Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yükselen Burcumuzu ve 1.Evlerimizi İrdeleyelim
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
bir başağın sınıfta en ön sırada olmamak istemesi ciddi ciddi doğru..
önde oturmayı hiç sevmezdim; arka-orta farketmez, sınıfın bütününe hakim bi köşe olmalı..
halende öyleyim, kalabalık bir ortama gireyim, herkesi aynı anda görüp gözetebileceğim bi yerde durmak isterim gülücük)
peki 1.evde uranus ve jupıter yukselende neptun 1evdekı dıger burcta olursa nolur ? cok karısık bı kımlık geldı bana sürprizzz
benimkini de yorumlarmısınız 1.evimi ...gezgenler ....yöneticis vs .
laaa benim bu asc ne kadar acaip açılar var bide stelyum olunca otursam dahi dikkat çekiooom gülücük
Yükseleniniz bir burcun başında konumlanmamışsa bazı evlerde iki burç olduğunu görebilirsiniz.Böyle bir durumda asıl yorumlamanız gereken her evin başlangıcını temsil eden burçtur.Ama eğer diğer burcun da evin büyük bir alanını kapladığını görüyorsanız o zaman analiz esnasında her iki burcun karakteristik özelliklerini göz önüne almanızda yarar var.

Lisa Tenzin-Dolma
Hayatınıza Astrolojiyle Yön Verin
hangi burcun yükseleni erkeklerde cok esmerlik , kibar eller , şıp sevdilik özelliği verir

biraz bulmaca gibi oldu gülücük

Arkadaş

Bilinği üzere yükselen burç dünyayı algılayış biçimimiz.
Gözlerinizi açın ve bakın ne görüyorsunuz gülücük

Asc - Güneş & yükselen Aslan -----> Eğlenceli bir dünya , çok yaratıcı
Asc - Boğa -----> Sahiplenici bir dünya , ne kadar da zenginlik var dünyada
Asc - Akrep ------> Yapıcı ya da yıkıcı bir dünya , kaos , ölümlü dünya
Asc - Kova -----> Herşey ne kadar da çeşitli , farklı , dostça , arkadaşça bir dünya , incelenecek bir yer
Asc - Koç -----> Rekabetçi bir dünya , herşey çok hızlı , varlığını hissettiren , kendini belli eden kazanıyor
....
İkizler yükselenin verdiği en bariz özellik hiç bir konuda tam emin olamamk bence en azından güneş teraziyse bu böyle ve özel hayat ta her zaman ikilem yasamak ne onla ne onsuz gibi...
Yükselen burcunuza göre kişilikler

Koç:Açıksözlü

Boğa:Tutuk

İkizler:Konuşkan

Yengeç:Sempatik

Aslan:Asil

Başak:Utangaç

Terazi:Alımlı

Akrep:Yoğun,etkileyici

Yay: Geniş,açık

Oğlak:Ciddi

Kova:Anlayışlı

Balık:İdealist

http://www.crystalinks.com/astrologyhouses.html
Buradan çevirip(!) yazdım.Sırf bunun için de çeviriler bölümünde konu açmak istemedim.utangaç

Presence

yoğunluktan başım dönüyor sürekli :D
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Referans Adresler