Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Uranus Transitleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
5. evdeki transit Uranüs 9. evdeki natal güneşime yakın bir tarihte üçgen açı yapacak. Güneş kendini ifade etme ve bütünlemek olduğuna göre uyumlu bir açıyla uranüse bağlanıyor. Bunu bağımsız bir biçimde yapabilceğim. Hayata bakışım(9. ev) yaratıcı(5. ev) ve bağımsız bir biçimde(uranüs) dönüşecek.

Yorumuma ne dersiniz? Astroloji kelimeleri cümle içinde anlamlı bir biçimde kulanılıyor mu acaba
(04-16-2011 10:20 AM)salmakis Yazılan: [ -> ]5. evdeki transit Uranüs 9. evdeki natal güneşime yakın bir tarihte üçgen açı yapacak. Güneş kendini ifade etme ve bütünlemek olduğuna göre uyumlu bir açıyla uranüse bağlanıyor. Bunu bağımsız bir biçimde yapabilceğim. Hayata bakışım(9. ev) yaratıcı(5. ev) ve bağımsız bir biçimde(uranüs) dönüşecek.

Yorumuma ne dersiniz? Astroloji kelimeleri cümle içinde anlamlı bir biçimde kulanılıyor mu acaba

evet olabilir ve bu değerlendirmeleri geliştirebilir , çeşitlendirebiliriz.

İstekleriniz ( güneş ) konusunda farkındalık ( uranüs ) kazanabilirsiniz.
Böyle bir yorum cümlesini yüzeysel okumamanızı , üzerinde düşünmenizi önerebilirim.

İstekler konusunda farkındalık kazanmak

Ne istediğinizi yada neyi istemediğinizi farketmektir ki insan hayatında gayet önemli konulardan biridir bu.

9.ev faktörü genişlemeye , açılmaya , yayılmaya işaret eder.
İşinizle bağlantılı yada güneşin erkek imgesini ifade etiğini düşünürsek bir erkeğin hayatınıza sürpriz şekilde girmesiyle bağlantılı gelişmeler görülmesi ihtimalinden söz edebiliriz.
8. eve geçiş yapan uranüsüm 12. evdeki güneşime 120lik bir açı yapacak sonrada venüsümle 120 derecelik açı oluşturacak bu uranüsün haritamdaki yegane güzel açıları:D
Ben henüz keşfedemediğim yeteneklerim olduğunu düşünüyorum belki içsel bir derinlik ve yenilenme sürecine girmişimdir ve bunları farkedebilmek için fırsatlar bulabilirim ...

Yıldırım bey ne dersiniz?gülücük
(04-16-2011 02:47 PM)tooredo Yazılan: [ -> ]8. eve geçiş yapan uranüsüm 12. evdeki güneşime 120lik bir açı yapacak sonrada venüsümle 120 derecelik açı oluşturacak bu uranüsün haritamdaki yegane güzel açıları:D
Ben henüz keşfedemediğim yeteneklerim olduğunu düşünüyorum belki içsel bir derinlik ve yenilenme sürecine girmişimdir ve bunları farkedebilmek için fırsatlar bulabilirim ...

Yukarda salmakis için yazdıklarıma benzer şeyleri senin için de söyleyebiliriz.
8.ev - 12.ev SU evleridir ve daha içseldir.
Dolayısıyla sen bu Uranüs titreşimlerini bilinçaltı seviyesinde deneyimleyebilirsin. Bilincinin hemen altında yatan bazı konular bilinç üstüne çıkabilir ve önceden farketmediğin şeyleri daha net algılayabilirsin.
(04-16-2011 06:21 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(04-16-2011 02:47 PM)tooredo Yazılan: [ -> ]8. eve geçiş yapan uranüsüm 12. evdeki güneşime 120lik bir açı yapacak sonrada venüsümle 120 derecelik açı oluşturacak bu uranüsün haritamdaki yegane güzel açıları:D

Yukarda salmakis için yazdıklarıma benzer şeyleri senin için de söyleyebiliriz.
8.ev - 12.ev SU evleridir ve daha içseldir.
Dolayısıyla sen bu Uranüs titreşimlerini bilinçaltı seviyesinde deneyimleyebilirsin. Bilincinin hemen altında yatan bazı konular bilinç üstüne çıkabilir ve önceden farketmediğin şeyleri daha net algılayabilirsin.

neptünde 7. evime giriş yapıcak aslında yeni tanıştığım insanlar hakkında gözüme perde inebileceği ve onları yanlış tanıyabileceğimi düşünüyordum ki bu uranüs ve güneşin güzel açısı bu perdenin bana fazla zarar vermiyeceğini belkide 6. hissim sayesinde gerçekleri farkedebileceğimi düşünmeye başladım inş doğru yorumlamışımdır gülücük
teşekkürler yıldırım...
(04-16-2011 07:39 PM)URANJÜP Yazılan: [ -> ]Yıldırım Bey , uranüs ay'ıma tam kare açı yapıyor , peki aynı noktayı yani ay'ımı 10. evdeki transit neptün'de sextile açı ile tetikliyor , bu hususu nasıl yorumlayabiliriz .Teşekkürler .

Ay burcunuz Oğlak olsa gerek.
Yani muhtemelen transit plüto da Ay burcunuza kavuşum yapıyor olmalı ?

Eğer böyle ise Ay burcunuz kollektif gezegenlerin etki yağmuruna tutulmuş görünüyor. Bunun anlamı ailevi , mesleki konularda değişimler yada daha içsel seviyede alışkanlıklar ve duygusal ihtiyaçlar gibi konularda değişimler şeklinde değerlendirebiliriz.

Uranüs ve Plüto transitlerinin güçlü açıları varken , Neptünün sekstil açılı transitinin etkileri hafif kalacaktır ve hayatınızda çok belirgin olmayabilir.

Parlaışık

Ay burcunuz Oğlak olsa gerek.
Yani muhtemelen transit plüto da Ay burcunuza kavuşum yapıyor olmalı ?

evet YILDIRIM ; ay burcum 1 derece oğlak .Yani ay pluto transitini ağırda olsa geçirdim atlattım çok şükür , şu anda tarnsit plutoda 8. evimden 4. evimdeki venüsüme (4. evdeki venüs 5. evde yorumlanıyor tam sınırda olduğu için ) trine açı yapıyor ve dediğim gibi insan kendine yorum yaparken objektif olamıyor... çok ilginç transitler altındayım , o sebeple size de soruyorum.
Tr Uranüsüm 29 Ağustostan sonra Juno Karesinden ayrılacak. Bu uzaklaşan etki beni uzun süre etkileyeceğinden, eğer bu dönemde evlenirsem evlilik hayatım çok sorunlu olurmu.
(08-13-2011 05:43 PM)kayasran Yazılan: [ -> ]Tr Uranüsüm 29 Ağustostan sonra Juno Karesinden ayrılacak. Bu uzaklaşan etki beni uzun süre etkileyeceğinden, eğer bu dönemde evlenirsem evlilik hayatım çok sorunlu olurmu.

haritanı göremedim. junoya pek takılma derim ondan önce ay'a , venüse ve 7.ev'e odaklanmanı öneririm.
5. evdeki tr. uranüs, ayrilik ya da ask acisi der... peki 8. evdeki transit uranüsdeki aci da neyin nesi :( lilithi mi rahatsiz etti acep?
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Referans Adresler