Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Ay - Plüto Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

tiyatral_gitarist

Ay-Plüto kavuşumuna sahip bir arkadaşım var.(Whole sisteme göre 8.evde)
Müthiş laf sokardı.(Güneş+Yükselen Koç)Ben de çok imrenirdim.Sonraları öfkemi kontrol edemediğimden,soğukkanlı olamadığımdan onun gibi olamadığımı anladım.Zira eleman laf sokarken sinir bozucu bir şekilde gülümserdi.
Bilinmeyene de -bilhassa fala-inanılmaz meraklıydı.

tiyatral_gitarist

"Bu yüzden" daha büyük güç yok...

benimde ay pluton kavuşumun var kimsenin kaldıramacağı en ağır duygu yoğunluğunluklarını sanırım bu kavuşum sayesinde atlatabiliyorum.başkaları en ufak konularda başlarına gelen olaylarla yıkılırken ben tüm acıların üstesinden geliyorum.çok zor oluyor ama işte zoru başarıyorum.dönüşümü acaba duygularlamı yaşıyoruz ay pluton kavuşumunda?
(12-24-2011 02:25 AM)aslankral Yazılan: [ -> ]benimde ay pluton kavuşumun var kimsenin kaldıramacağı en ağır duygu yoğunluğunluklarını sanırım bu kavuşum sayesinde atlatabiliyorum.başkaları en ufak konularda başlarına gelen olaylarla yıkılırken ben tüm acıların üstesinden geliyorum.çok zor oluyor ama işte zoru başarıyorum.

dönüşümü acaba duygularlamı yaşıyoruz ay pluton kavuşumunda?

Evet Plüto hangi kişisel gezegene dokunursa dönüşüm o gezegenle bağlantılı konularda gerçekleşiyor.

Ay = Duygular , geçmiş , alışkanlıklar , ihtiyaçlar , anne-annelik ve kadınlar

aeon

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1324718277

şebnem ferahın ay pluto ve merkür arasında güçlü açıları var .ay ve merkür koçta kavuşum plutodan karşıt , yoğun ve sert duyguları yansıtmak konusunda haritası onu destekliyor .

ay ve merkür açısına yazan çizxen insanlarda artık iyice rastlıyorum . duygularını çabuk ve doğru ifade ediyorlar ve bu onların duygusal bir ihtiyacı .
(01-07-2011 01:23 AM)Yargıç Yazılan: [ -> ]ay plüto açısına sahip kişiler duygularını neden ve nasıl gömer?buradaki gömme duygularını bastırmakmı yoksa dış dünyadan saklamakmı? ve ay plüto açılarında insanlar bencil olabiliyomu

istem dışı bastırıyosun ,farkında olmadan , iradenın dısında , isetsende dısa vuramıyosun ..ay akrep benım de
(06-13-2011 04:54 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]ay-pluto biquantil açımla; -haritamada kıskançlığı desetkleyen başka etki var mı bilmiyorum- kıskanç olmamı hiç kabuletmeme rağmen, kıskanç olduğum söyleniyor..

daha doğrusu ben kendimi şöyle tarif edebilirim '' severim sevdirmem, döverim dövdürmem'' gülücük)

venüs-pluto kavuşumunla kıskancın Allahısın sen:D
(01-25-2012 12:26 AM)mars_419 Yazılan: [ -> ]
(06-13-2011 04:54 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]ay-pluto biquantil açımla; -haritamada kıskançlığı desetkleyen başka etki var mı bilmiyorum- kıskanç olmamı hiç kabuletmeme rağmen, kıskanç olduğum söyleniyor..

daha doğrusu ben kendimi şöyle tarif edebilirim '' severim sevdirmem, döverim dövdürmem'' gülücük)

venüs-pluto kavuşumunla kıskancın Allahısın sen:D

tövbe tövbe gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Referans Adresler