Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Ay - Venüs Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
Nasıl korunucam peki
Anlamadım. ..
Bende çok nazara gelirim. Koç burcu oluşuma bağlarım girdiğim yerde dikkat çekiyorum ister istemez. Ayaklarım çok güzel her ayakkabı adeta benim ayağım icin derdim kendimce ama elemanlar da derdi hep. Bir gün ay akrepteydi hic unutmam koşamadığımı farkettim yoruluyorum felan meğersem düz tabanlaşmış ayağım ve ice basmaya başlamışım. Toplu nazar diyorum ben

Dile getirmekten kaçınmalı , başarıdan cok bahsedilmemeli. En önemlisi nazar kaynağı bulunmalı ve onunla mesafeli olunmalı bence
bu açı yüzünden hep hastanelerdeyim...çekici olduğumdan galiba fiziğim orantılı yani.......
(08-02-2016 11:26 PM)elifcik Yazılan: [ -> ]bu açı yüzünden hep hastanelerdeyim...çekici olduğumdan galiba fiziğim orantılı yani.......

çok geçmiş olsun .. olabilir nazar duası öneririm yine inancınıza göre belirli ritüeller olabilir .
(08-03-2016 03:58 PM)Alejandro Yazılan: [ -> ]
(08-02-2016 11:26 PM)elifcik Yazılan: [ -> ]bu açı yüzünden hep hastanelerdeyim...çekici olduğumdan galiba fiziğim orantılı yani.......

çok geçmiş olsun .. olabilir nazar duası öneririm yine inancınıza göre belirli ritüeller olabilir .

Alejandro merhaba. Bende ay Venüs karesi var bu ne etki verir? Bir de konuyla ilgili değil ama benim transit Neptün şu an 12.evde. 2020 de 1.eve girecek. Dalgınlik depresyon gibi şeyler yaşıyorum. 1.eve girince durum değişir mi? Ben kararsız kaldım. Çünkü 12. Ev Neptün un kendi evi etkisi yoğun olur. 1.ev de yükselen o da yoğun olur bir de senin fikrini alabilir miyim?
Önerirseniz sevinirim
135'lik,lanet gelsin desem mi ki :/ Dengesizleştiriyor.
1. Eve geçmesi seni baya baya sarsabilir jayatına sis perdesi inebilir cünkü neptün transitleri belirgin derecede hissddiliyor. Ben şuan neptünü 10. Evde jupiterle kavuşum halinde yaşıyorım. Bu güne kadsr dinle bu kadar yakın olmamıştım

Öneri konusunda nazara dönersek , nazar cidden başlı başıns bir konu. Ama dediğim gibi nazar kaynağı bulumalı ve ondan uzak durulmalı. Şüphelendiğiniz kimseler varsa denemek icin bir şeyler alın gösterin görün catliyosa nazaf var .

Ben bir keresinde denemek icin okulda arkadasıma sırf yeni aldığım kalemi verdim kalem bana geldiğinde bozulmamıştı bir uc koyayim diye aldım paat diya ettii o an zaten şüphelendiğim cocuğun nazar kaynağı olduğunu anladım güneş akrep yükselrn boğa ve ay akrepti

Benim venüs kova ay oğlak 30 dereceden accık fazla bi açı var. Ne biliym saçma bi konumda kalmış açısız kalmışım
Hee anladığım kadarıyla açının iyi olması gerekiyo
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
Referans Adresler