Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Uranus Transitleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
84 Yıl süren Uranüs devinimini birçok astrolog insan ömrüne eşit tutmaktadır. Buna göre 42 yaş, ömrün yarısı, en önemli yaştır: Orta yaş kriz dönemi ve aynı zamanda en verimli olabileceğimiz dönem. Bu biraz çelişik görünüyor olsa da yaşanan bu kriz dönemi insanın kendini gerçekleştirebilmesi için en önemli, hatta belki son fırsat, çünkü bu noktaya kadar veya bu noktada yapılması gerekenler yapılmazsa yaşam inişe geçiyor. Yani mutsuzluk ve doyumsuzluk başlıyor.

Alıntı => http://www.astrolojidergisi.com/gezegen_donguleri.htm
12 evimde ki uranüs transiti ne anlama gelcek acaba ..ve tabi jüpiterle beraber..

Félicé

(11-21-2010 11:17 AM)arzu Yazılan: [ -> ]12 evimde ki uranüs transiti ne anlama gelcek acaba ..ve tabi jüpiterle beraber..

(11-27-2010 12:18 AM)arzu Yazılan: [ -> ]niye kimse svplamamış acba yanlış bi sorumu :(

Sorduğun soru zor değil.. Ama her an, herkes, herkesin sorduğu sorulara cevap vermek zorunda değil;)

Bastırmış olduğun, hatta bastırdığını bile anlamadığın duygu, düşünce ve davranışlarının, yüzeye çıkabileceği, farkına varacağın, iç dünyanın zenginleşeceği bi dönem.
Arkadaşlar bişey danışmak istiyorum sizlere
Transit gezegen etkilerine bakarken .....Natal haritaya mı bakmalıyız yoksa Progress haritaya göre hangi evdeyse o evemi bakıyoruz? ..... Misal Transit Uranüs Natala göre 10.evimi Progress haritama göre 9.evimi etkileyecek doğrusu hangisi ?

tiyatral_gitarist

(11-29-2010 05:58 PM)Kıvılcım Yazılan: [ -> ]Arkadaşlar bişey danışmak istiyorum sizlere
Transit gezegen etkilerine bakarken .....Natal haritaya mı bakmalıyız yoksa Progress haritaya göre hangi evdeyse o evemi bakıyoruz? ..... Misal Transit Uranüs Natala göre 10.evimi Progress haritama göre 9.evimi etkileyecek doğrusu hangisi ?

NAtal

tiyatral_gitarist

(11-29-2010 06:49 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]a tiyatral yine bu başlıkta bir şeyler yazmıştık. uranüs ransiti 4. evimize denk geliyordu ikimizin de gülücük bak seninki gerçekleşti aileden ayrılıyorsun. bakalım benimki gerçekleşecek mi gülücük

Transitlerde whole ev sisteminin geçerli olduğunu düşünüyorum. Askere gidişim uranusyen bir kopuş değil gibi geliyor şimdilik. Tabiki devamında ne olur bilemeyiz ama , uranusyen bir kopuşta daha köklü ve bireyleşmene yönlendirici bir kopuş olmalı diye düşünüyorum. Ama yinede tabiki her halukarda uranus - jüpi ikilisi IC üzerinde...
Evden 8 yıl önce koptum. Tabi yinede dediğim gibi bilemiyorum. Bu kopuş plutonyen bir kopuşta olabilir. Pluto güneşe kare yapıyordu... gülücük
Zaman gösterecek...

tiyatral_gitarist

(11-30-2010 01:19 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(11-29-2010 09:05 PM)tiyatral_gitarist Yazılan: [ -> ]
(11-29-2010 06:49 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]a tiyatral yine bu başlıkta bir şeyler yazmıştık. uranüs ransiti 4. evimize denk geliyordu ikimizin de gülücük bak seninki gerçekleşti aileden ayrılıyorsun. bakalım benimki gerçekleşecek mi gülücük

Transitlerde whole ev sisteminin geçerli olduğunu düşünüyorum. Askere gidişim uranusyen bir kopuş değil gibi geliyor şimdilik. Tabiki devamında ne olur bilemeyiz ama , uranusyen bir kopuşta daha köklü ve bireyleşmene yönlendirici bir kopuş olmalı diye düşünüyorum. Ama yinede tabiki her halukarda uranus - jüpi ikilisi IC üzerinde...
Evden 8 yıl önce koptum. Tabi yinede dediğim gibi bilemiyorum. Bu kopuş plutonyen bir kopuşta olabilir. Pluto güneşe kare yapıyordu... gülücük
Zaman gösterecek...

söylediklerinin bazı yerlerini anladım gülücük bazı yerlerini anlamadım :( 8 sene önce evden kopmanın sebebi nedir? çok özel değilse bunu öğrenebilir miyim?

Anlamadığın kısmı neresi ? gülücük

2003 eylülünde tr. pluto , mars üzerinde güneşe kare yapmaya doğru ilerlerken + satürn kendisine üçgen yaparken + jüpi merkürün üzerinde uçurtmayı tetiklerken + merkür güneş üzerindeyken + uranuste balığın ilk derecesindeyken....
evden 550 km ötede ünivertsiteye başladım ve çok uzun bir zamanı çok değişik olaylar yaşayarak geçirdim. Özel bi durum yok yani gülücük

tiyatral_gitarist

(11-30-2010 02:54 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]sanırım zamanlama hatası yapmışım. 9-10 sene önce ben de lise okumak için ailemden ayrı kalmıştım bir-iki sene.
ama şimdi anladım seni verygood gülücük zaten seni genel anlamda anladığımı düşünüyorum verygood

Pluto uranusun üstünden geçerken yaşamış olabilirsin bunu. Daha doğrusu bunun yüzünden. Tabi başka etkilerde vardır kesin.

Ne anladığını düşünüyorsun genel anlamda ? gülücük

tiyatral_gitarist

(11-30-2010 03:03 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(11-30-2010 03:01 AM)tiyatral_gitarist Yazılan: [ -> ]
(11-30-2010 02:54 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]sanırım zamanlama hatası yapmışım. 9-10 sene önce ben de lise okumak için ailemden ayrı kalmıştım bir-iki sene.
ama şimdi anladım seni verygood gülücük zaten seni genel anlamda anladığımı düşünüyorum verygood

Pluto uranusun üstünden geçerken yaşamış olabilirsin bunu. Daha doğrusu bunun yüzünden. Tabi başka etkilerde vardır kesin.

anlıyorum ama anlatamıyorum gülücük

"O merkür bile anlatamıyorsa burada enteresan bir durum var.." mı demeliyiz, yoksa... ? gülücük

tiyatral_gitarist

(11-30-2010 03:13 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(11-30-2010 03:12 AM)tiyatral_gitarist Yazılan: [ -> ]
(11-30-2010 03:03 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(11-30-2010 03:01 AM)tiyatral_gitarist Yazılan: [ -> ]

anlıyorum ama anlatamıyorum gülücük

"O merkür bile anlatamıyorsa burada enteresan bir durum var.." mı demeliyiz, yoksa... ? gülücük

sanırım...

sanırım buna "anlamak" tan ziyade "idrak" demek daha doğru olabilir. gülücük

İdrakini paylaşmak isterdim... Zira muhtemelen benim sahip olamadığım birşeydir...
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Referans Adresler