Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Ay - Plüto Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

ginka

yay vurugusu bol, kovadaki ay jüpi açısı plutodan kare alan biri olarak aeon'a katılıyorum genel anlamda kıskanç değilimdir eskiden hiç kıskanç değildim hatta.. bir anda patlak verdi hehee aşırı sahiplenme kıskançlığı beraberinde getiriyo...nasıl oldu anlamadım bende :D pluto derinden geliyo genelde verygood
ay-pluto biquantil açımla; -haritamada kıskançlığı desetkleyen başka etki var mı bilmiyorum- kıskanç olmamı hiç kabuletmeme rağmen, kıskanç olduğum söyleniyor..

daha doğrusu ben kendimi şöyle tarif edebilirim '' severim sevdirmem, döverim dövdürmem'' gülücük)
teşekkürler aeon, ginka ve eylülmavi gülücük

jet

ay kare plüto-mars açım var. duygusal ihtiyacı veya fiziksel gücü derine gömme eğilimi görülebilir sanırım.
Ay trine pluto acım var kıskancım sevdiklerimi kıskanırım ama bu kıskanclıgı ay kare uranüs ve güneş de destekler mi bilemiyorum ..

Aşırı derecede şüpheciyim bu durumumdan cok rahatsızım düzeltemiyorum 1 olay 1 söz üzerine 100 tane senaryo yazabilir hepsine ayrı ayrı inanabilirim nefret ediyorum bu huyumdan beni cok yıpratıyor..

Parlaışık

ay plutonla olumsuz durumdaysa harita sahibi olmayacak kuşkulara kuruntulara kapılarak üzülür.olaylar karşısında soğukkanlılığını koruması güçleşir,olaylar karşısında sert tepki gösterir,güvensizliğe kapılır kin besler hatta intikam almaya çalışır.bu açılar kadınlarda sağlığı bozabilir

Evet aynende öyle .hele bir de ay burcum oğlak olunca 8. evde rezalet yani .

jet

sadece öfkeyi gömmek açısından mı yorumlayabiliriz?
birçok duygusal tepkiyi gömme eğilimi görülebilir mi?
akrepteki mars-plüto kavuşumunun ve k.a.d. boğanın aya kare açı yapması
duygu-durum bozukluğu yanında ifade edilmemiş duygusallık katar mı?
veya duygular ifade edildiği zaman diğer insanlar tarafından şiddetli olarak algılanma ihtimali var mıdır?
Daha detaylı yorumlayabilir misiniz?

aeon

(06-13-2011 09:08 PM)aeon Yazılan: [ -> ][quote='bu şarkı yarınlara' pid='144550' dateline='1307968322']
ikinci bir sorumu daha sorsam utangaç. aslında bu konuyla alakalı...

şimdi ay aslan birini düşün. böyle birinin pek de felsefik arayışları, düşünceleri olmaz.kişi daha dışa dönük olur.

ama bu ay aslan ;
*akrepteki mars-pluto kavuşumyla
*kovadaki jüpiterle T kare oluşturuyor. bunun yanında
*ve boğadaki kad ile kare
*akrepteki mrs-plutoyla T kare oluşturıyor.

böyle bir harita elinde olsaydı neler düşünürdün o insan için.çiçek kıskançlık anlamında değil genel huzursuzluğu için diyorum

zaten ay burcu çok sert açı aldığı için , huzursuzluğu olabilir . ama huzursuzluğun köklerini bulmak benim bilgim dahilinde değil.
mars jupiter ve pluto yoğun bir gücü ifade eder , güçlü bir enerji zaten.
mesela , öfekesini hiç veya olduğundan daha az gösteriyor olabilir

mesela aslan akrep ve boğa arasındaki t kare sabitlik ve kendisini hastalık derecesinde özel hissetme kibir verebilir.
bilinçli veya bilinçsiz küçük bir davranış bile kendisini yaralanmış hissetmesine ve hesap sormaya kalkışmasına ve küskünlük hissetmesine nedene olabilir.

aslan ve akrep arasındaki kareler , reddedilmeye , ciddiye alınmamaya karşı tahammül edememe özelliği verebilir

jet

(06-13-2011 09:24 PM)aeon Yazılan: [ -> ]
(06-13-2011 09:08 PM)aeon Yazılan: [ -> ][quote='bu şarkı yarınlara' pid='144550' dateline='1307968322']
ikinci bir sorumu daha sorsam utangaç. aslında bu konuyla alakalı...

şimdi ay aslan birini düşün. böyle birinin pek de felsefik arayışları, düşünceleri olmaz.kişi daha dışa dönük olur.

ama bu ay aslan ;
*akrepteki mars-pluto kavuşumyla
*kovadaki jüpiterle T kare oluşturuyor. bunun yanında
*ve boğadaki kad ile kare
*akrepteki mrs-plutoyla T kare oluşturıyor.

böyle bir harita elinde olsaydı neler düşünürdün o insan için.çiçek kıskançlık anlamında değil genel huzursuzluğu için diyorum

zaten ay burcu çok sert açı aldığı için , huzursuzluğu olabilir . ama huzursuzluğun köklerini bulmak benim bilgim dahilinde değil.
mars jupiter ve pluto yoğun bir gücü ifade eder , güçlü bir enerji zaten.
mesela , öfekesini hiç veya olduğundan daha az gösteriyor olabilir

mesela aslan akrep ve boğa arasındaki t kare sabitlik ve kendisini hastalık derecesinde özel hissetme kibir verebilir.
bilinçli veya bilinçsiz küçük bir davranış bile kendisini yaralanmış hissetmesine ve hesap sormaya kalkışmasına ve küskünlük hissetmesine nedene olabilir.

aslan ve akrep arasındaki kareler , reddedilmeye , ciddiye alınmamaya karşı tahammül edememe özelliği verebilir

yani bu sabit burçlar arasındaki açıların narsisizm özelliklerini arttıracağını mı düşünüyorsun?
ev konumlarına göre daha ayrıntılı yorumlayabilir misin?

aeon

aslan kova ve akrep arasında ve ilgili gezegenleyse , [ ( ay venüs güneş ) veya merkür burada olur kişi çok zeki olduğunun düşünebilir vs. ] olabilir
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Referans Adresler