Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horoskop Yöneticileri Nasıl Belirlenir?
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
heralde oyle dusundun , ama marsım boga oldugu ıcın belkıde hıssedemıyorumdur bılemıyorum . bırde ben 7.evde terazının evınde oldugu ıcın venusum hernekadar kocta olsada venusyen ozellıkler gosterdıgımı dusunuuyorum bıraz.
12.ev aslanı olarakta evımde ozellıkle cok rahat etmek , gızlı krallık yaratma gudulerım var gülücük)

ıkılı ılıskılerımde , toplumda oldugumdan daha fazla koc gıbıyım dogru ;)
Yıldırım Yazılan:
Aprilios Yazılan:Ben de bi'onikinci Güneş (Koç) evi vak'asıyım ; ) ve sevgili hocam Yıldırım'ın kıymetli önerisi sayesinde, ''karanlık odacık''taki asli kimliğimi sık sık ışıklandırmaya çalışıyorum.

Size de (bir Güneş Aslan'ı olarak) kendinizi arada sırada keyiflendirecek hatta şımartacak aktivitelerde bulunmayı, mümkün olabilitesi söz konusuysa; ''sahne tozu''nu yutmayı, gurur duyduğunuz özelliklerinizi aralıklarla (ör; şakayla da karışık olsa; yakınlık kurduğunuz birisine) seslendirmenizi önerebilirim.

Sevgili Yıldırım bana, Koç imgesini anımsatacak aksesuarlar kullanmayı da önermişti. Siz de ''Aslan'' imgeli kolye, bileklik vs. kullanabilirsiniz mesela.

verygood

aslında bu 12.eve özel kolye ve takılar üretip pazarlamak lazım , imza Venüs Oğlak gülücük

-----------------

sevgili Aprilios'un önerilerine bir iki ekleme yapacak olursak ,
Aslan burcunun lüks ihtiyacını ve de kendini Kral yada Kraliçe gibi hissedebileceği durumları ayda 1-2 defa da olsa deneyimlemesini önerebiliriz 12.ev Aslan Güneşleri için.

ekonomik imkanı olanlar için satın alınabilecek şık bir elbise ( genel anlamda alışveriş ) iyi gelebilir mesela.

ekonomik imkanı pek olmayanlar ise Aslan burcunun yaratıcılıklarını sahneleyebileceği ortamlara katılması onlara iyi gelebilir.
hiç yapamıyorsanız , açın hoş bir müzik , evdeki en şık kıyafetinizi giyin ve kendi kendinize dans edin ;)
yada mesela sevdiğiniz bir iki arkadaşınızı evinize yada sinemaya davet edip minik ve masrafsız bir organizasyona imza atın vs.

Farkında olmadan 12. evimdeki güneşimi parlatıyomuşum zaman zaman.. Farketmiş oldum, daha sık yaparım artık gülücük
Merhabalar,geminin kaptanı konusunu araştırırken sitenize rastladım ve üye oldum ana başlıklara şöle bir gözgezdirdim oldukça eğitsel buldum forumu bunun için emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum arkadaşlar

Haritamda gezegenlerin çoğu terazide toplanmışlar.hakim gezegen venüs diyebilirmiyim?7. evdeki bazı gezegenlerin diğer gezegenlerle yaptığı açılar ile birbirini kaşılama durumlarıda söz konusu ( pluto terazi venüs akrep gibi).bunları dikkate aldığımızda yönetici gezegen için yorum değişir mi?

derecelerle yönetici bulduğumuz formüle kısaca değinmeniz mümnkünmü yada linkde olabilir (formülü henüz bulamadım )

zahmet olmazsa haritamla ilgili gözünüze çarpan bir kaç yorum alabilirmiyim mümkünse
truva34 Yazılan:Merhabalar,geminin kaptanı konusunu araştırırken sitenize rastladım ve üye oldum ana başlıklara şöle bir gözgezdirdim oldukça eğitsel buldum forumu bunun için emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum arkadaşlar

Haritamda gezegenlerin çoğu terazide toplanmışlar.hakim gezegen venüs diyebilirmiyim?7. evdeki bazı gezegenlerin diğer gezegenlerle yaptığı açılar ile birbirini kaşılama durumlarıda söz konusu ( pluto terazi venüs akrep gibi).bunları dikkate aldığımızda yönetici gezegen için yorum değişir mi?

derecelerle yönetici bulduğumuz formüle kısaca değinmeniz mümnkünmü yada linkde olabilir (formülü henüz bulamadım )

zahmet olmazsa haritamla ilgili gözünüze çarpan bir kaç yorum alabilirmiyim mümkünse

hoşgeldiniz , yoğunluktan sizi farketmemişim bile ;)

bence Ay burcunuzda en az Terazi kümeleşmesi kadar güçlü görünüyor.
hem yengeçte hemde 4.evde ( kendi burcu ve evi )
YıLdIRIM teşekkürler hoşbulduk öncelikle

Terazi ağırlıkda ve 7. evde kümelenmiş fakat bazı gezegenlerin zararlı konumda oluşu veya karşılama durumlarında ve yanık yolda ise ay ı mı baz almalıyım bunu çözemedim henüz
truva34 Yazılan:YıLdIRIM teşekkürler hoşbulduk öncelikle

Terazi ağırlıkda ve 7. evde kümelenmiş fakat bazı gezegenlerin zararlı konumda oluşu veya karşılama durumlarında ve yanık yolda ise ay ı mı baz almalıyım bunu çözemedim henüz

umarım bayram dolayısıyla katılım bu durumdadırpek anlamadım
truva34 Yazılan:
truva34 Yazılan:YıLdIRIM teşekkürler hoşbulduk öncelikle

umarım bayram dolayısıyla katılım bu durumdadırpek anlamadım

fikrim şu yönde ( bayramı bilemem ama kendi yoğunluğum sebebiyle geç cevaplayabiliyorum sorularınızı )

hangi gezegenin horoskop yöneticisi olduğuna dair kural ve formülleri boşverin.

kendinize ve deneyimlerinize odaklanın , sorgulayın ;

güçlü gezegen(leriniz ) arasında hangisini biraz daha fazla deneyimliyorsunuz ?

Ay Yengeçinin duyarlılığını , korumacı özelliğini , sezgiselliğini , besleyiciliğini , sahiplenme potansiyelini , dışarıdan görülen kabuğunu ama aynı zamanda içsel anlamda derinliğini , aile-yuva-ev-geçmişe özlem vb. özellikleri oldukça belirgin deneyimlediğini gözlemliyorsan seni Lunar Vip olarak değerlendirebiliriz.

bence kesin olan şu ,

güçlü gezegenlerinizden biri Ay'dır , diğeri Venüstür.

en güçlü aramak yada tek bir yönetici aramak bizi yanıltabilir fikrindeyim.

örneğin sizinle aynı anda doğmuş ikiz bebeklerden biri AY , diğeri VENÜS özelliklerini daha fazla deneyimleyebilir hayatlarında.

astroloji mutfağında hangi malzemeden ne kadar kullanacağımız birazda bize ve çevresel şartlara bağlıdır.
Teşekkürler Yıldırım.İki gezegende farklı alanlarda gücünü hisettiriyor bu konuda biraz daha düşünmekte fayda var. tabiki en iyisini kişinin kendisi bilmeli fakat böyle bir durumda tanımadığımız birisinin haritasını incelerken nasıl bir yol izlenebileceği de merak konusu.
truva34 Yazılan:Teşekkürler Yıldırım.İki gezegende farklı alanlarda gücünü hisettiriyor bu konuda biraz daha düşünmekte fayda var. tabiki en iyisini kişinin kendisi bilmeli fakat böyle bir durumda tanımadığımız birisinin haritasını incelerken nasıl bir yol izlenebileceği de merak konusu.

Yıldız Haritası-Analizler bölümünde ,

Yıldız Haritasında Güçlü Gezegenleri Saptamak isimli konumuzu okumanı önerebilirim.
acaba banada horoskop yöneticim konusunda yardımcı olunabilir mi?Epey bir uğraştım ama kesinlikle çok karmaşık ve içinden çıkılmaz buluyorum bu konuyu pek anlamadım
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Referans Adresler