Değerlendir:
  • 18 Oy - 2.94 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AY KOÇU İLE İLGİLİ BİLDİKLERİNİZ
Yazar Mesaj
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

RE: AY KOÇU İLE İLGİLİ BİLDİKLERİNİZ
ama hakikaten en tehlikeli kombinasyon akrep ikizler kombinasyonudur. her iddiaya girerim.

oldukça acımasızdırlar
hatanızı kesinlikle söylemezler, genellikle ayrıldıktan sonra yaptığınız hataları kendiniz bulur tüh bee dersiniz gülücük)
çok kısa sürede kurgulanması zaman isteyen yalanları diziverirler.. bu komple bir hayal dünyası yaratmaya bile varabilir..
eğlenceye çok düşkün olur gizli saklı işler yapmayı severler, sınırlarıda her alanda zorlarlar..

ben tanıdıklarımda bu yorumu çıkardım.
07-17-2007 11:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

Cvp: RE: AY KOÇU İLE İLGİLİ BİLDİKLERİNİZ
lucifer Yazılan:
eFenDy Yazılan:onlara bişey demene gerek yok onlar senin gözlerinin içine bakıp akşam ne yiyeceğini sabah kaçta kalkacağını filan görüyorlar gülücük)

ya benim tanıdığım 1 metre ötesini bile görmezdi o yüzden başkagülücükgülücük
aman allah uzak tutsungülücük

alla alla akrep ikizler karışımı olacak burnunun ucunu göremeyecek gülücük

o kişi doğarken ay veya güneş tutulmasımı olmuş, pluto yörüngesinden mi
çıkmış? ne bilim merküre meteormu çarpmış bilmiyorum yanlış sinyaller almış o gülücük)
07-17-2007 11:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
luci Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

eFenDy Yazılan:ama hakikaten en tehlikeli kombinasyon akrep ikizler kombinasyonudur. her iddiaya girerim.

oldukça acımasızdırlar
hatanızı kesinlikle söylemezler, genellikle ayrıldıktan sonra yaptığınız hataları kendiniz bulur tüh bee dersiniz gülücük)
çok kısa sürede kurgulanması zaman isteyen yalanları diziverirler.. bu komple bir hayal dünyası yaratmaya bile varabilir..
eğlenceye çok düşkün olur gizli saklı işler yapmayı severler, sınırlarıda her alanda zorlarlar..

ben tanıdıklarımda bu yorumu çıkardım.

her kelimesine katılıyorum... benim tanıdığımda aynıydı.
hatırlayınca bile sinir oluyorum en iyisi hiç hatırlamamakgülücük
hayatımda o kadar çok yalan söyleyen ve etkileyici bakan heryalalnına bile bile inandığım hiç kimse olmamıştıgülücük
07-17-2007 11:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
garantici Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

VALLAHİ benim ay burcumda koç onun için koç gibi sinirlenirim hemencecik sinirlendimide çakarım kafayı mutlaka yoksa uyku uyuyyamam içime otururu bazen aşırı bencil ama herkese değil tabi bi de şöylede bi şey var ya G.A.G bi durum gelip seni sinirlendirir ondan sonra neden sinirleniyon diye haklı çıkmaya çalışır bide maalesef toplum olarak birilerini sinirlendirmeyi çok seviyoruz nedense kardeşim beni nefretle besleme kin kusmayayım üstüne dimi ya bu kadar basit işte anlaşmak yada benden uzak dur dimi ama ya elştiririm genelde ma herşeyi değil tabi zor beğenirim ee ;) hem koç hem keçi o9lunca böyle oluyo hehehe

niceliğe saygı duyki seninde niteliğine saygı duyulsun senden öncekiler hiç bir zaman gereksiz değildi tıpkı şimdi senin olmadığın gibi
11-25-2007 03:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
garantici Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

arkadaşlar ayını güneşini bilemem ama benim işyerimde kesip kesip dikmeye dikip kesmeye doyamıcam yalancı,kıskanç,kibirli kafasına göre şeytan ,lider olmadığı gibi lider pozlarına yatan bi akrep var bu kadar tek ayağının üzeride nasıl oluyoda yalan söylediği haldede nasıl inandırıcı olduğunu hale inanamıyorum kimse kusura bakmasın hiç bir burç AKREP kadar üçkağıtçı olamaz iyiki astroloji varda böyle şeytanlara gardımızı alıyoz bu siteyi kuran arkadaşlara tekrar teşekkürler

niceliğe saygı duyki seninde niteliğine saygı duyulsun senden öncekiler hiç bir zaman gereksiz değildi tıpkı şimdi senin olmadığın gibi
11-25-2007 11:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

garantici Yazılan:arkadaşlar ayını güneşini bilemem ama benim işyerimde kesip kesip dikmeye dikip kesmeye doyamıcam yalancı,kıskanç,kibirli kafasına göre şeytan ,lider olmadığı gibi lider pozlarına yatan bi akrep var bu kadar tek ayağının üzeride nasıl oluyoda yalan söylediği haldede nasıl inandırıcı olduğunu hale inanamıyorum kimse kusura bakmasın hiç bir burç AKREP kadar üçkağıtçı olamaz iyiki astroloji varda böyle şeytanlara gardımızı alıyoz bu siteyi kuran arkadaşlara tekrar teşekkürler

yavaş kes arkadaşım gülücük her akrep öyle değildir , senin akrep biraz sinirlendirmiş seni ancak her akrep şöyle kötüdür böyle kötüdür dersek ön yargılı yaklaşmış oluruz. mesela ben akrep değilim ancak az bişi akrepsi özelliklerim vardır detaylardan dolayı.. yıllardır ne kötülüğümü gördün , kuzu gibiyimdir ben mesela gülücük

11-26-2007 01:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

neptunzz Yazılan:Dikkat ettim de buraya üye oldum olalı sürekli ay-koç,asc-koç vb şu koç bu koç konuları gündemde ilginç koç burcuyla ilgili meger ne cok soru varmış.
Ay koç burcunda hararetlidir,sinirlenir bazen ay etkisi ile geri çekilme gözlenir naif bir karakterdır ama cok şenşakrak bir kimlik taşır koç zaten eglenceli ay dogustan yumusak açılarla yerlesmıs ise daha bir kıpır kıpır olur.Atak ne istedıgını bilen bir havası vardır,dürüstlük ve onur herseydir.

Ne çok Koç umuz var değil migülücük) Bende azıcık birşeyler söyliyeyimgülücük Ay koçları çok coşkulu ama aşırı sabırsız oluyorlar. "Önce ben" demeyi severler. Çok dinamikler özellikle iş yaşamlarında dakik ve gözönünde olmayı severler. Yaşadıkları üzüntülerde hemen kendilerini toparlarlar , aslında bu huyları hoşuma gider.

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
03-23-2008 03:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nev_bahar Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

Cvp: AY KOÇU İLE İLGİLİ BİLDİKLERİNİZ
AY KOÇ' TA

Temel Prensibi: Hiçbir şeye katlanma.

Anahtar Kelimeleri: Aktif, dinamik, bağımsız, vahşi, rekabetçi, güçlü, fetheden, kontrolsüz.

Ay'ları Koç'ta bulunan insanlar yaşamda karşı karşıya kaldıkları çoğu durumda aktif, hatta bazen saldırganca tepki verirler, tabii bu duygular için de geçerlidir. Rekabet ettikleri yer duygular arenasıdır... İçgüdüsel olarak kendilerini canlarını sıkan şeyi durdurmaya veya ihtiyaçlarının ardından gitmeye seferber ederler. Bu insanlar bakmadan atlama eğilimindedirler, asla kararsızlık göstermezler. Kavgacı ruhlu, ayırımcılığa karşı hayli duyarlıdırlar. Bazen kendilerine zarar verecek kadar düşüncesiz ve gergin olabilirler. Başkalarına uymakta, onları dinlemekte zorluk çekerler. Başkalarının duygularına ve ihtiyaçlarına karşı sabırsız ve tahammülsüzdürler. Kendi işleri ve ihtiyaçlarıyla öyle "istekli" meşguldürler ki durup da karşılarındaki kişilerin onların hareketleriyle ilgili neler hissedebileceğini düşünmeyi akıl edemezler. Bunun yanında geniş bir inisiyatif yeteneğine sahiptirler. Amaçladıkları şeylere ulaşabilmeleri için hareket özgürlüğüne ihtiyaçları vardır. İnisiyatifin kendi ellerinde olduğu durumlarda kendilerini güvende hissederler. Duygularını anında dile getirirler. Duygusal dürtüye dayanan spontan davranışlar gösterirler. Kendilerine emanet edilen ve ihtiyaç içinde olan insanları sadakatle savunur ve korurlar. Güçlü bir şekilde savaşma ve her türlü engele rağmen ayakta kalabilme dürtüleri çok gelişmiştir. Kendilerine güvenli ve iddialıdırlar. Açık, net ve kıpır kıpırdırlar. Hep yolda olmaktan hoşlanırlar. Ömür boyu kendilerini genç hissederler. Açık fikirli, yeni olan, ilham veren ve coşkulu şeylere daima hazırdırlar.

Tipik Duygusal Reaksiyonları: Çabuk öfkelenen bir yapıları vardır. Nedeni bir türlü yüzeye çıkartılamayan bastırılmış saldırganlık ve derinlerde gizli kalmış felç edici bir öfke duygusu ciddi duygusal gerilime ve iç huzursuzluğuna yol açar. Anında talep eden ve aceleci tavırlar sergilerler. İstekleri yerine gelmediğinde küser ve sinirlenirler. Bir kaşık suda fırtına kopartabilirler. Kimseyi bekleyecek vakitleri yoktur. Kimseye katlanamazlar. Kısa dönemlerde bir aktivite veya bir projenin arkasından ateşli ve heyecanlı bir şekilde giderler. Fakat istekleri kaybolduğunda her şey çekiciliğini yitirir ve tamamlamakta zorluk çekerler. Hemen başka bir şeye atlarlar. Hassaslık, korku duyma ve ihtiyaç içinde olmayı kendilerinde olduğu gibi başkalarında da kabul edemezler. Çaresizlik ve korku şiddet göstermelerine neden olabilir. Başkalarının duygularına da kendi duygularına verdikleri tepkiyi verirler... Hücum! Yoğun yapıları karşısındakileri huzursuzlaştırır. Kendi ruh hallerini farkında olmadan karşısındakilere projekte ettiklerinden karşılarında hep savunmaya geçen, kızgın ve öfkeli kişiler bulurlar.

Çocukluk Deneyimleri: Fazla hareketli, inatçı, gürültücü ve cesur bir çocuktur. Kendini ortaya koyabilen, korkusuz ve duygusal bağlara dirençli bir şekilde özgür yetiştirilmiştir. Yaşının küçük olmasını hakaret olarak algılar. Hareket ve kas becerileri erken yaşta gelişmiştir. Özgürlüğünün kısıtlanması, utanç, aşağılama ve çaresizlik duyguları onun erken yaşta evinden ve ailesinden kopmasına neden olur.

Annesini Algılayış Biçimi: Cesur, güçlü, gururlu, eğilmez ve ihtiyaçlara karşı ilgisiz anne.

Öğrenmesi Zor Dersler: Sabır ve başkalarını düşünme. Başkalarıyla hareket edebilmeyi, her durumda savaş açmamayı öğrenmek durumundadır. Kendini ortaya koyarken başkalarının amaçlarına ve özgürlüğüne saygı duymayı, karşısındakilerin duygularını ve ihtiyaçlarını "saçmalık" olarak görmeyip onları dinlemeyi bilmelidir. Şevkat ve empati duygusunu geliştirmeli, hemen tepki vermeden öz-eleştiri yapmalıdır. Kendi başlattığı bir işi ortaya çıkarabilmek ve her koşulda ayakta kalmayı becerebilmek için sabrın ve disiplinin kendi için önemli olduğunu anlaması gerekir.Asıl yapması gereken, kendisini doğru bir şekilde ortaya koyarak başkalarına güçlü olma, savaşma ve ihtiyaçlarını nasıl giderecekleri, hayatlarının inisiyatifine nasıl sahip olacakları konusunda onlara yardım etmek ve kendi yaşamlarıyla onlara örnek olmaktır.

ڪےєνмєк ßαzєη ναzgєçмєуi ßiŁмєктiя..
Bazen...! Unutmak Gerekiyormuş UNUTANI..
нєяşєч вєиdє вαşLαя вєиdє вітєя.
06-14-2008 08:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
neptunzz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Ben bir ay koçuyum hemde 2.ev de Ay olan biriyim genelde agresif sinirli bir yanım oldugu söylenır fakat sessiz duruyorum cogu zamanlarda bu yazılan Ay-Koç etkılerını bıraz yumusatarak ortaya koyuyorum balık etkisi ve 2.evin durgun bir burc olan boga burcundan etkili olması sanırım sebebi o yüzden fazla gürültü patırtı şiddet yoktur sakin bekleyiş düzelsin diye umut ve iyimserlik vardır bende olmayınca bunlar asabiyetim şiddetli şekilde ortaya cıkıyor akasya bir ara demişti bana "gizli bir demir yumruk gibisin" -ok haklı bulmus benim karakterimi bir bakıma bravo onada burdan tekrardan gülücük
06-14-2008 11:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
garantici Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Cvp: AY KOÇU İLE İLGİLİ BİLDİKLERİNİZ
harbiden yukarıda akreplere fena sallamışım beaa ;) neyse benimde ay burcum koç yukarıda yıldırım ay koçunu tamamen beni anlatmış hırs ihtiras asabi her an kavga etmeye hazır ama ben yorumu gene yorumumu tipik bi oğlak yaklaşımıyla bitireyim saygı duyuyorum yıldırım sana kardeşim ;)

08-07-2008 09:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  AY KOÇU astrosohbet 38 50,293 01-09-2017 03:51 PM
Son Mesaj: say24

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir