Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horoskop'ta Pluton'un Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

aeon

bizim zamanımızda yorumculuğun bir şanı vardı.
yorumcular kendilerini ağırdan satardı.kırmızılı bir yorum gördük mü , şaşar kalırdık.
yorumculuk ulaşılmaz bir makamdı . parmakla gösterirdik , " aa bu yorumcuymuş diye " koptum.w

repler icad oldu mertlik bozuldu gayrı :D:D

arz fazlası var yeminle :D:D
(07-11-2010 03:10 AM)aeon Yazılan: [ -> ]bizim zamanımızda yorumculuğun bir şanı vardı.
yorumcular kendilerini ağırdan satardı.kırmızılı bir yorum gördük mü , şaşar kalırdık.
yorumculuk ulaşılmaz bir makamdı . parmakla gösterirdik , " aa bu yorumcuymuş diye " koptum.w

repler icad oldu mertlik bozuldu gayrı :D:D

arz fazlası var yeminle :D:D

bir gün öncesine değin durumdan pek memnundunuz. gıkınız çıkmıyordu, zahir. ne oldu bu gece de böyle dertlendiniz, dile geldiniz ?
hehee
Plutom akrepte 5. evde ve satürnle kavuşum neptünle sextil yapmış şekilde.
Merkür_Plüton Kavuşumu ( 0 )

Bu açı, yüksek potansiyelli zihinsel enerji göstergesidir.Bu kişilerin zihinleri çok derin, etkileyici ve genelde çok uçlarda dolaşır.Söylenen sözlerin ardında başka anam ararlar. Sezgileri röntgen ışınları gibidir, görünenden fazlasını hissederler. Bir şeye karar verdiklerinde vazgeçmeleri çok zordur. Gereğinden fazla sorumluluk yüklenebilirler.

--------------------------------------------------------------------------
yüksek topuklar hikayesinde olduğu gibi bilmemek daha iyiydigülücük

Félicé

(12-30-2010 11:13 PM)ayşe kara Yazılan: [ -> ]Merkür_Plüton Kavuşumu ( 0 )

Bu açı, yüksek potansiyelli zihinsel enerji göstergesidir.Bu kişilerin zihinleri çok derin, etkileyici ve genelde çok uçlarda dolaşır.Söylenen sözlerin ardında başka anam ararlar. Sezgileri röntgen ışınları gibidir, görünenden fazlasını hissederler. Bir şeye karar verdiklerinde vazgeçmeleri çok zordur. Gereğinden fazla sorumluluk yüklenebilirler.

Yüksek bir konsantrasyon, sabit ve inatçı fikirler, takıntılı bir zihin yapısı..
(12-31-2010 01:06 PM)Félicé Yazılan: [ -> ]

Yüksek bir konsantrasyon, sabit ve inatçı fikirler, takıntılı bir zihin yapısı..

yok ya felice, takıntı olabiliyor, zihne takılan bir konuyu defetmeden rahata eremiyorum bu gerçek..
konsantrasyonu neptün dağıtabiliyorgülücük
sabit ve inatçılıkda ı ıh..

Félicé

(12-31-2010 01:19 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]
(12-31-2010 01:06 PM)Félicé Yazılan: [ -> ]

yok ya felice, takıntı olabiliyor, zihne takılan bir konuyu defetmeden rahata eremiyorum bu gerçek..
konsantrasyonu neptün dağıtabiliyorgülücük
sabit ve inatçılıkda ı ıh..

Yalnızca merkür-pluto ham kombinasyonu için yazılacak şeyler bunlar. Pluto yüksek bir iradedir. Kişi kafasına gerçekten koyduğu şeyi isterse yapması kolay olur..
güneş kavuşum pluto,mars üçgen pluto,ay üçgen pluto

vay ben neymişim de haberim yokmuş :D
Plüto 90 Ay Düğümü: Sosyal ve kültürel yapıyı değiştirmeye meyillidirler. Düzeni değiştirmek için savaşırlar. Onlar her zaman değişim fikirleri güder, ölene kadar bu konuda çabalarlar. Tehlikeli değişimcidirler
PLUTO ASC TRINE

Çok iyi konsantrasyon kabiliyetleri vardır. Beraber çalıştıkları kimseleri yönlendirebilir ve yükselebilirler. Eş ve ortaklarını iyi anlarlar. Bilinçli kimselerdir. Liderlik vasıfları vardır ve iyi organizasyonlar yaparlar. Yeni planları ve projeleri vardır. Bunlarda basarili olur ve yararlı yöntemleri geliştirirler.

PLUTO KUZEY AY DÜĞÜMÜ SQUARE

Sosyal, kültürel ve felsefi gelenekleri geliştirme, düzeltme isteği görülür. Böylece, doğuştan gelen bazı yerleşmiş, kabul edilmiş olasılıklar karşısında hoşnutsuzluk yaşayacaklardır. Haritadaki diğer faktörlerin de etkisiyle, olumlu etki yaratabilir veya yaşam, ölümle ilgili konular düşünülebilir. Bazen toplum tarafından tehlikeli devrim olarak kabul edilebilecek davranış ve düşüncelere sahiptirler

KUZEY AY DÜĞÜMÜ LİLİTH KAVUŞUM

Zeki birisidir

KUZEY DÜĞÜM ASC 30 DERECE
bulamadım
ŞİRON MC 145
bulamadım

Satürn_Plüton Karesi ( 90 )

Yaşamları çok sert deneyimlerle doludur. İstemedikleri olayla onları bulur. Bu yüzden hayatlarındaki değişimlere karşı direnirler.Bu yüzden acı çekerler. Acı çekmeninde doğal olduğuna inanmaları faydalı olabilir. Güç kazanma uğruna başkalrını yönetme eğiliminede dikkat etmelidirler.
pluto kare venüs :S tahammülsüz sabırsız kıskanç fanatik, ben....
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler