Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Pluto Evlerde İrdeleyelim
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(01-26-2011 06:51 PM)zsevimLee Yazılan: [ -> ]hem plutonun 10. evde akrapte bulunması hem de ayın 10 evde akrepte bulunması bir pluton vurgusunun mu işaretidir? sonuçta 10. ev plutonun evi değil mi? ayrıca sanırım venüsümle plutom arasında bir açı var fakat bu sert bir açı mı onu anlamadım?
ilişkilerimin şu ana kadar pek iç açıcı olmamasının sebebi bu mudur?

evet plüto vurgusuna işaret eder.ama plüyo ve akrebin evi 8 dir.ilişkiler konusu; yükselenin oğlak+ satürnde kendi burcunda ve 1. evde.bu yüzden belki biraz soğuk biri izlenimi bırakabilirsin bu etkili olabilir.ve evet plütonun venüsle sert açısı da etkilidir
evet öyle hakkaten .. aslında venüs 7. evde ve aslanda aslında bundan yırtmam gerekir biraz pek bi etkilerini göremedik pek dil çýkarma
(01-26-2011 07:18 PM)zsevimLee Yazılan: [ -> ]evet öyle hakkaten .. aslında venüs 7. evde ve aslanda aslında bundan yırtmam gerekir biraz pek bi etkilerini göremedik pek dil çýkarma

bendede güneş venüs kavuşumu +güneş venüs koç olmasına rağmen, sonra bunlar jüpiterden iyi açılar almasına rağmen, sonra mars 1. evde olmasına rağmen son derece içedönük ve göze batmayan bi insanım.varlığımla yokluğum çevremde birdir.
ayrıca ay akrebinin de etkisi vardır diye düşünüyorum.çünkü insanlara güvenmekte zorluk çekersin, kuşkucusundur.güneşinin başak olması ve plüto ile satürnden açı alması da etkili olabilir.sana daha içe dönük bi yapı verir.ama yinede sosyal yönden o kadar kötü gözükmüyosun.venüsün sert açısı venüsün aslanda olup 7. evde oluşunu değiştirmez.satürn ve güneş başak etkisinden dolayı da belki sosyal ilişkilerde biraz çekingen soğuk olabilirsin ama karşındaki insanın da biraz gayret göstermesi, senin de biraz gayret göstermenle yine iyi dostluklar ve ilişkiler kurabilirsin.üstelik bunlar sağlam olur diye düşünüyorum.bu arada güneş-mars karesinin gölge yanlarına da dikkat et derim.
(01-26-2011 11:03 PM)büşra Yazılan: [ -> ]
(01-26-2011 07:18 PM)zsevimLee Yazılan: [ -> ]evet öyle hakkaten .. aslında venüs 7. evde ve aslanda aslında bundan yırtmam gerekir biraz pek bi etkilerini göremedik pek dil çýkarma

bendede güneş venüs kavuşumu +güneş venüs koç olmasına rağmen, sonra bunlar jüpiterden iyi açılar almasına rağmen, sonra mars 1. evde olmasına rağmen son derece içedönük ve göze batmayan bi insanım.varlığımla yokluğum çevremde birdir.
ayrıca ay akrebinin de etkisi vardır diye düşünüyorum.çünkü insanlara güvenmekte zorluk çekersin, kuşkucusundur.güneşinin başak olması ve plüto ile satürnden açı alması da etkili olabilir.sana daha içe dönük bi yapı verir.ama yinede sosyal yönden o kadar kötü gözükmüyosun.venüsün sert açısı venüsün aslanda olup 7. evde oluşunu değiştirmez.satürn ve güneş başak etkisinden dolayı da belki sosyal ilişkilerde biraz çekingen soğuk olabilirsin ama karşındaki insanın da biraz gayret göstermesi, senin de biraz gayret göstermenle yine iyi dostluklar ve ilişkiler kurabilirsin.üstelik bunlar sağlam olur diye düşünüyorum.bu arada güneş-mars karesinin gölge yanlarına da dikkat et derim.

venüsün sert etkisine rağmen bulunduğu evi ve aslanda oluşunu etkilememesine sevindim:D aslında tam da dedğin gibi insanlara çabuk güvenemiyorum, kuşkucuyumdur da. hatta bişeyi didik didik etmeden bırakmam,sen bir şeyin hala muhasebesini yaparken bir bir bakarsın herkes o olayı unutmuş bile..sürprizzz ama ben biliyoruuum hep o pluton yüzündensimdi-kızdım koptum.w
7. evde kötü yerde işte ne diyebilirim ki zaten ne yaşadıysam bu 7. evde yaşadım o evi kapadım artık 6 dan sonra 8 geliyor ))
(05-23-2011 10:10 PM)Lderya Yazılan: [ -> ]plüto 12.evde plüto akrepte bu beni baya karışık bir insan yapıyor anlaşılanaðla...

plütonun bulunduğu burç ve ev kişiliğinizi doğrudan etkilemez.
plüto akrepte doğan milyonlarca insan var.
muhtemelen doğum haritanızın diğer konumları sizi karışık biri yapıyordur gülücük

(06-27-2011 03:56 PM)picachu Yazılan: [ -> ]pluto 4uncu evimin son 3 derecesinde... hangi yorumu dikkate almaliyim? 4 mu 5inci evmi?gülücük

5.evi dikkate alırdım.
(08-15-2011 10:38 PM)Mavisahram Yazılan: [ -> ]pluto ay'a kareyse ailevi konularda bu pluto acisi sorun mu yasatir...?

ay burcunuz kova , kova burcuna has ihtiyaçlarınız olmalı.

oysa plüto karesi , ay burcunuzun ihtiyaçlarının önünü kesen kadersel bir zorluk olarak deneyimlenebilir.

duygusal takıntılar görülebilir yada bazı alışkanlıklarınızla alakalı takıntı durumları.
pluto 5.evimde.. gülücük ya benımsın ya toprağın :Dkoptum.w
Arkadaslar pluto 3. evde yakin cevreden uzaklasmasi gerekiyor diye düsünüyorum genel olarak ne dersiniz? sanki tüm kardesler, yakinlar pluto 3. evde oldugu icin sürekli bu kisinin kötü oldugunu, yanlis islerde oldugunu düsünür mü? Ya da kötü düsündügünü falan tövbe yarabbim ya.. ayrica pluto ay'a kareyse ailevi konularda bu pluto acisi sorun mu yasatir...?
(08-15-2011 10:38 PM)Mavisahram Yazılan: [ -> ]Arkadaslar pluto 3. evde yakin cevreden uzaklasmasi gerekiyor diye düsünüyorum genel olarak ne dersiniz? sanki tüm kardesler, yakinlar pluto 3. evde oldugu icin sürekli bu kisinin kötü oldugunu, yanlis islerde oldugunu düsünür mü? Ya da kötü düsündügünü falan tövbe yarabbim ya.. ayrica pluto ay'a kareyse ailevi konularda bu pluto acisi sorun mu yasatir...?

Bende de Plüto 3.evde.Akrep'te.
Fakat tam anlamıyla deneyimleyemiyorum çünkü tek çocuğum.
Üvey ablalarım var ama pek samimi değiliz.
Onların da hakkımda ne düşündüğü konusunda fikrim yok.
3.ev Akrep ilk aklıma gelen kelimeler:derinlik,kıskançlık
İlişkiler çok güçlü de olabilir.Kıskançlık odaklı da olabilir.
Lakin Plüto çok ağır hareket ediyor.
Bir evde,burçta çok uzun süre kalabiliyor.
Plüto Akrep'te 1983-1995 yılları arasında kalmış.
Şahsen ben olsam açılara yoğunlaşırdım.

aeon

plutona değil ; plutonun açılarına bakın ve marsı inceleyin.çünkü akrebi kesen evin yöneticisi marstır.

mesela plutonun marsa açısı varsa bu önemlidir . bir vurgu ...
ikinci olaram marsın bulunduğu burç ev ve açılara bakın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Referans Adresler