM
Son Mesaj: kariyb

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir