Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Ay - Venüs Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Arkadaş

ay - venüs üm arasında 11 derece var ama azda olsa etkisi var gülücük hissediyom
AY VENÜS TRINE

İyimserdirler, her şeyin er ya da geç düzeleceğine inanırlar ve genellikle öyle olur.
Asla zorba ve sert davranışlarda bulunmaz, böyle insanlardan da hoşlanmazlar.
Sanata büyük ilgi ve yetenekleri vardır.
Genelde ressamların, müzisyenlerin haritalarında bu açıya rastlanır.
Bu açı bir bayanlarda seksi bir fiziğe işaret eder ve bayanların dişilik özelliğini geliştirir.
Bu açı bayana seksilik katmakla birlikte bayana güzel hoş bir ses de verir.

Bende mevcut olan açı , etkilerini hissettiriyor. gülücük
En sevdiğim açılardan birdir gülücük
az önce elçin sangunun haritasına bakıyıordum ; bu kadın neden bu kadar güzel ve her giydiği ona yakışıyor diyordum ki;

yengeçteki ayı , venüsü ile 0 derece orb farklı ile yani tam anlamıyla kavuşmuş. Aslan burcu saçların ihtişamı da ordan geliyor. Yükseleninin terazi olduğunu varsayıyorum
benimde ay venüs sekstile açım var etkileri nelerdir?
(07-30-2016 01:42 AM)elifcik Yazılan: [ -> ]benimde ay venüs sekstile açım var etkileri nelerdir?

Ay venüs sekstili olan insanlar öncelikle çok şanslılar niye mi cünkü haritada aksini etkilicek bir durum olmadıkça hayat boyu bu tatlı açı onların her istediğini yapabilen insanlar yapar. Arzu ettiği bir şekilde olur. Güzel fizik verir. Neşeli ve güleç insanlar ve duygulu insanlardır. Herkesle samimi olabilirler. En önemlisi fotojeniklik verir insanlar gülüşü beğenir.

En yakın örneğim babannem. Ay venüs sekstili var. Ben babamnemin bir şey isteyipte elde edemediğini göremedim...
Fiziğim iyi Allaha şükür....????
Çok nazara geliyorum bu açıdan mı...
(07-30-2016 08:26 PM)elifcik Yazılan: [ -> ]Fiziğim iyi Allaha şükür....????
Çok nazara geliyorum bu açıdan mı...

Akrep ve yengeç etkisindeki kişilerden uzak durun derim. Nazar evet babannemde mesela nazara gelir. Oda venüs ay sekstil
Anladım bu açı hem iyi hem kötü anlaşılan...Akreplerden kaçarım hep????
Aslında nazar vermiyor direk istedikleri olduğu için bence insanların gözüne batiyor nazar getiriyor
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
Referans Adresler