Değerlendir:
  • 8 Oy - 1.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haritanı Yolla Nasıl Aşıksın Sana Söyleyelim
Yazar Mesaj
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Cvp: Haritanı Yolla Nasıl Aşıksın Sana Söyleyelim
(11-28-2016 10:21 PM)capri Yazılan:  @alejandro haritamı bulamadım. Profilinde de yok, ha haritanı biliyorum tabi asc ikizler güneş koç, ay oğlak;), venus uranus kavuşum ve kova, koç mars gibi gülücük kısa bi yorum yapacak olursam 7. evin boş olmalı. Jupiter, mars oradan uzak, eh güneşte koçta olunca.. Aslında şu yazdıklarım bile seni eleveriyor. Venus uranus kovada kavuşum yapmış. Sıradışı şeyler hoşuna gider. Yeniyi denemekten ve öncü olmaktanda korkmazsın zaten. Bu yüzden farklı sayılan kişilerle ilişki yaşayabilirsin. Fakat önce şunu da aşmaları gerekli, ayının düştüğü burç dolayısıyla ciddiyetten uzak tavırlar seni hemen soğutur. Yükselen ikizler olman dolayısıyla da fikirsel iletişime daha yatkınsın zaten. Tüm bunlar ışığında aşık olursan işin sululuğa varmasından hoşlanmazsın. Sevgini değişik yollarla ve açık açık ifade edebilir, eğer iş romantizme gelirse de tıpkı uranus gibi sürprizler yapabilir manyak bu dedirtebilirsin, fakat uranus doğasıdır zaten mıymıntılık ona hiç uymaz;) diğer merkur Satürn kavuşum ama nerde bilmiyorum Jüpiter de hakeza.

Canim ayburcumungüneşdaşı (kıskandım birilerini)

Çok teşekkür ederim yorum icin biraz ek yapıcam ;

7. Evimde dsc ile kavusumda KOSKOCA ay var yahu en önemlisi o

Harita eklemekten öldüm durunuz [Resim: bkgXBd.gif]

En son solarlı eklemiştim o yüzden kaldı öyle

Ayrıca çok teşekkür ederim capri ..

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
11-29-2016 01:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: Haritanı Yolla Nasıl Aşıksın Sana Söyleyelim - Alejandro - 11-29-2016 01:46 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Rektifikasyon (Doğum Saati belirleme) Nasıl Yapılır? Dinoo 221 381,831 09-05-2019 04:26 AM
Son Mesaj: say24
  Beynimiz Nasıl Programlanıyor? kariyb 2 7,324 10-25-2008 11:42 AM
Son Mesaj: kariyb

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir