Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Pluto Evlerde İrdeleyelim
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(10-22-2011 12:43 PM)aeon Yazılan: [ -> ]plutona değil ; plutonun açılarına bakın ve marsı inceleyin.çünkü akrebi kesen evin yöneticisi marstır.

mesela plutonun marsa açısı varsa bu önemlidir . bir vurgu ...
ikinci olaram marsın bulunduğu burç ev ve açılara bakın

Plüton'un Mars ile karesi var Mars 6.evde Mars Kova'da.
Yakın çevremle ilişkilerimin mesafeli olduğu söylenebilir.
Keza Mars'ın Güneş ile 60'lık açısı var.Başka da bir olayı yok.acaba

aeon

gerek kova gerek pluto mesefe ve soğukluğu anlatır evet verygood

ayrıca merkürünün de uranüsle açısı var .3. ev yöneticin de kova da.

yine pluto karesi ; yakın akrabalar kardeş ve komşularla alakalı plutonyen deneyimlere işaret edebilir.
pluto 2.evde.akrepte.
benim için para=güç..
çocukken bile böyle düşünürdüm..
(12-30-2011 07:49 PM)mars_419 Yazılan: [ -> ]pluto 2.evde.akrepte.
benim için para=güç..
çocukken bile böyle düşünürdüm..

Pluto 7. evde terazide mars ve satürn ile karesi merkürle karsıt acısı var cocukken değil ama şimdilerde ben de böyle düşünmeye başladım para=güç, yapmam gereken şeyler fazla paraya endeksli oldugundan böyle düşünmeye başladım sanırım.
(04-19-2012 03:11 AM)smoochy Yazılan: [ -> ]2.evde pluto akrepte.

normalde boğanın evi olan 2.ev somut olan mallarımızı, bize ait olanı gösterir.
robert hand , bu alanda sahip olduğumuz ve bizi tamamlayanı görebiliriz, egomuzun onlara tutunmasını sağlar ve bizi tanımlamalarına izin veririz.
bazı astrologlar 2.ev aynı zamanda nelere değer verdiğimizi gösterir der ama robert hand buna katılmaz.
pluto yıkıcıdır
satürn'ün tüm gerçekliğini çökertir. sonra bunu kendi gerçekliğiyle inşaa eder.
güvenlik
plutosu ya da akrebi 2.evde olan kişi verilen yanlış güvenliği talep eder bundan vazgeçince içinde derinde olan güvenlik ortaya çıkar.
bu güvenliğin bir ilizyün olduğunu kabul etmek, kendi yeteneklerinizle kaynaklara erişmenize yardım olur. içsel kaynağınızı dış kaynaklara göre tercih edin.
güç edinimi
laurence hillman bu konuda , bu pozisyon için,
" pluto paranın gücünü temsil eder, para ise sana , senin için neyin değerli olduğunu gösteren öğretmendir "
neler aldığım neye değer verdiğimi gösterir. evime baktığımda değerlerimin neler olduğunu görürüm.

para hayatta ne yapmak istersem yapmam için imkan verir.
march ve mcever bu ev için " kişisel özgürlük evi" diyor.

şimdi bir insan akrep olsa neye para harcar ne satın alır. hiç bir fikrim yok.

Plüto 2.evde finansal güç dürtüsü verebilir.
Paranın ve diğer maddi kaynakların kontrolü ihtiyacı öne çıkabilir.
Maddi güç olduğunda bu kez parayı kaybetmemek adına paranoya düzeyinde kuşkulara kapılabilir.

ginka

plutomun gücünü seveyim hehee
Plütom 3.evde. Venüs ve Jüpiter ile kare açı yapıyor. Sanki şansım var ama plüto onu baskılıyor gibi doğru mu?
(08-16-2011 06:09 AM)Neptunian Yazılan: [ -> ]
(08-15-2011 10:38 PM)Mavisahram Yazılan: [ -> ]pluto ay'a kareyse ailevi konularda bu pluto acisi sorun mu yasatir...?

ay burcunuz kova , kova burcuna has ihtiyaçlarınız olmalı.

oysa plüto karesi , ay burcunuzun ihtiyaçlarının önünü kesen kadersel bir zorluk olarak deneyimlenebilir.

duygusal takıntılar görülebilir yada bazı alışkanlıklarınızla alakalı takıntı durumları.

Cevabi yeni gördüm tsk ederim Yildirim... Ayrica.. bu kare kadersel bir zorluk olarak deneyimlenecekse.. önemli olan bu kareyi asmak mi, yoksa bu bir kisiyi koruma duvari olabilir mi disariya karsi.. özellikle plutonun-aya karesi.. ailenin ya da annenin plutona ait konulardan korumasi olayi...

cünki dedigin gibi ay kova olarak pluto karesi zorluyor... ay özgürlük diyorsa özellikle bu 7. evimde (whole sign), ay-pluto kare... her seferinde önüme dikiliyor... pluto da 3. evde kardesler evinde... özellikle abilerimden cekiniyorum... kirmak istemiyorum....

Presence

plüto 12. evde çırağı mars ile birlikte bilinç altımı oymaya çalışıyorlar :D (edi ile büdü, batman ile robin, laurel ile hardy, zeki ile metin :D)

zaten dokunmadık kişisel gezegen bırakmamışlar. (Allah belalarını vermesin)

1. evin büyük bir kısmının yay olması benim ikiyüzlü neşeli tabiatımı göstermesi açısından uygun. İkiyüzlü diyorum çünkü kendimi berbat hissettiğim zamanlarda bile dışarıya güleryüzlü bir şekilde görünebiliyorum. (tabiki istisnai durumlar oluyor)

bundan ötürü beni kolay kolay kimse tanıyamıyor, davranışlarımı kestiremiyor insanlar.

zaten ifade ettikleri ile davranışları çelişen biriyim.

aşırı konuşkan mizaca sahip biriyim (belli oluyor) (1. evdeki merkür-uranüs ve 3. evdeki jüpiter etkisi) ayrıca 1. evdeki satürn'ün asc ile kavuşumu da fazla konuşmayan, ciddi, karamsar bir mizaç oluşturuyor.

hem ciddi olmak hem vurdumduymaz olmak arasında gidip geliyorum diyebilirim.

venüs-neptün-güneşin değerler evi olan 2. evde konumlanmasına göre kişisel sınırlarımın olmadığını veya sınırların çok belirgin olmadığını söyleyebiliriz herhalde.

12. evdeki gezegenlerin, 2. evdeki gezegenlerle olan orta noktası zaten 1. eve satürn'ün yanına yerleşecektir.

12. evdeki plütonun ve ayrıca 9. evdeki ayla olan kare açısının etkisini beraber değerlendirmeye kalkışırsak; rüyalarımın bir hayli zengin olduğunu (doğrudur), soyut hareketliliğin hiperaktivite kazanabileceğini, bilinç altı korkularımın hayatımı kontrol edebileceğini, bilincimi uyanık tutmanın veya bilincimi çözümlemenin yollarını arayabileceğimi, toplumla olan ilişkimin bilinç altından gelen etkilerin sebebiyle bozulup tekrar onarılabileceğini göstermesi açısından uygun bir yerleşim.

ayrıca kişisel gezegenlerle bir sürü açı yapan plütonu; önce kendimi sonra ailemi daha sonra bir çok insanı sorgulayabileceğimi göstermesi açısından 12. eve uygun buluyorum. 6. evdeki kad ile de karşıt açı yapan plütonun günlük rutin işlerde olsun, sağlık konularında olsun kendi bildiğimi okuyabileceğimi, sağlığımı ve gündelik işlerin önemini , sıkıcı çalışma hayatının gerekirliliğini riske girmek pahasına sorgulayabileceğimi gösterdiğini sanıyorum.
plutonum 3. evde ve ayla kavuşumda insanların niyetlerini hemen sezerim.bayanlarla anlaşamam bayan olsamda. kız kardeşimle sürekli kavga içindeyim sanki onu kontrol altında tutma gibi içgüdüsel dürtülerim var(koruma amaçlı).ayrıca kavga ettiğim zamanlarda kesinlikle kendime hakim olamıyorum.küfürlü konuşurum.ayrıca 12 evimin yöneticisiyle kavuştuğundanmıdır nedir gerçekleşen rüyalar görürüm biraz medyum gibiyim. karanlıktanda çok korkarım.yazarakta kendimi ifade edemiyorum çok zorlanıyorum.herkonuya cevap veresim geliyor duygularım çok farklı ama bunları yazarak dile getiremiyorum o yüzdende forumda sadece herkezin yazdıklarını okuyarak vakit geçiriyorum.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Referans Adresler