Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horoskop Yöneticileri Nasıl Belirlenir?
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Yıldırım Yazılan:
Lily Yazılan:Benim haritamda satürn kendi yöneticisi olduğu oğlakta, neptünle uranüste oğlakta bu durumda satürnün etkili olduğunu çıkarabilir miyim ? Plüto köşe evlerden birinde yer alıyor Jüpiterde yengeçte yüceldiğine göre onlar da etkili midir ? Ayrıca merkür ve mars da yükselenimle kavuşmuş..Güneş zaten hem burcumun hem yükselenimin yöneticisi.. Bu durumda benim haritamın yöneticileri hangileri oluyor ??hımm Yardımcı olabilir misiniz ?? Şimdiden teşekkür ederimçiçek

Aslan burcunda güçlü bir Kümeleşme görüyoruz , her ne kadar Güneşin 12.evde saklanıyor olsada seni Leo Vip olarak ( haritanın en kuvvetli gezegenlerinden birini Güneş olarak ) gösterebiliriz ok

Merkür ile Marsın Asc noktası üzerinden yükseliyorlar ancak GAD ( Güney Ay düğümü ) ile kavuşum yapıyorlar.
merak ettim sen kendini ne kadar sosyal , konuşkan ve atak görüyorsun ?
yoksa içinde müthiş bir Aslan parçası var ama bunu yansıtmakta zorlanıyormusun ?

Öncelikle teşekkür ederimgülücük

Ben kendimi fazla sosyal görmüyorum. Daha doğrusu istemiyorum da diyebilirim. Çok fazla arkadaşımın olması beni mutlu etmiyor. Yüzeysel arkadaşlıklardan ziyade derin dostluklara önem veriyorum bunu sağlayabildiğim birkaç arkadaşımın olması da bana yetiyor aslında. Zaman zaman da yalnızlığa ihtiyaç duyuyorum. Yalnız kalıp, kendimi dinliyorum düşünüyorum yazı yazıyorum. Yazmak rahatlamama yardım ediyor.

Çok konuşmayı sevmem. Zaten çok konuşamam dagülücük ama az konuşurum da diyemem aslında bu kiminle konuştuguma göre değişiyor .

Atak da değilimdir. Kendimi öne atamam hiç. İlk adımı da hep karşımdan beklerim mesela. Ama bana içten bi şekilde bi adım atana bende karşılığını veririm fazlasıyla. Genel olarak atak olmasam da, hakkım yenilirse ya da yanımda bir başkasının hakkı yenilirse kesinlikle kayıtsız kalamam.

Kendimi, farkında oldugum yeteneklerimi gösterme konusunda zaman zaman zorlandıgımı söyleyebilirim.

Böylegülücük

Siz 12. ev Aslanları için önerilerde bulunmuşsunuz.İşe yaradığını söyleyebilirim ara ara yapıyorum dediklerinizigülücük

Başka düşünceleriniz ya da önerileriniz varsa, paylaşırsanız sevinirim.

Çok teşekkür ederimciçekçiçek
Aprilios Yazılan:
Lily Yazılan:Benim haritamda satürn kendi yöneticisi olduğu oğlakta, neptünle uranüste oğlakta bu durumda satürnün etkili olduğunu çıkarabilir miyim ? Plüto köşe evlerden birinde yer alıyor Jüpiterde yengeçte yüceldiğine göre onlar da etkili midir ? Ayrıca merkür ve mars da yükselenimle kavuşmuş..Güneş zaten hem burcumun hem yükselenimin yöneticisi.. Bu durumda benim haritamın yöneticileri hangileri oluyor ??hımm Yardımcı olabilir misiniz ?? Şimdiden teşekkür ederimçiçek
''Haritanızın yöneticileri'' kisvesi altında değil de, daha çok ''natal haritanız ne gibi vurgulara sahip'' merakıyla, şöyle bir göz attım imzanıza.

Asc Aslan'ı olarak, yönetici Güneş'i on ikinci evde görüyoruz. Yeniay'da doğmuşsunuz. Bu, başlı başına ayrı bi'potansiyel. Merkür, Mars gibi kişisel gezegenler de yükselen evinde.

Aslan potansiyeliniz oldukça güçlü aslında. Fakat; yönetici Güneş'in ''perde arkasında saklanması'' bu dengeyi sallandırabilir. Doğanızda olan, içinizde yatan ''Aslan'' karakteristiğini, derinlikli ihtiyaçlarınızı (Ay) bilinçli olarak geliştirmenizi önerebilirim.

Ben de bi'onikinci Güneş (Koç) evi vak'asıyım ; ) ve sevgili hocam Yıldırım'ın kıymetli önerisi sayesinde, ''karanlık odacık''taki asli kimliğimi sık sık ışıklandırmaya çalışıyorum.

Size de (bir Güneş Aslan'ı olarak) kendinizi arada sırada keyiflendirecek hatta şımartacak aktivitelerde bulunmayı, mümkün olabilitesi söz konusuysa; ''sahne tozu''nu yutmayı, gurur duyduğunuz özelliklerinizi aralıklarla (ör; şakayla da karışık olsa; yakınlık kurduğunuz birisine) seslendirmenizi önerebilirim.

Sevgili Yıldırım bana, Koç imgesini anımsatacak aksesuarlar kullanmayı da önermişti. Siz de ''Aslan'' imgeli kolye, bileklik vs. kullanabilirsiniz mesela.

Toparlayacak olursak;

Beşinci ev - Oğlak stelyumu sahibesisiniz. Özellikle Venüs Başak'ınız güzel enerjilerle beslenmiş. Plüto'nun da Ic gibi içsel bir noktayla yakın teması ve Güneş - Ay kavuşumunuza (özellikle Güneş'inize) gönderdiği gerilimli açı, önemli sayılabilir. İki içsel ev arasındaki bu bağlantı, kişiliğinize ''içten içe'' dirayet, güç katıyor olmalı.

Ortaya çıkıp çıkmamakta tereddütlü ateş ve güçlü bi'toprak elementi hakimiyetinde, natal haritanız.

Öncelikle değerli yorumlarınızı paylaştığınız için teşekkür ederim Apriliosgülücük

Astrolojiyi sevmemin ve ilgilenmemin sebeplerinden biri kendimi olumlu olumsuz özelliklerimle tanımama yardım ediyor Böylelikle kendimi geliştirmeme de yardım edeceğini düşünüyorum

Dediğiniz gibi bende bir Güneş 12. ev vakasıyımgülücük Ortaya çıkıp çıkmama konusunda kararsızlık yaşadıgım çok oluyor. Geleceğe yönelik hayallerimi, hedeflerimi gerçekleştirip gerçekleştirmeme konusunda bile ikileme düşüyorum.
Bazen kendime çok güveniyorum ne istersem başarabilecekmişim gibi geliyo; bazense tam tersi oluyor kendime olan bütün güvenimi kaybediyorum..

Önerileriniz için de teşekkür ediyorum.Aslan imgeli aksesuarlar taşıma fikri çok hoşuma gittigülücük Kendime güvenimi artıracaktır sanırım..

Tekrar teşekkür ederim Apriliosciçekçiçek
Ura Yazılan:Lily
yalnız olduğunuz zamanlarda eğlenmeniz güneşinizi rahatlatır, "oyuncu enerji" nizi böyle harekete geçirebilirsiniz

Teşekkür ederim Uragülücük Bazen dediğinizi yapıyorum işe yarıyo gerçekten de ..gülücük
Yıldırım Yazılan:
Aprilios Yazılan:Ben de bi'onikinci Güneş (Koç) evi vak'asıyım ; ) ve sevgili hocam Yıldırım'ın kıymetli önerisi sayesinde, ''karanlık odacık''taki asli kimliğimi sık sık ışıklandırmaya çalışıyorum.

Size de (bir Güneş Aslan'ı olarak) kendinizi arada sırada keyiflendirecek hatta şımartacak aktivitelerde bulunmayı, mümkün olabilitesi söz konusuysa; ''sahne tozu''nu yutmayı, gurur duyduğunuz özelliklerinizi aralıklarla (ör; şakayla da karışık olsa; yakınlık kurduğunuz birisine) seslendirmenizi önerebilirim.

Sevgili Yıldırım bana, Koç imgesini anımsatacak aksesuarlar kullanmayı da önermişti. Siz de ''Aslan'' imgeli kolye, bileklik vs. kullanabilirsiniz mesela.

verygood

aslında bu 12.eve özel kolye ve takılar üretip pazarlamak lazım , imza Venüs Oğlak gülücük

-----------------

sevgili Aprilios'un önerilerine bir iki ekleme yapacak olursak ,
Aslan burcunun lüks ihtiyacını ve de kendini Kral yada Kraliçe gibi hissedebileceği durumları ayda 1-2 defa da olsa deneyimlemesini önerebiliriz 12.ev Aslan Güneşleri için.

ekonomik imkanı olanlar için satın alınabilecek şık bir elbise ( genel anlamda alışveriş ) iyi gelebilir mesela.

ekonomik imkanı pek olmayanlar ise Aslan burcunun yaratıcılıklarını sahneleyebileceği ortamlara katılması onlara iyi gelebilir.
hiç yapamıyorsanız , açın hoş bir müzik , evdeki en şık kıyafetinizi giyin ve kendi kendinize dans edin ;)
yada mesela sevdiğiniz bir iki arkadaşınızı evinize yada sinemaya davet edip minik ve masrafsız bir organizasyona imza atın vs.

bende 12.evim için öneriler alabilir miyim ?
yansima7 Yazılan:bende 12.evim için öneriler alabilir miyim ?

detaylı analizde bu önerileri yazdığımı hatırlıyorum.

özellikle sende bir 12.ev Güneş vakası olarak gülücük

BEN demeyi öğrenmeli ve geliştirmelisin. Terazi burcunun 12.evdeki versiyonu , SEN NASIL İSTİYORSAN gibi uyum için karşı tarafa tolerans göstermek olarak yansıyabilir.
uyum güze birşeydir ancak sürekli uyum için kendinden tavizler vermek bir süre sonra egonu zayıflatır ve hayata dair canlılığın zayıflayabilir.

öyleyse periyodik olarak ayda 1-2 günü SADECE BEN diyebileceğin günler olarak seçip , o günlerde kendi isteklerine odaklanmanı önerebilirim.
sürekli değil tabiiki , belirli zaman aralıklarıyla ok

satürnün de 12.evde olması , senin BİRŞEYLERİ BAŞARMAYA ihtiyaç duyabileceğini ifade eder.

sana anlamlı gelebilecek küçük yada büyük SOMUT başarılara imza atman yine 12.evindeki Satürnü ve dolayısıyla Güneşini besleyecektir ok
Yıldırım Yazılan:
yansima7 Yazılan:bende 12.evim için öneriler alabilir miyim ?

detaylı analizde bu önerileri yazdığımı hatırlıyorum.

özellikle sende bir 12.ev Güneş vakası olarak gülücük

BEN demeyi öğrenmeli ve geliştirmelisin. Terazi burcunun 12.evdeki versiyonu , SEN NASIL İSTİYORSAN gibi uyum için karşı tarafa tolerans göstermek olarak yansıyabilir.
uyum güze birşeydir ancak sürekli uyum için kendinden tavizler vermek bir süre sonra egonu zayıflatır ve hayata dair canlılığın zayıflayabilir.

öyleyse periyodik olarak ayda 1-2 günü SADECE BEN diyebileceğin günler olarak seçip , o günlerde kendi isteklerine odaklanmanı önerebilirim.
sürekli değil tabiiki , belirli zaman aralıklarıyla ok

satürnün de 12.evde olması , senin BİRŞEYLERİ BAŞARMAYA ihtiyaç duyabileceğini ifade eder.

sana anlamlı gelebilecek küçük yada büyük SOMUT başarılara imza atman yine 12.evindeki Satürnü ve dolayısıyla Güneşini besleyecektir ok

evet teşekür ederim.senin tavsiyelerini çok ii hatırlıyorum. acaba dedim ben de takıyla falan geliştirebilir miyim :D ne de olsa diğerlerinden daha kolay ve uygulanabilir ...
gündüz haritası ve güneşim balık burcunda kariyer evi olan 10. evde. yöneticisi neptün ise 7. evde yer alıyor. neptün de oğlak burcunda.

sanırım hayat deneyimlerimi, sanatımı ilişkiler yoluyla deneyimliyorum. kaldı ki, söz yazıyorum, beste yapıyorum. ve sanatsal hislerimi toprakla bağlayıp, paraya ve realiteye çevirmek istiyorum ( neptün oğlak )
ikili ilişkilerden yola çıkarak yapılan bir şey beste yapmak..
oğlağın yöneticisi satürn de, çalışma evi olan 6. evde yer alıyor.

yükselenim ikizler. yöneticisi merkür, güneşimle birlikte 10. evde kavuşumda. merkürüm de balık burcunda. sanırım ben beste yapmak , söz yazmak için yaratılmışım..

bunu haritamla birlikte daha da net olarak görüyorum..
benı mars vıp sectı yıldırım ama marsımı cok yogun hıssedemıyorum nedense pek anlamadım

buarada gunesım 7.evde , ama 12.evım aslanla baslıyor basakta cogu. ben de kendıme ozel lüksler edındıgımde kendımı cok mutlu ve huzurlu hısedıyorum.. :D
ariess Yazılan:benı mars vıp sectı yıldırım ama marsımı cok yogun hıssedemıyorum nedense pek anlamadım

buarada gunesım 7.evde , ama 12.evım aslanla baslıyor basakta cogu. ben de kendıme ozel lüksler edındıgımde kendımı cok mutlu ve huzurlu hısedıyorum.. :D

Koç burcundaki gezegenlerden dolayı Mars düşünmüş olabilirim.
7.evindeki Koç enerjilerini belkide ilişkilerin vasıtasıyla deneyimleme ihtimalinden sözedebiliriz.
Sagittarius Yazılan:Güne$lerimiz bi sekilde kendisini nsl parlatmamz gerektigini bize hissettiriyo gibi..Günes 12.ev sahipleri için belki daha çok yalnzken

evet Sagitto , Güneş 12.ev kişileri belkide kendiyle başbaşa kaldığı zamanlardan keyif alıyor diyebiliriz.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Referans Adresler