Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Progres Güneşi İrdeliyoruz
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
hmm oglaktaymis.. 6inci evde plutoya ve marsa kare bi tek.. ilgincmis bu progres haritalargülücük

5inci evim yogun .. venus uranus kavusumu, jupi neptun merkur kavusumlarim var..
asc aslan , ay ikizler..
Güneşim+ Venüsüm + Yükselenim ...Başak burcuna girmiş sürprizzz (yanlış bakmıyorsam)
Ay + Merkür + Mars + Pluto + Uranüs ....Terazide
Bu ne yığılma
Yorum yapabilecek var mı
Bu kadar Başaklık beni fena yapmasın

Presence

rica etsem progres haritamı yorumlayabilir misiniz?

Derin

normal şartlarda progreslerde transitler gibi natalın üstüne getirilerek yorumlanmaz mı ??
yoksa progres harita da solar gibi mi yorumlanır, ayrı bir harita olarak yani ??
her ikisi birden mi ??

Presence

Derin

:D yorulamak için sormamıştım progres haritalar nasıl yorumlanır pek bilgim yok, olsaydı mutlaka yardımcı olurdum ;) geneli görmek adına herhalde genel bir progres harita veriyor astro.com
(06-10-2012 08:25 PM)Derin Yazılan: [ -> ]normal şartlarda progreslerde transitler gibi natalın üstüne getirilerek yorumlanmaz mı ??
yoksa progres harita da solar gibi mi yorumlanır, ayrı bir harita olarak yani ??
her ikisi birden mi ??

Progres gezegenlerin natal gezegenlere açı yaptığı zamanlar daha önemlidir evet

Derin

mars yükseleninin üzerinde bu önemli ;) daha cesaretli cüretkar atılgan

ayrıca daha özgürlüğüne düşkün dışa dönük bir hale bürünmüşsün kimliğin bu şekilde gelişmiş ama kısıtlanmaktan hoşlanmazken karşındakini yani ilişki anlamında daha baskılayabilirsin bu da sorun yaratır yani ben ilk etapta bunları görebildim ;)

Presence

teşekkür ederim derin çiçek

ikinci etabı bekliyorum o zaman :D

Derin

makara umarım
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Referans Adresler