Değerlendir:
  • 16 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aslan Kadını
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Aslan Kadını
LUNA Yazılan:Buradan da benim baskın gezegenim Mars öyle mi yıldırım? bir de baskın gezegen=horoskop yöneticisi midir? Bunları da cevaplarsan sevinrim.gülücük

astroloji dilinde , yükselen burcun yöneticisi aynı zamanda haritanın yöneticisidir derler.
ben haritanın yöneticisi olarak değilde , haritanın en güçlü gezegeni veya gezegenleri olarak bakıyorum konuya..
mesela senin haritanda ki mars oldukça güçlü durumda sevgili LUNA.
klasik bilgiye göre ise haritanın yöneticisi merkür oluyor yükselen burcun ikizler olduğundan.

08-03-2008 10:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Soleil Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: Aslan Kadını
Yildirim, ben ascnin yonetici gezegeninin, haritanin da yoneticisi oldugunu bilmiyordum dun Yezda ile yazisincaya dek gülücük O halde benim yonetici gezegenim Jupiter ama ascdemde neptunum var bu ikisinin cok guzel acilari oldugunu soyledi bana Yezda, cok sevindim gülücük

Lakin benim ayimin, venus,mars ve plutoya karesi var. Bu kumeye denk gelen sert aciyi nasil yorumlamami onerirsin? Herkese odev veriyorsun bana da ver lutfen ama nasil yapacagimi da soylersen sevinirim gülücük

Soleil
08-03-2008 11:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

RE: Cvp: Aslan Kadını
Soleil Yazılan:Yildirim, ben ascnin yonetici gezegeninin, haritanin da yoneticisi oldugunu bilmiyordum dun Yezda ile yazisincaya dek gülücük O halde benim yonetici gezegenim Jupiter ama ascdemde neptunum var bu ikisinin cok guzel acilari oldugunu soyledi bana Yezda, cok sevindim gülücük

Lakin benim ayimin, venus,mars ve plutoya karesi var. Bu kumeye denk gelen sert aciyi nasil yorumlamami onerirsin? Herkese odev veriyorsun bana da ver lutfen ama nasil yapacagimi da soylersen sevinirim gülücük

tamamdır Soleil ; venüs-mars kavuşumun terazi burcunda.. sana vereceği özellikleri incele..
sonrada ay bucun oğlak , bunun vereceği özellikleri incele.
ayrı ayrı iki defter yaprağına yada dosya kağıdına küçük özetler çıkarabilirsin mesela.

ve bu 2 ayrı potansiyelin nasıl bir sert enerji akışı vereceğini irdelemeye çalış.

görmeni istediğim şey şu ; venüs-mars-terazi kombinasyonun ile ay burcun oğlak arasında ki sürtüşmenin kaynağı nedir ?
bu sürtüşmenin kaynağını bulunca , aralarında denge kurmakta kolaylaşacaktır senin açından.

sen biraz incele bu dediklerimi bence , zorlandığın noktada bende yorumlarımla yardımcı olurum ok

ay-plüto karesini sonradan hesaba katarız.

08-04-2008 12:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Soleil Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Yildirim odevi yapmaya calistim, bakalim sen nasil bulacaksin gülücük

Venus Terazide : Sempatik ve sevecen kisilik, mutlu birliktelikler.
Mars Terazide : Baskalarinin yaninda enerjisini daha iyi kullanir ve iliskilerde karlidir.

Venus 10. evde : Populerlik, sevilen kisilik
Mars 10. evde : Yorulmak nedir bilmez, istedigi sey ne olursa olsun, ulasana kadar takip eder.

Venus- Mars kavusumu : Karsi cins icin cekicilik, maddi konularda sans

Bu yorumlar yabanci bir siteden alinmistir. O halde bu kavusumu soyle ozetleyebiliriz ;

Enerjisini baskalarina guzel bir bicimde aktaran, istedigi seyi elde etmek icin sonuna dek ugrasan, bunun icin yorulmak nedir bilmeyen, karsi cins icin cekici, sempatik ve populer bir kisi gülücük gülücük
Keske boyle olsa, cok guzel bir yorum cikiyor buradan umarim dogru yorumlamisimdir.

Simdi oglaktaki ayimin sevimsiz acisini yorumlamaya calisayim bu kavusuma gülücük

Ay oglak : Duygusal acidan guvenlik ihtiyaci, soguk olmasa da duygusalligi one cikarmayan kisi.
Ay - Venus karesi : Iyi bir es arayisi icinde olur.
Ay - Mars karesi : Cabuk ofkelenir . ( bu iki karenin yorumu turkce bir siteye ait, ben ozet yaptim )

Simdi bu kavusuma, bu kare acinin yorumu su sekilde mi olur Yildirim ;

Enerjisini baskalarina guzel bir bicimde aktaran, sevecen kisiligini ancak guven hissettiklerinde ortaya cikaran, istedigi seyi elde edene kadar ugrasan ve bunu yaparken de duygularini bir kenara birakan, duygusal olarak iyi bir es ihtiyacinda olan, cabuk ofkelenen bir yapisi olmasina ragmen populer ve sempatik bir kisidir.

Oldu mu? Bence pek olmadi gibi ama bu kareyi iyi yorumlayamadim gibi geldi bana gülücük

Soleil
08-04-2008 08:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Soleil Yazılan:
Soleil Yazılan:Yildirim odevi yapmaya calistim, bakalim sen nasil bulacaksin gülücük

Venus Terazide : Sempatik ve sevecen kisilik, mutlu birliktelikler.
Mars Terazide : Baskalarinin yaninda enerjisini daha iyi kullanir ve iliskilerde karlidir.

Venus 10. evde : Populerlik, sevilen kisilik
Mars 10. evde : Yorulmak nedir bilmez, istedigi sey ne olursa olsun, ulasana kadar takip eder.

Venus- Mars kavusumu : Karsi cins icin cekicilik, maddi konularda sans

Bu yorumlar yabanci bir siteden alinmistir. O halde bu kavusumu soyle ozetleyebiliriz ;

Enerjisini baskalarina guzel bir bicimde aktaran, istedigi seyi elde etmek icin sonuna dek ugrasan, bunun icin yorulmak nedir bilmeyen, karsi cins icin cekici, sempatik ve populer bir kisi gülücük gülücük
Keske boyle olsa, cok guzel bir yorum cikiyor buradan umarim dogru yorumlamisimdir.

Simdi oglaktaki ayimin sevimsiz acisini yorumlamaya calisayim bu kavusuma gülücük

Ay oglak : Duygusal acidan guvenlik ihtiyaci, soguk olmasa da duygusalligi one cikarmayan kisi.
Ay - Venus karesi : Iyi bir es arayisi icinde olur.
Ay - Mars karesi : Cabuk ofkelenir . ( bu iki karenin yorumu turkce bir siteye ait, ben ozet yaptim )

Simdi bu kavusuma, bu kare acinin yorumu su sekilde mi olur Yildirim ;

Enerjisini baskalarina guzel bir bicimde aktaran, sevecen kisiligini ancak guven hissettiklerinde ortaya cikaran, istedigi seyi elde edene kadar ugrasan ve bunu yaparken de duygularini bir kenara birakan, duygusal olarak iyi bir es ihtiyacinda olan, cabuk ofkelenen bir yapisi olmasina ragmen populer ve sempatik bir kisidir.

Oldu mu? Bence pek olmadi gibi ama bu kareyi iyi yorumlayamadim gibi geldi bana gülücük

Yildirim odevi yaptim ben, firsatin olunca bir bakabilir misin lutfen?

fena değil ama eksik diyebileceğimiz şeyler var tabii ki ve bu normal , ben yinede seni bu içten çalışman için tebrik ederim -ok

terazi burcu oldukça romantiktir ve eş ihtiyacını , paylaşmak ihtiyacını tüm içtenliğiyle isteyen bir burçtur.

öyleyse venüs ve mars terazi burcundayken vereceği potansiyel ; ilişki odaklı bir yapı kazandırmak şeklinde görülecektir.

venüs ve mars terazi burcunda kavuşum yaptığında ; oldukça tutkulu ve romantik bir kişilik söz konusudur.
çekicilik vardır , sosyallik vardır , estetik beğeniler ve belkide sanat eğilimi söz konusu olacaktır.
paylaşmak ihtiyacı yüksektir gerek aile içinde küçük paylaşımlar , gerekse hayatın iyi ve kötü yönlerini paylaşacak bir eş - bir sevgili bulmak çok çok önemli bir önceliktir.

oysa ay oğlak nasıl bir potansiyel verir ki , yukarıdaki venüs-mars terazisiyle sürtüşme yaşasın ?

öncelikle ay burcumuz en derin ihtiyaçlarımızı ifade eder..

bir ay oğlağının ihtiyaçları ; güvencede olmaktır. hem maddi anlamda güvence ister , hemde gerçekten güvenebileceği biriyle arkadaşlık - aşk vb. ilişkiler kurmayı ister.
mesela bir ay oğlağı , parasal sorunları olan birini çekici bulsa bile ona karşı çekimser yaklaşabilir. burada ay oğlağının paragöz bir özelliği olduğunu söylemiyorum sadece güvence içgüdüsü ay oğlağı için önemlidir bunu vurgulamak istiyorum.

ay oğlak aynı zamanda çekingendir ve yalnızlıktan hoşlanan bir tarafı vardır. terazi burcunun aksine pek sosyal değildir , çekiciliğini göstermekten daha doğrusu kendini çekici göstermekten pek hoşlanmaz çünkü dikkat çekmekten hoşlanmaz.
ay oğlak çalışkandır ve sorumluluk sahibidir. mesela venüs-mars terazi enerjisi karşı cinsten çekici insanların olduğu bir yerde bulunmaktan keyif alırken , ay oğlak sıkılır ve bir an önce eve gitmek isteyebilir.

yani terazi ve oğlak burçları arasındaki bu kare açının geriliminin kaynağı işte bu tür uyumsuzlarıdır.

venüs-mars-terazi kombinasyonu bir şey ister , ay oğlak başka bir şey ister..

öyleyse her iki enerjiyide kimliğinde taşıyan birinin içsel sürtüşmeler yaşaması normaldir.

yapması gereken ise ( işte astrolojinin faydalarından biri ) her iki yönünü de beslemektir.

mesela sosyal olup keyifli ortamlara katılımak ama ölçüyü kaçırmadan eve gidecek zamanı bilmek.
ya da sorumluluklara sahip çıkıp çalışmak ama dinlenme zamanında keyifli ilişkilere de zaman ayırabilmek..

her iki tarafınıda besleyebilmek için seçenekleri çoğaltabilirsin Soleil.

08-04-2008 11:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Soleil Yazılan:Anladim simdi sanirim Yildirim, yani is ve eglenceyi birbirine karistirmayan biri olabilirim o halde. Ayim eger bu kavusuma kare yapmamis olsaydi, eglencelerin dozunu kacirma ihtimalim daha yuksek olabilirdi sanirim. Simdi benim bir de pluto- mars, pluto - venus kavusumum var, pluto - mars kavusumu terazide oldugu icin, ayrica venusle de pluto kavusum halinde oldugu icin, mars- pluto kavusumunun etkisi azalabilir mi acaba?
Ilgilendigin ve aciklama yaptigin ve beni yonlendirdigin icin cok tesekkurler gülücük

mars-plüto kavuşumunun yıkıcılığı hafifler diyelim ;)

öncelikle venüs ve mars birbirinin zıttı gibidirler.
venüs barış der , mars savaş der.
venüs romantizm der , mars aşkın tutku ve cinsellik yönünü tercih eder.

bu ikisi terazi burcunda kavuşum yaptığında daha çok venüsün dediği olacaktır çünkü teraziyi yöneten gezegen venüstür. yani mars ve plüto orada misafirdir ve umduklarını değil bulduklarını yiyeceklerdir ;)

şaka bir yana mars-plüto etkisi oldukça yıkıcı olabiliyor. venüs ve terazi burcu etkisi bunu yumuşatacaktır.

Ay-plüto karesi için sahiplenme içgüdüsünü körükler , az bişi kıskançlık görülebilir diyebiliriz ;)

08-04-2008 11:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
qulsah Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 1

Aslan Burcu Kadın ve Aşk, Evlililik
Çekicilik, tutku, kendine güven, mizah anlayışı, fevkalâdelik, akıllılık, gurur, ateşlilik ve azim. Bunlar, tahrip edici bir kokteylin malzemeleridir. Dikkat edin, alkol derecesi yüksektir. Eğer bir erkek, zor bir rekabet sonucu bu tip bir kadının kalbini kazanmayı başarırsa, kendini bu aşka değer kılmak için çok gayret göstermek zorunda kalacaktır. Çünkü Aslan kadını çok kibirlidir. Güçlü bir kişiliği vardır. Kendini takdir etme duygusu çok yüksektir. Ne istediğini bilır ve buna erişmek için gerekli söz dinletme yeteneği hakkında açık düşüncelere sahiptir. Rahatça ihtiraslı ve gösterişli biri olabilir. Doğal olmayan şey, yanında erkeğin olmamasıdır. Son derece ateşlidir ve bunu olduğu gibi yaşamak ister.

Kendisine gösteriş yapma imkânı veren her fırsatı değerlendirir, gece hayatını sever. Kendisinin merkezde olduğunu ve erkeklerin istekli bakışlarının üzerinde olduğunu fark ettiğinde, kendini tümüyle havasında hisseder. Burada o, kraliçedir ve diğer herkes onun emri altındadır. Ama ne zorlayıcı ne de yapmacık bir etki yaratır ve doğal parlayışı, genel hayranlığın bir sonucudur. Tabi ki bu durum kavalyesi ya da eşi için her zaman kolay değildir, ama kıskanç olmaması onun için gerçekten iyi olur. Eğer, Aslan kadını flört ediyorsa, bu onun için sadece bir oyundur. Daima yeni birileri üzerinde etkili olduğunu görmek zorundadır, hepsi bu. Eğer bir erkeği severse, kayıtsız şartsız ona sadık olur ve onu mutlu etmek için düşünülebilecek her şeyi yapabilir. Bunun için erkeğin tüm dikkatini ve şefkatini ister.

Doğal olarak ondan da kesin sadakat bekler, herhangi bir kaçamağı da asla affetmez. Gururu fazlasıyla incinir.

Aslan kadınının iyi bir sanat anlayışı, ince bir zevki ve orjinalliklere karşı eğilimi vardır. Kapalı bir çevrede yaşamayı sever. Eğer bu yüzden saygı görürse, en hoşgörülü ve cazibeli yönünü ortaya koyar. Buradan, yanındaki erkeğin onun bu yönüne katılması gerektiği anlaşılır. Onun için, eşiyle gurur duymak çok önemlidir. Bundan dolayı, tüm sempatisiyle minnet duyar ve en itinalı ve şefkatli arkadaş olur.

En hassas noktası çok belirgin olan kendine güvenidir. Eğer sıkıştırılmış olduğunu ya da eleştirildiğini hissederse, hiddetli ve önceden hesaplanamayan tepkiler gösterebilir. Diğer sorunlarda da kolayca öfkelenmeye eğilimlidir. Ancak kinci değildir. Eşi, konuya mizahi yönden yaklaşmayı başarabilirse, silahsız kalır ve gülmeye hazır duruma gelir. O, güneşin çocuğudur ve yaşam sevgisi kolayca alt edilemez.

Aslan kadınının hükmetme hırsına bazen gem vurulmalıdır, ama bu konuda eşi diplomatça davranmalı ve kendine güvenini zedelememeye dikkat etmelidir. Ona daha sık hoş çiçekler hediye etmeli veya evde rüya gibi bir müzik eşliğinde, mum ışığında bir akşam yemeği sunmalıdır. O "kendi" erkeğiyse, kayıtsız şartsız onun tarafını tutar ve aşk dolu sözcüklere boğar.

[Resim: astro_w2gw_guelah.29705.32345.png?32537]
10-28-2008 03:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
qulsah Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Aslan burcu kadını hassas ve anılarına bağlıdır. Birçok üstün özelliği ile ayrıcalıklı bir kadındır; akıllı, zarif, güzel, tuhaf bir popülerlik sahibi , çekici... Sessiz sakin, sevimli göründüğünde emin olun rol yapıyor, kibirli ve gururlu olduklarını açıkça gösterirler. Lüks yaşamayı severler, yürekli ve cömerttirler, fakirlik manzaraları görmekten hoşlanmazlar, bu onları bunalıma sokar. Bir eve kapanmak onun tarzı değildir. Mesleğini yapmak ister. Para kazanmak için değil saygınlık kazanmak için rekabeti severler. Erkeklerle boy ölçüşmeye bayılırlar. Konuşup, öğüt verebilecekleri meslekler onlar için uygundur. Evde olduğu takdirde de evi en kaliteli şekilde dekore etmek için bol para harcayacaktır. Kendine bakmayı sever, güzel görünmek onun için önemlidir.Tipik aslanlar spor giysileri tercih ederler ama nasıl giyinirlerse giyinsinler pahalı ve iyi dikilmiş elbiseleri tercih edeceklerdir. Pahalı ama kusursuz bir zevkleri vardır.

----------------------------------------------------------------------

üzerinden ilginizi eksik etmemeniz, arada bir gururlarını oksamanız, gözlerinin içine severek bakmanız durumunda hayatınızı cennete cevirecek dişilerin genel adı*
bunlar kararlarında genellikle haklı, gururlu ve magrur yapıları ile ilgi çekicilerdir bir de raslantısal bir olaymıdır bilemem ama benim tanıdıklarımın hepsinin saç yapısı aslan yelesine benzer.
hiçbir zaman kendisine tam olarak uygun olan arkadaş, dost bulamayacağını bildiğinden herkese aynı muameleyi yapan burcun kadınıdır. sabırlıdır, iyi bir dinleyicidir ama sadece dinler... rahatını bozup da sizin dertlerinize onun gözünde çok üstün bir yere sahip olmadığınız sürece ortak olmayacaktır. doğası gereği rahatına çok düşkün olur, bunu bozabilecek kimseyi yanında barındırmaz. kendisi yine kendine göre gerçekten de dünyanın en mükemmel insanıdır, rahattır ama bu rahatlığın arkasındaki yüzeyselliği farkedildiğinde kükreme mode on durumuna geçer. bu yüzeysellik nedeniyle zaten kendisiyle barışık bir görünüm içerisindedir. sıcaktır, herkesle anlaşabileceği hissini uyandırır karşıdakinde. her an aklının bir ucunda "çok üstün bir görevim var benim şu dünyada" cümlesi parıldar durur ve hareketlerindeki ağırlık, ondaki oyunculuk kabiliyeti buna bağlıdır. hayatındaki her şey onu, hep aklında olsa da bir türlü belirginleştiremediği nitelikte olan hedefine götürmelidir. kıskançtır oldukça, o koca patilerini kıskandıkları kişi üstünde rahatlıkla kullanabilirler. çok sahiplenicidir, anaçtır fakat kendini fazla düşündüğünden bunu pek de sergileyemez. kincidir; yıllar önce olan olayları kare kare hatırlama özelliğine sahiptir. ilgi delisidir; sırf bunun için ortam içinde gayet özensiz davranışlar sergileyebilir... haa bir de unutmadan kendisi iflah olmaz bir potlar kraliçesidir ki bu hiç de gözardı edilebilecek bir özellik değildir. hatta kırdığı potun farkına vardığında, durumu düzeltmek için onlarca pot daha kırıp sizi çileden çıkartabilecek donanıma sahiptir.
başka bir alim zatın görüşleri de şöyledir:
o da erkeği gibi süslüdür ve erkencidir. asla eş ya da sewgili
olamazlar çünkü kendi doğruları vardır ve onları değiştirmezler,
komplekslidirler. sizi çok seviyormuş gibi görünmeleri rahatlatıcı br
duygu gibi görünse de en ufak problemde yeni ufuklara doğru yelken
açarlar, siz de mal gibi ortada kalırsınız ona göre. cinsellikte
aşırı aktiftirler, erkeği çeşme zannedenleri çoğunluktadır.
olgunlasmis bir aslan kadininin tum kaynagi kendisidir. hicbir sekilde baskalarinin varligiyla beslenmez.. ve baskalarindan beslenerek ayakta duran insanlara asla saygi duymaz -ki bu baskasi rolunde onun olmasi da vahim bi durumdur-.. bir aslan kadinina "sensiz yasayamiyorum" demek sanilanin aksine en yanlış şeydir.. bu onun egosuna hizmet eder ama kalbine ulasmaz.. ve egosu yasam kaynagi degil, yasama karsi kullandigi kalkanidir..isterse dunya onune sunulsun onemli degildir.. o cok bayildigini sandiginiz abartili davranislar ile aslan kadininin size karsi saygisini koruyamazsiniz ve aslan kadini saygisini yitirirse sevgisini koruyamaz..

ancak gercekte kendine guveni olan bi insan onun ne kadar kendine guvendigini ve bu guveninin kaynagini anlayabilir. kendine son derece duskundur, (kimsenin onu onun kendisini sevdigi kadar sevebilecegini dusunmez) bu yuzden sevildigine inanmasi cok guctur. bu durum aslan kadinina deli gibi ilgi gosterilmesi, pohpohlanmasi gerektigi gibi son derece gerizekali bi kani olusturmustur insanlarin aklinda.. oysa aslan kadini gercek sevgiyle, "bu muhtesem kadin benim olmali" arasindaki farki ayirdebilir.. ve ikincisine asla prim vermez.

bir aslan kadinini tanidigini soylemek son derece buyuk bir iddiadir.. cunku muhtesem bir oyuncudur.. bu yuzden diger oyuncularla ayni sahnede ya cok iyi anlasirlar, ya da barinamazlar (akrep, kova vb.)..

imitasyon taki takmak ve yaninda yoresinde imitasyon insanlar bulundurmak aslan kadina uzak durumlardir.
iyi taklitlere yanildigi cok gorulmustur.. cunku gunes vurunca parlayan herseyle bi ilgilenir*.. ancak imitasyona olan dogustan alerjisi onu bu durumdan gecte olsa korur (zira takinca bunyesi tepki verir, hemen cikarir ve yaralarinin iyilesmesini bekler)

Aslan kadını geniş yürekli, yüce gönüllü ve açık elli biridir. Atılgan ve tartışmayı seven birisidir ama sevimlidir. Başkalarına yardımı sever, açık fikirli ve açık sözlüdür. Hırslı ve ülkücüdür. Evini mükemmel yönetir ve dünyanın evindeki kurallara uymasını ve hayran olmasını bekler. Dayanıklı sevgisi ile kendini feda eder. Başkalarına gösterdiği hoşgörü ve yardımın karşılık görmesini beklemez. Sabit fikirler, yönetme arzusu ve çalışkanlık mizacının özellikleridir. Sevdiğini kontrol altında tutmak ister. Derin bir sevgi, ideal aşık, ateşli ve tutkulu bir kadın olarak göze çarpar. Aslan burcu kocasının karşı cins tarafından beğenilmesine şaşırmaz. Başarılı bir sosyal işçidir ve olumlu ve seçkin bir yere gelmek için uğraşır

(alıntıdır)

[Resim: astro_w2gw_guelah.29705.32345.png?32537]
11-20-2008 10:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

aslan ve akrep kadınlarıyla, gölge yönlerini taşıyorlar ve ''tipik'' iseler pek hoşlaştıgımı söyleyemem..

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
05-10-2010 11:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(05-10-2010 11:28 PM)Serena Yazılan:  aslan ve akrep kadınlarıyla, gölge yönlerini taşıyorlar ve ''tipik'' iseler pek hoşlaştıgımı söyleyemem..

ben kendilerini severim ama gölge yönleri beni çok geriyor utangaç

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
11-10-2010 04:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Aslan Burcu Vurgusu ve Ünlüleri astrosohbet 41 80,915 04-03-2017 09:12 PM
Son Mesaj: Libra
  Aslan burcu kaşları Nin.Me.Sar.Ra 3 6,872 02-23-2017 02:19 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Aslan Burcu ve Aslanların Bilinmeyen Yüzü Yakamoz 0 5,008 02-06-2015 02:12 AM