Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Progres Güneşi İrdeliyoruz
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
harıtamda dıkkatmı ceken ve acının anlamına baktıgımda da kadınlardan dusmanlık dıye cıkıo,progres ay kova 11 ev(natalda ay kova 11ev)natal ac boga ıle kare acı yapmıs sızce bu soylenılen gıbı kadın dusman nıtelendırılebılırmı???progres pluto 6 ev terazı natal la kavusumda ,natalla(10 ev oglak ) mc kare ,sızce nasıl ,bana yardımcı olursanız sevınırım.
redroseee Yazılan:harıtamda dıkkatmı ceken ve acının anlamına baktıgımda da kadınlardan dusmanlık dıye cıkıo,progres ay kova 11 ev(natalda ay kova 11ev)natal ac boga ıle kare acı yapmıs sızce bu soylenılen gıbı kadın dusman nıtelendırılebılırmı???progres pluto 6 ev terazı natal la kavusumda ,natalla(10 ev oglak ) mc kare ,sızce nasıl ,bana yardımcı olursanız sevınırım.

progres Ay ile progres venüsün önümüzdeki aydan itibaren tam kavuşum yapacaklar , hemde senin 10.evinde natal Ay'ının üzerinde..

bir-iki ay içinde sosyal konumunu etkileyebilecek gelişmeler olabilir. ( evlilik gibi , ilişki başlangıcı gibi yada parasal ;) )
Yıldırım Yazılan:
redroseee Yazılan:harıtamda dıkkatmı ceken ve acının anlamına baktıgımda da kadınlardan dusmanlık dıye cıkıo,progres ay kova 11 ev(natalda ay kova 11ev)natal ac boga ıle kare acı yapmıs sızce bu soylenılen gıbı kadın dusman nıtelendırılebılırmı???progres pluto 6 ev terazı natal la kavusumda ,natalla(10 ev oglak ) mc kare ,sızce nasıl ,bana yardımcı olursanız sevınırım.

progres Ay ile progres venüsün önümüzdeki aydan itibaren tam kavuşum yapacaklar , hemde senin 10.evinde natal Ay'ının üzerinde..

bir-iki ay içinde sosyal konumunu etkileyebilecek gelişmeler olabilir. ( evlilik gibi , ilişki başlangıcı gibi yada parasal ;) )
vavv hıc boyle bı yorum beklemıyordum gercekten supermış:Dcok tsk ederım çiçek
progres güneşim 27 derece ile koçta ve 7.evde venüs 11 derece ile koçta 6.evde merkürümde boğaya geçmiş asc akrep, ay akrep,satürn akrep,plutom akrep,mars akrep herşeyim akrep olmuş gülücük burda güneş inceleniyor mazur görün hepsini yazdım..Benim içinde iki kelam yazılabilir mi...,,, yukarıda dahil ettiğim bilgiler ile harmanlaştırılırsa güzel olur..
Gizem Yazılan:
Gizem Yazılan:progres güneşim 27 derece ile koçta ve 7.evde venüs 11 derece ile koçta 6.evde merkürümde boğaya geçmiş asc akrep, ay akrep,satürn akrep,plutom akrep,mars akrep herşeyim akrep olmuş gülücük burda güneş inceleniyor mazur görün hepsini yazdım..Benim içinde iki kelam yazılabilir mi...,,, yukarıda dahil ettiğim bilgiler ile harmanlaştırılırsa güzel olur..

Baya zormuş valla:D Ama şansımı denicemask Şöyleki güçlü bi akrep vurgusu var e plutonunda akrepte olmasından dolayı olay baya bi plutonik olmuş yani:D ama bence şu andaki genel vurgu ay-satürn çünkü mars biraz uzakta.Steven forrest bu dönem için yılların bize verdiklerini sade bir şekilde stilimizde gösterme zamanı geldi diyor.Hafif depresif bi hava yada tabi bi bayana söylenmez ama özür biraz yaşlandım fobisi oluşturabilir(ki gençsiniz).Henüz etkisini hissetmemiş olabilirsiniz ama önümüzdeki seneden itibaren satürnü epeyce hissedeceğinizden eminim.1.evdeki ay progresyonu yeni başlangıçları simgeler ve akrepteki ayda kendinizi irdelemenize sebebiyet vermiş olabilir.Bu arada astrolojiyle ne zaman ilgilenmeye başladığınızıda merak ediyorum çünkü progres ay nt pluto kavuşumu bu etkiyi verebilirmi diye merak ettim doğrusuhımm Ayrıca baya karmaşık oldu yorum ama ay her şekilde rol oynamış ailevi konulardada bir takım değişiklikler olmuş olabilir. Neyse böyle işte pluto zor olay ama sizin bünyeniz plutoya alışık zaten :D
He Ran Yazılan:
Gizem Yazılan:
Gizem Yazılan:progres güneşim 27 derece ile koçta ve 7.evde venüs 11 derece ile koçta 6.evde merkürümde boğaya geçmiş asc akrep, ay akrep,satürn akrep,plutom akrep,mars akrep herşeyim akrep olmuş gülücük burda güneş inceleniyor mazur görün hepsini yazdım..Benim içinde iki kelam yazılabilir mi...,,, yukarıda dahil ettiğim bilgiler ile harmanlaştırılırsa güzel olur..

Baya zormuş valla:D Ama şansımı denicemask Şöyleki güçlü bi akrep vurgusu var e plutonunda akrepte olmasından dolayı olay baya bi plutonik olmuş yani:D ama bence şu andaki genel vurgu ay-satürn çünkü mars biraz uzakta.Steven forrest bu dönem için yılların bize verdiklerini sade bir şekilde stilimizde gösterme zamanı geldi diyor.Hafif depresif bi hava yada tabi bi bayana söylenmez ama özür biraz yaşlandım fobisi oluşturabilir(ki gençsiniz).Henüz etkisini hissetmemiş olabilirsiniz ama önümüzdeki seneden itibaren satürnü epeyce hissedeceğinizden eminim.1.evdeki ay progresyonu yeni başlangıçları simgeler ve akrepteki ayda kendinizi irdelemenize sebebiyet vermiş olabilir.Bu arada astrolojiyle ne zaman ilgilenmeye başladığınızıda merak ediyorum çünkü progres ay nt pluto kavuşumu bu etkiyi verebilirmi diye merak ettim doğrusuhımm Ayrıca baya karmaşık oldu yorum ama ay her şekilde rol oynamış ailevi konulardada bir takım değişiklikler olmuş olabilir. Neyse böyle işte pluto zor olay ama sizin bünyeniz plutoya alışık zaten :D

Öncellikle He ran yorum yapma nezaketini gösterdiğin için çok teşekkür ederim..Ümidimi kesmiştim.. gülücük

Astrolojiye merakım çoçukluğa dayanıyor bir çoçuğun o zamanlar ne kadar ilgisi oluyorsa o kadar işte .. gülücük şimdi öğrenmeye çalışıyorum ne kadar başarılı olurum zaman gösterir..Şu ay nt pluto kavuşumu başka etkiler veriri mi.. ? evet bünye plutoya çok alışık.. gülücük Çokta sabırlı..
benım ıcın cok cok yenı bı konu bu . ama suan ogrendıgım kadarıyla bu yıl progres gunesım koctan bogaya adım atmıs ? yanılıyormuyum ? bu yıl mı oldu bu hımmpek anlamadım
yıldırım yada diğer forum arkadaşlarım progres haritama yorum yapabilirmisiniz? gülücük
benim progres haritamda 1.evde neptün var ve ben gerçekten etkisini hissediyorum güneşimde terazi burcunda terazi biraz tembel oluyor ve ben kendimi önceki kadar titiz hissetmiyorum var yine ama sanki önceki halime göe biraz azaldı gibi yalnız şu yönüm ortaya çıktı kişisel bakımıma özen göstermeye başladım 5,6 ayda 11 kilo verdim cilt bakımları kremler doldu heryer gülücük) birde ayımda boğada düşünün birkere 6. evde ayrıcada saplıkla ilgili konularada ilgim çok arttı
vuslat Yazılan:benim progres haritamda 1.evde neptün var ve ben gerçekten etkisini hissediyorum güneşimde terazi burcunda terazi biraz tembel oluyor ve ben kendimi önceki kadar titiz hissetmiyorum var yine ama sanki önceki halime göe biraz azaldı gibi yalnız şu yönüm ortaya çıktı kişisel bakımıma özen göstermeye başladım 5,6 ayda 11 kilo verdim cilt bakımları kremler doldu heryer gülücük) birde ayımda boğada düşünün birkere 6. evde ayrıcada saplıkla ilgili konularada ilgim çok arttı

neptün kişisel gezegen değil eğer progres asc noktanızla etkileşime girmediyse neptünü hissetmezsiniz.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Referans Adresler