Değerlendir:
  • 18 Oy - 2.94 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gücün Karanlık Tarafı : Aslan
Yazar Mesaj
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

RE: Gücün karanlık tarafı : Aslan
(08-23-2010 03:20 PM)Mimoza Yazılan:  
(08-23-2010 03:43 AM)Mavi Yazılan:  ben hangi aslanım acaba , bunları okuyunca aslan olasım geliyor bakıyorum aslanım ama aslan2 diye bişi mi var da ben mi anlayamadım hala, :(
ben aslan olmak istiyom, son sözü söylemek, emretmek herkesi perişan etmekevill

beni arama.... diyecek cesaretim yok demeyeyim de tarzım değil beni arama lütfen... diyince de sallayan olmuyor , birinin beni aramasını istemiyosam arayamaz ama bunu söylemem gerekmez tavırlarım yeter dermişim illa kırıp dökmeye gerek yok da.... var mı acaba hımmm aslan mı olsam bu ara eteğime dolanan birinden kurtulasım var bu yazı ii oldu arkamdan aslan nolcak der en azından:P

birilerine muhtaç olmayı sevmem kolay isteyemem sadece oraları tutturdum, hükmetme isteğim var derinlerde ama hükmedecek adam bulamadım:P
evde akrep başak istilası var sesimi bile duyuramıyorum bazen:P

ben ikili ilişkilerde oğlağın terazinin akrebin karanlık yönleriyle mücadele etmekten kendi karanlık yönlerimi henüz gün ışığına çıkaramamış zavallı bi aslanımaðla...

sevgili Mavi söylediklerine katılıyorum.bi kaç sene evveline kadar aslanlığımdan bende şüphe ederdim:D ama özellikle şu son zamanlarda içimdeki aslan baya ortaya çıktı ve felaket kükrüyo :D
normalde gayet uyumlu ve sevgi doluyum.damarıma basılana dekevill
eskiden dediğin gibi çok tepki vermezdim ama şimdi kızdığım zaman ortalık yerinden oynuyo resmen tepkilerim çok daha sert.emin ol manevi olarak şimdi daha rahatım çünkü içimde biriken bişi olmuyo.kime kızdıysam zaten hem tavırlarımla hemde sözlerimle belli ediyorum.
merak etme seninde içinde yatan o aslan bi zaman sonra daha fazla içeride duramayıp kendini dışarıya gösterecektir :D

Haritalarımız ne kadar benziyor...kardeşmiyiz gülücük
Bende de aynı durum var ..Ben de çok sabırlıyımdır ama sonunda patladığımda önümde kimse durmasın...Beni tanıyanlar sen Nasıl aslansın sessizsin diyorlar...bir de canım acıdığında gör beni diyorum bende gülücük....
Ormanlar kralı durduk yere kimseye zarar vermez...Canı acırsa da parçasını bırakmaz gülücük

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
11-25-2010 05:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Gücün Karanlık Tarafı : Aslan
gülücük

11-25-2010 05:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Alıntı:Ormanlar kralı durduk yere kimseye zarar vermez...Canı acırsa da parçasını bırakmaz gülücük

heeyt
yaw tipik bir aslan lafı ;

bak güneşimden mahrum bırakırım , üşürsün tehditleri hehee
11-26-2010 11:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

Alıntı:Ormanlar kralı durduk yere kimseye zarar vermez...Canı acırsa da parçasını bırakmaz gülücük

kimsenin canını yakmasa da tebaasının kayıtsız şartsız itaat etmesini ister. mantıksızmış geçersizmiş ne önemi var o istiyordur çünkü. hem herşey onun canını acıtır, çok canı az :D
sensin dersen senden iyisi olmaz. acayip gaza gelir. minicik eleştir düşmanlaşırsın. seni çok seviyorsa da çoook kırılır, uzaklaşır bu kez.. dost acı söyler asla demez.. gülücük

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
11-26-2010 12:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

aslanların benim gördüğüm en gölge yanı gururu.aşırı gururlu aslanlar kendilerini ortamın kralı zannederler.mesela bi öğrenci olarak aslan haklı olan öğretmene karşı çok saygısız olur ve güdüleriyle baş etmesinide bilmiyorsa eğer, o zaman acaba hata yaptım mı?, neden bana böyle davranıyor?, neden bana kurallar koyuyor?, neden şöyle yaptığımda sinirleniyor demeden ve haliyle kusurlarını görmeden sanki hadsizlik yapan öğretmenmiş gibi davranabilir.çevresindeki insanların içinde efendi gibi bi hava takınması onu buna benzer birsürü hataya ve haksızlığa sürkleyebilir.
ki ne gibi davrandığı değil ne olduğu da en az o kadar önemlidir.aslanlar hata yapmasalarda, ya da yaptıklarında özür dileselerde içlerinde gurur olması ve çevresindekilerden kendilerini üstün tutmaları zaten yeterlidir

u_u
02-13-2011 10:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Lajâ Çevrimdışı
.::скорпион::.
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 44

Aslan Karanlık Yönü
Doğum anında sert etki almış Aslanlar bile diğer burçların zayıf tipleri kadar kötü değillerdir. Çünkü Aslanlar daima cana yakın kimselerdir.

Ancak sert etki alan Aslanlar kendilerini çok üstün sanırlar. Küçücük bir evde de otursalar aslında saraylara layık olduklarını düşünürler. Dünyadaki en fevkalade şeylerin doğuştan hakları olduğuna inanırlar.

Başarı istekleri de inanılmayacak kadar güçlüdür. Fakat amaçlarına erişmek için çalışacaklarını da sanmayın. Çalışma sadece ölümlüler içindir. Tanrılar hiçbir zaman çalışmazlar.

Tembellik bir tanrılık ölçüsü sayılabilirse bu tiplerin Olimpus Dağında oturmaları gerekir. Hayatta üstün bir duruma gelmeleri gerektiğini söyler ve bunu beklerler. Oysa kendilerinden önce aynı konularla ilgilenmiş kimselerin gölgesi olacak güçte bile değildirler.

Bu tipler, küçük bir su birikintisinde büyük balık olarak kalmayı yeğlerler. Kısa süre içinde büyük başarı isteği yüzünden de yanılırlar. Tecrübesizlik, tembellik veya huzursuzluk başarısızlığı hazırlar.

Doğum anında sert etki alan Aslanların en zayıf yönü de iltifata düşkünlükleridir. İş arkadaşlarını ve dostlarını kendilerine tatlı sözler söyleyen kimseler arasından seçerler.

Bu yüzden de seçtikleri daima kendilerinden çok aşağı olan kimselerdir. Böylelerini yönetmek kolaydır ve Aslanlar bu değersiz kimselerin yanında kendilerini birer kral sanırlar.

Bunları yaparken aşırı kibir ve küstahlığa kapıldıklarını da fark etmezler. Aslında onlar başarılarını göstermeyi isterler. Fakat başarı için uğraşmaya niyetleri yoktur. Dolayısıyla da etraflarına değersiz kimseleri toplayarak üstünlük taslarlar.

Bu arada başarısızlıkları gizler ve küçük başarıları da abartırlar. Çevrelerindekileri ağırlamak için müsrifliğe kaçarlar ve hatta bu yüzden borç bile alırlar. Bu da onların akılcı olmadıklarını gösterir.

Yalnız sevdiğiniz Aslanın bu gruptan olmadığına inanabilirsiniz. Onda burcun pek çok olumlu yanı ve bazı olumsuz özellikleri görülebilir. Zaten Aslan hiçbir zaman kötü bir burç sayılmaz. Sadece kötü etki almış olanlar zaman zaman umutsuz duruma düşebilirler..

Y.Kemal Yazıcı

Bizi başınızdan geçenler değil kafanızdan geçenler ilgilendirir..
. .. . . ... .. .. ...
.. .
. .. . ... .
. . ..
04-26-2011 02:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
salmakis Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip

Rep Puanı: 10

Yükselen Aslan'lar açısından dediklerinize katılıyorum. Ama asıl burcu aslan olupta başka burçta yükselen yöneticisi olanların güneşinin aslanda olduğunu anlamak zordur. Robert Redford Ay’ı Başak’ta olan bir Aslan’dır. Astroloji dergisinde makaleler bölümünde çok güzel bir yazı :Güneş, Ay ve Yükselen’i Birleştirmek. Tavsiye ederim.

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/4/3215.gif
04-26-2011 02:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Aslan Burcu Vurgusu ve Ünlüleri astrosohbet 41 81,736 04-03-2017 09:12 PM
Son Mesaj: Libra
  Aslan burcu kaşları Nin.Me.Sar.Ra 3 6,925 02-23-2017 02:19 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Aslan Kadını yaren 30 39,185 03-25-2015 05:33 PM
Son Mesaj: say24