Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Transit Satürn' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
(08-04-2011 03:08 PM)arzu Yazılan: [ -> ]
(08-03-2011 05:54 PM)etelance Yazılan: [ -> ]
(07-27-2011 11:15 PM)Messa Yazılan: [ -> ]
(07-27-2011 10:45 PM)arzu Yazılan: [ -> ]acba transit satürn natal satürnümle ne zaman kavuşum yapar...5. ev konularında etki gösteriri sanrımmmm..

5. ev transitinde ne gibi değişimler yaşadınız. Benimde satürn transiti bir sonraki 5. evde olacak. Aşk ilişkiler, çocuklar vs konuları kapsıyor.

Benim 5. ev transitimde yaşadığım yer değişti. Çocuğum oldu. hiç gezemez dışarı çıkamaz oldum.

ben de hapis gibiyim..yaşadığım yer şehre uzak..tatil için ailemin yanına geldğimde bile evden çıkamıyorum..annemin rahatsızlığından dolayı..öle duvarlaa bakıyorum..eylülde de dağlara bakarım tekardan:S

benım de 5.evimde gülücük ne çok 5.ev vakaası varmış:D aşkla ilgil konularda bi sınavdan geçiyoruz... eğlenceymış zevkmiş alkolmş ı ıhhiç halim yok ... bunlara ara verildği bi dönem sanki... çocuk konusunda insanlara ders verebilir b dönemde satürn ... diye düşünyorum
"Transit Satürn’ ün Uranüs ile birleşmesi: Bu transitin oldukça sarsıcı bir etkisi vardır. Olumlu açılar altında büyük olanaklar ve fırsatlar verirken, zorlayıcı açılar altında zararlar kaçınılmaz olur. İçgüdüsel olarak değişim karşıtı görüşler hakim olur, kişiliğinizin zayıf tarafları ortaya çıkar. Rahat ve zevk düşkünlüğünüz bu etki altında kötü sonuçlar verecek, beklentileriniz gerçekleşmeyecektir.Oluştuğu ev konumuna göre etkileri de farklı alanlarda olacaktır. Baskı altına alınan Uranüs enerjisi boş vermişliğe ve tembelliğe dönüşebilir. Rutin işler sizin için bir yük haline gelebilir. Ne şekilde olursa olsun bir gerilim sürecidir. Bu gerilim altında sizi çevreleyen koşullar ile savaşmak zorunda kalırsınız."

Olaylı ve sarsıcı etkileri olduğu kesin. Konu bulunduğu evle ilgili oluyor. Savaşmak zorunda kalmak bu transiti henüz yaşamayanlar için korkutucu bir tanımlama olabilir. Ama lütfen şunu unutmayalım: İnsanlar genellikle en büyük kötülükleri kendilerine yaparlar. Savaştığımız aslında kendimizizdir başkaları değil. Bu ne denli korkutucu olabilir ki? Zor ve sancılı, ama aslında güzel de kendini tanıma sürecinde önemli ve büyük bir yol kattetiriyor. Belki de astroloji bunun içindir: Kendimizi tanıyalım ve artık olur olmaz korkmayalım diye vardır...
(08-12-2011 02:16 AM)salmakis Yazılan: [ -> ]"Transit Satürn’ ün Uranüs ile birleşmesi: Bu transitin oldukça sarsıcı bir etkisi vardır. Olumlu açılar altında büyük olanaklar ve fırsatlar verirken, zorlayıcı açılar altında zararlar kaçınılmaz olur. İçgüdüsel olarak değişim karşıtı görüşler hakim olur, kişiliğinizin zayıf tarafları ortaya çıkar. Rahat ve zevk düşkünlüğünüz bu etki altında kötü sonuçlar verecek, beklentileriniz gerçekleşmeyecektir.Oluştuğu ev konumuna göre etkileri de farklı alanlarda olacaktır. Baskı altına alınan Uranüs enerjisi boş vermişliğe ve tembelliğe dönüşebilir. Rutin işler sizin için bir yük haline gelebilir. Ne şekilde olursa olsun bir gerilim sürecidir. Bu gerilim altında sizi çevreleyen koşullar ile savaşmak zorunda kalırsınız."

Olaylı ve sarsıcı etkileri olduğu kesin. Konu bulunduğu evle ilgili oluyor. Savaşmak zorunda kalmak bu transiti henüz yaşamayanlar için korkutucu bir tanımlama olabilir. Ama lütfen şunu unutmayalım: İnsanlar genellikle en büyük kötülükleri kendilerine yaparlar. Savaştığımız aslında kendimizizdir başkaları değil. Bu ne denli korkutucu olabilir ki? Zor ve sancılı, ama aslında güzel de kendini tanıma sürecinde önemli ve büyük bir yol kattetiriyor. Belki de astroloji bunun içindir: Kendimizi tanıyalım ve artık olur olmaz korkmayalım diye vardır...

önce güneşle kavuştu satürn sonra pluto merküre şimdide uranüsle birlikte pluto merkürüme kavuşumda.
tam şu anda transit satürn doğum haritamdaki plutonumun üzerinde gülücük ve de sekizinci evimde... nolacak şimdi peki... yanıtlarsanız sevinirim daha yeniyim...
plüton ve satürn gerilerken doğmuşum bunun kavuşuma bir etkisi oluyor mu
of of off. omrum varsa neredeyse 2020 ye kadar cogu gezegenime dokunacak saturn.. sürprizzz su an marsla kavusumda , pluto, saturn, venus, uranus, jupi, gunes, neptun ... 5-6 evler arasinda.. :D
Transit Satürn ve natal Uranüs kavuşumu....Bulunduğu evle ilgili acı verici,bakış açısını değiştirici gelişmeler. Uzun süre etkisi kalıyor... Zaman neden bu transitin gerekli olduğunu gösterecektir.
Bugünlerde transit Satürn natal chironumla karşı karşıya gökyüzünün en büyük öğretmeni taşa çevirecek denli somutluk isteyen Satürnle karşı karşıya... Unutulmaz şeyler öğreneceğimden ve hayata bakışımın derinleşeceğinden eminimgülücük
haritamızı nasıl yükleyebiliyoruz buraya acaba ??
(08-21-2011 04:00 AM)rakun77 Yazılan: [ -> ]haritamızı nasıl yükleyebiliyoruz buraya acaba ??

http://www.hizliresim.com adresinden dogum haritanin url'sini alabilirsin ve burada imzana ekleyebilirsin.
(08-21-2011 02:21 AM)salmakis Yazılan: [ -> ]Transit Satürn ve natal Uranüs kavuşumu....Bulunduğu evle ilgili acı verici,bakış açısını değiştirici gelişmeler. Uzun süre etkisi kalıyor... Zaman neden bu transitin gerekli olduğunu gösterecektir.
Bugünlerde transit Satürn natal chironumla karşı karşıya gökyüzünün en büyük öğretmeni taşa çevirecek denli somutluk isteyen Satürnle karşı karşıya... Unutulmaz şeyler öğreneceğimden ve hayata bakışımın derinleşeceğinden eminimgülücük
tr.satürn benimde natal uranüsüme kavuşumda şu an 10.ev de...
10. ev konularıyla ilgili ani değişimler olabilir. Karamsarlığa kapıl ve kork diye söylemiyorum. Lütfen yanlış anlama. Korku filmi kahramanları gibi neyden ve neden korktuğunu bilmeden kişide bilinmezlikle birlikte duyulan panik duygusu uyandıran yorumları okuduğumda zihnimde "delete" düğmesine basıp hatırlamak gereğni duymuyorum. Ama bu deneyim 10. ev konularıyla ilgili olarak olgunlaştıran,büyüten kişilik olarak olarak derinleştiren deneyimler getirecektir... Süreç zor geçebilir ama sonuç kazanmak istediğin bir bakış açısını MUTLAKA getirecektir. Yolunda sukunetle ve kararlılıkla ilerle. Gelecek süprizlerle dolugülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler