Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horoskop'ta Pluton'un Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

Arkadaş

(12-13-2011 07:54 AM)Mavisahram Yazılan: [ -> ]Pluton - Mars acilarina nerden ulasabiliriz acaba? Ya da kacirmis olabilir miyim gözden...
Tskler simdiden...

Buyrun hepsi burada ...

MARS PLUTO KAVUŞUM

Zor insanlardır. Enerjik ve sonuca gidicidirler. Aşırı arzuları onları bazen ölüme götürür. Çok güçlü enerjileri onları çok tehlikeli kişiler yapar. Çoğunlukla suça yönelik eğilimleri vardır.güçlü ve cesaretlidir genelde olumsuzlukları ifade eden bir açıdır, bu açıya sahip olanların suç işleme oranların oldukça yüksektir, zor ve sıkıntılı işlere bulaşabilirler, bu açıya sahip olan insanlar zor insanlar olduklarından tehlikeli ve sıkıntılı işlere girme ihtimalleri oldukça yüksek olur.

MARS PLUTO SEKSTIL

Bitmez tükenmez bir enerjileri vardır. Kendilerine faydalı olacak şeyleri bilinçli ve bilinçaltı çok iyi anlayabilirler. Bu açı özellikle oluştuğu evin karakteristiğinde ortaya çıkar. Beden kültürleriyle ilgilenirler.güçlü ve cesaretlidir

MARS PLUTO SQUARE

Disiplinsiz tiplerdir. Kavgacı olurlar. Diplomasiden anlamaz, hedeflerine ulaşabilmek için her türlü tehlikeli yolu denerler. Kazan, ya da öl prensibini güderler. Bencil şahıslardır. Bu açı bazen acayip bir ölüme de delalet eder. Diktatörlüğe eğilimlidirler Sizde mükemmel bir irade ve insanlara etki etme yeteneği var.İnsanlar kendilerini sizin tarafınızdan tehdit edildiklerini düşünüyorlar.Güçlü insanlar hayatıza gücü ve liderliği öğretmek için girebilir.Birşeyi istediğinizde güçlü arzularınız ve tutkularız var.Takıntılı bir şekildi onu elde etmek için uğraşıyorsunuz.Arzularınız tarafından yönetilmeniz bir çok şeyi kaybetmenize neden olabilir.Takıntılı arzularınızı kontrol etmeyi öğrenmelisiniz.Emirler almaktan ve başkaları tarafından kontrol edilmekten hoşlanmazsınız.Gizli bir yönünüz var ve amaçlarınıza ulaşmadan niyetlerinizi açıklamıyorsunuz.Herkes hakkında her şeyi bilmek istiyor aynı zamanda kimsenin hakkınızda bir şey bilmesini istemiyorsunuz..Güç için sıkı bir mücadele ediyor ayrıca ilişkilerinizde dominant bir karakter sergiliyorsunuz.Devasa bir enerjiniz var. Dayanma gücü,dayanıklılık.Çevrenizdeki insanların da sizin gibi yaratılmadığını hatırlamanız gerekiyor.Çevredeki insanları kendiniz gibi zannedip bu kadar zorlamayın. Zira onlar stres altında sizin kadar dayanıklı olamayabilir. Baskı altında sıkı çalışma size verilmiş bir yetenek.Köle taciri olarak bilinmek istemezsiniz.Gülmeyin.Enerjinizi kontrol etmeniz gerekiyor.Tamamiyle aklınız ve amaçlarına bağlı olarak. Bu gücünüzü şekillendirmek size kalmış.Diğer insanlarla uyum içinde çalışmayı öğrenmelisiniz.İşbirliği yapmak yarışmaktan daha faydalı olabilir.Düşmanlar yaratmak istemezsiniz değilmi?.Çünkü başarıya giden yolda zaten yeteri kadar karşılaşacaksınız.Diğer insanları dinlemelisiniz.Her ne kadar tamamıyle haklı olduğunuzu düşünsenizde diğer insanları dinleyerek de küçük şeyler öğrenebilirsiniz.İnsanlara kendilerini sergilemeleri için şans verin.Anlatacakları her şeyi bilsenizde onları dinleyin.Son bir nokta. Belkide hatırlamanız için size bir tavsiye. Bazen çok inatçı olmak arkadaşlarınızı kolayca düşmanlara çevirebilir.

MARS PLUTO TRINE

İrade gücü verir Doğa bilimleri ve gezi bilimlerle alakalanırlar. ilgilendikleri ve uğraştıkları her şeyi yenilemek değiştirmek isterler. Korkusuz ve tehlikelere atılabilen tiplerdir. Hayatin dinamik yönlerini bilir ve bildiklerini uygularlar. Bedenlerini yenileme kabiliyetleri vardır.güçlü ve cesaretlidir

MARS PLUTO 150

Bulundukları ev konumlarına göre sağlık sorunları çıkarabilir, hastalığın neler olabileceği ise bulundukları burç ve evler belirler.bazen aşırı sinirlenme iş hayatında beğenmeyen ve eleştiren kişi konumuna sokabilir.

MARS PLUTO OPPOSITE

Kazanmak istedikleriyle kazandıkları arasında farklar vardır. Ölüm, savaş ve değişimler konularında birçok zorluklar onları bekler. Onların hedeflerine ulaşmak için yaptıkları hem kendileri için hem de beraber oldukları kişiler için zararlarla doludur

MARS PLUTO QUINTILE/BI-QUINTILE

Çok iyi bir lider olabilirsin çekici ve karizmatiksindir cesaretlisindir insanalr sorgulamadan seni takip edebilirler gizli olan herşeyi açığa çıkarmak istersin

aeon

mars pluto insanlarının yaşam gücü ve hayatta kalma dürtüleri fazla olur . ölümüne mücadele edebilirler , tepkileri manipulatif olur .
hasarı ve çocuksu mars , artık taktik ve stratejiler üretebilir .
belki tipik bir marsiyen sizi dövebilir , ama marspluto hayatınızı karartır , sizi ruhsal oalrak çökertebilir veya yaptığı tepkinin geri dönüşü olmayabilir . aslında , mars pluto hasmının ruhunu yok etmek ister
kriz anlarında mücadele edebilir , ölümün nefesi ensesindeyken , hareketlerini kontrol edebilir . tıpkı aşağıdaki gibi . robert de niro da hayatta kalma güdüsünün açığa çıkartıyor .

ELF

(12-13-2011 11:39 AM)aeon Yazılan: [ -> ]mars pluto insanlarının yaşam gücü ve hayatta kalma dürtüleri fazla olur . ölümüne mücadele edebilirler , tepkileri manipulatif olur .
belki tipik bir marsiyen sizi dövebilir , ama marspluto hayatınızı karartır , sizi ruhsal oalrak çökertebilir veya yaptığı tepkinin geri dönüşü olmayabilir . aslında , mars pluto hasmının ruhunu yok etmek ister
kriz anlarında mücadele edebilir , ölümün nefesi ensesindeyken , hareketlerini kontrol edebilir . tıpkı aşağıdaki gibi . robert de niro da hayatta kalma güdüsünün açığa çıkartıyor .
Hele birde satürn etkisi de varsa kişisellerde kontrol hastalıklı boyutta oluyor.Tanıdıklarımdan biri bana küstü ve tepki vermiyor e malum benim mars uranüs açılı aslan 1saat sonunda hırsımı alamdım ve bir kase reçeli kafasına döktüm kılı kıprdamadı:D tepki vermeyerek beni hırsımdan öldürdügülücük
Tskler By!Ceykp
(12-13-2011 11:39 AM)aeon Yazılan: [ -> ]mars pluto insanlarının yaşam gücü ve hayatta kalma dürtüleri fazla olur . ölümüne mücadele edebilirler , tepkileri manipulatif olur .
kriz anlarında mücadele edebilir , ölümün nefesi ensesindeyken , hareketlerini kontrol edebilir .

2.bir örnek olarak Mahidevran Sultan ve Hürrem Sultan olabilir.Tabii burçları vs.belli değil ama davranışlardan anlaşılıyor birşeyler.
Neydi?Tipik bir Marsiyen sizi dövebilir=Mahidevran Sultan anlık hareket edip,dövüyordu..
Mars-Plüton hayatınızı karartır.Hürrem Sultan'ın neler yaptığı planını nasıl aşama aşama uyguladığı malum.Bulunduğu konumitibariyle devletin gidişatının seyrini dahi değiştirmiştir.Öyle ya,ya ölecek ya öldürecek.
Öyle gergin bir ortamda plan yapmak herkesin harcı değil.
bir yerde okumuştum:gezegenlerin ışıklarla yaptığı 135 lik açılar önemlidir diye.pluto-güneş 135 liği sanırım bana da biraz plutoniklik veriyor.
(12-14-2011 02:28 PM)Mahinur Yazılan: [ -> ]
kriz anlarında mücadele edebilir , ölümün nefesi ensesindeyken , hareketlerini kontrol edebilir .

2.bir örnek olarak Mahidevran Sultan ve Hürrem Sultan olabilir.Tabii burçları vs.belli değil ama davranışlardan anlaşılıyor birşeyler.
Neydi?Tipik bir Marsiyen sizi dövebilir=Mahidevran Sultan anlık hareket edip,dövüyordu..
Mars-Plüton hayatınızı karartır.Hürrem Sultan'ın neler yaptığı planını nasıl aşama aşama uyguladığı malum.Bulunduğu konumitibariyle devletin gidişatının seyrini dahi değiştirmiştir.Öyle ya,ya ölecek ya öldürecek.
Öyle gergin bir ortamda plan yapmak herkesin harcı değil.

mars pluto kavuşumu mu karşıtlığı mı karesi mi bunu yaptıran yada üçgen veya sextili mi? Mars pluto karem var merak ettim.

diğer sayfada acılar acıklanmıs mars plıto sert acılarında sanırım iyi de plan yapıp cokertme becerim yok sabırsız uranüsüm bunu engelliyor olmalı ama pluto satürn karem bunaltıyor boğuyor bunu biliyorum biri dün yüzüme haykırdı yeterrr artık yeterrrr beni boğıyorsun eee canı sagolsun azat ettim onu asıl kendi boğulurken ben onu boğılmaktan kendini kaybetmekten kurtarıyordum derin sularda bensiz yüzssün biraz bakalım imdat derse tutar cıkarırım.
tanıdığım mars kavuşum pluto sahibi birisi var. çok stratejık olduğunu düşünmüyorum yada öyledirde sanırım ne düşündüğünü hissettiğim için bana pek stratejik gelmiyo:D neyse en çok dikkatimi çeken şey ya yaparım ya ölürüm. bu kadar net. ya istediğim olacak yada beni öldüreceksin diyo. hiç bişeyden korkmuyorum diyo.
(12-22-2011 02:09 AM)mars_419 Yazılan: [ -> ]bir yerde okumuştum:gezegenlerin ışıklarla yaptığı 135 lik açılar önemlidir diye.pluto-güneş 135 liği sanırım bana da biraz plutoniklik veriyor.

evet 135 derecelik açıları önemsiyorum ( özellikle 0 orb yada en fazla 1 orb olunca )
Merhaba arkadaşlar,

benim Plütom Akrepte
Venüsüm Akrepte
Merkürüm Akrepte ve üçü de 9. evde (sanırım bu yüzden de plüto- venüs ile plüto-merkür kavuşum halinde)
ve
Plüto sextile Neptune,
Plüto trine Jüpiter açılarım var
ayrıca bir gün önce hatta birkaç saat önce doğsaydım akrep burcu olacaktım..

Haritamı incelediğimde yoğun plüto ve akrep le karşılaştım fakat olumlu yanlarını mı yoksa olumsuz yanlarını mı taşıyorum pek anlamadım
Akrep burcu hayatımda ne kadar etkili? etkileri olumlu mu yoksa olumsuz yanlarını mı almışım yorumlayabilirseniz çok memnun olacağım..
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler