Değerlendir:
  • 18 Oy - 2.94 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AY KOÇU İLE İLGİLİ BİLDİKLERİNİZ
Yazar Mesaj
Uranos Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: AY KOÇU İLE İLGİLİ BİLDİKLERİNİZ
Çok fazla ay koç insanı tanımış biri olarak şu yorumu yapabilirim, çok taşkın insanlar. Ya duyguları abartılı olur ya da hareketleri. Yaşadıklarını dramatize etmeye bayılırlar.
08-07-2008 11:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

Cvp: AY KOÇU İLE İLGİLİ BİLDİKLERİNİZ
ben ay koçlarında genelde gördüğüm şey çok sinirliler birden parlıyorlar tahminen annemde bir ay koç ne zaman doğduğunu bilemiyoruz ama hep ay koç gibi davranıyor aniden alevleniyor iki dakika sonra yumuşuyor tabi ortalığı kırıp geçirdikten sonrasimdi-kızdımgülücük) gülücük) gülücük)

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
08-13-2008 12:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
garantici Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: AY KOÇU İLE İLGİLİ BİLDİKLERİNİZ
evet maalesef arkadaşlar biz aykoçları oldukça asabiyiz ama zannedildiği gibi 7/24 365 gün değil bende aykoçunun etkilerini fazlasıyla hissediyorum ama sadece SİNİRLENDİRİLMEYE tahammülüm yok Türkiyede maalesef insanlar asabi insanları delirtmekten özel zevk alıyorlar ondan sonrada utanmadan yaa sen çok sinirlisin diyorlar bide düyanın hiç bi yerinde geçerli olmayıpda sadece Türkiyede geçerli olan bi zırva var(sen sinirlenince daha güzel oluyosun) ya ALLAH aşkına adam döven biri ne kadar sevimli olabilir yada yada tüm gücüyle gözlerinden nefret saçan biri ;) katılıyorum bunlara ama hep gülmektendil çýkarma

niceliğe saygı duyki seninde niteliğine saygı duyulsun senden öncekiler hiç bir zaman gereksiz değildi tıpkı şimdi senin olmadığın gibi
08-18-2008 01:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Cvp: RE: AY KOÇU İLE İLGİLİ BİLDİKLERİNİZ
KoçAslanı Yazılan:
Serena Yazılan:ani öfkelerim olur. ani tepkiler veririm. çabuk düşünürüm. çabuk karar veririm. çabuk vazgeçerim. sabırsızımdır. kafama bir şey koyduysam elde ederim. yolda yavaş yürüyenlerden hoşlanmam. marketlerde kasa sırasında oyalananlardan hoşlanmam :D ilk üfleyen , homurdanan ben olurum..
ancak karşı cinsle ilişkiler konusunda kadınların atak davranmasından hoşlanmayan biri olarak ay koçunu rafa kaldırırım. mesela beğendiğim erkeğe çıkma teklif etmem. onu kovalamam. peşinde koşmam.
koşuyor bile olsam, görüntü itibariyle o bunu anlayamaz. ancak bir anda kendisini benim sevgilim olarak bulur... gülücük

koç kadınlarıda aynı erkekler gibi oluyormuş demek gülücük bende uyuşuk insanlardan nefret ederim gülücük şu peşten koşmama olayı koçtan geliyormuş demek ben bunu oğlağa bağlardım hep gülücük bende mesela karşı cins karşısında peşinden koştuğumu falan belli etmem, baktığımı bile görmez gülücük eğer oda bakıyorsa hiç beklemediği bir anda karşısında biterim gülücük)

darkvenus Yazılan:Bir de çok başağrısı çekiyorlar ,yazık.. :(

güneşi koçta olanlarda çekiyor merak etmeyiniz gülücük haftada 1 en az...

tanıdığım tüm ay koçları kıskançtıevill
10-22-2009 01:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

RE: AY KOÇU İLE İLGİLİ BİLDİKLERİNİZ
ay koçuyum, hiç kıskanç değilim... aslında bunun neden böyle olduğu bende çok merak ediyorum; insan da bir gram kıskançlık olmaz mı?

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
10-22-2009 01:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Daily Yazılan:ay koçuyum, hiç kıskanç değilim... aslında bunun neden böyle olduğu bende çok merak ediyorum; insan da bir gram kıskançlık olmaz mı?

Ay Koçun 12.evinde saklanıyor + yükselen burcun koç ve yöneticisi Mars , dünyevi hırsları ve kıskançlık gibi dürtüleri aşmanın planeti olan Neptünden besleniyor + haritanda Jüpiter yükseliyor + haritanın bir diğer sıcak potansiyeli olan Güneş Başak burcunda Venüsle zarifleşiyor

10-22-2009 05:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

pasifik338 Yazılan:tanıdığım 2 ay koçunun 2 side çabuk sinirlenen birazda ikili ilişki trafikleri yoğun kişiler:D

çapkınlar yani =)

10-30-2009 11:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
pasifik
Kayıtsız

Yıldırım Yazılan:
pasifik338 Yazılan:tanıdığım 2 ay koçunun 2 side çabuk sinirlenen birazda ikili ilişki trafikleri yoğun kişiler:D

çapkınlar yani =)

ewt malesef:( aslında ikiside dini değerleri bilen insanlar bu yüzden yani gelgitler yaşıyorlar :(
10-31-2009 12:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

pasifik338 Yazılan:
Yıldırım Yazılan:

çapkınlar yani =)

ewt malesef:( aslında ikiside dini değerleri bilen insanlar bu yüzden yani gelgitler yaşıyorlar :(

Ay Koçunun içgüdülerinden ( ve derindeki ihtiyaçlarından ) biri AVCI içgüdüsüdür..

ilişkilerde AVCI içgüdüsüyle '' kovalayan , fetheden '' kişi olmayı arzular.

Fatih bile sevdalısı İstanbulu fethedince ( Fatih = Koç + Yükselen Koç ) bir süre sonra gözünü başka yerlere çevirmiştir ;)

bu söylediğim Ay Koçlarının ( aslında Koç potansiyelinin ) HAM haliyle böyledir , genelleme yapamayız tabii.

10-31-2009 12:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
pasifik
Kayıtsız

Yıldırım Yazılan:
pasifik338 Yazılan:
Yıldırım Yazılan:

çapkınlar yani =)

Ay Koçunun içgüdülerinden ( ve derindeki ihtiyaçlarından ) biri AVCI içgüdüsüdür..

ilişkilerde AVCI içgüdüsüyle '' kovalayan , fetheden '' kişi olmayı arzular.

Fatih bile sevdalısı İstanbulu fethedince ( Fatih = Koç + Yükselen Koç ) bir süre sonra gözünü başka yerlere çevirmiştir ;)

bu söylediğim Ay Koçlarının ( aslında Koç potansiyelinin ) HAM haliyle böyledir , genelleme yapamayız tabii.

wayy anlıyorum ,yani koca istanbul gözlerini doyurmuyorsa bunların:)başka bişey karetmez ,ay koçlarının askerlik ile ilgili yetenekleri oluyor sanırım, fakat bizimkiler bayan :D onlar da evde sinek avlasınlar canım gülücük)gülücük)
10-31-2009 12:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  AY KOÇU astrosohbet 38 50,293 01-09-2017 03:51 PM
Son Mesaj: say24

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir