Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Transit Satürn' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
(01-13-2013 02:49 PM)Karpuzseverim Yazılan: [ -> ]
(07-27-2011 06:15 PM)akayes Yazılan: [ -> ]Transit Satürn’ ün Pluton ile birleşmesi: Transit Satürn ile natal Pluto’ un birleşmesi yaşamınızda önemli bir evrenin bittiğini ve etki geçtikten sonra yeni bir dönemin başlayacağını gösterir. Oluştuğu ev ile ilgili yeni şartlar ortaya çıkarak sizi yeni bir dönem için hazırlar. Değişim kaçınılmazdır. Olaylar kontrolünüzün dışında gelişebilir. Etki geçtikten sonra her şeyi kontrol etmeniz daha kolay olacaktır.

2015 civarında bu transiti 9. evimde yaşiycam anlamadım din mi değiştiricem ben evill

gülücük 9.evin diger konularına yoğunlaşalım. Yabancı dil öğrenmiş olabilirsin, yüksek ögrenim için karar vermiş olabilirsin. Uluslararası iş yapıyor olabilirsin. Yurtdısı seyahatin olmuş olabilir ya da uzun mesafeli ilişkin olmuş olabilir.

Bunlardan herhangi biri oldu mu?
Dil kursuna gittim hala daha gidiyorum :D
(08-14-2015 01:24 PM)Karpuzseverim Yazılan: [ -> ]Dil kursuna gittim hala daha gidiyorum :D

Transit seni harekete geçirmiş diyebiliriz o zaman. gülücük
Merhaba transit saturn 2.evden 8.evime venus ikizlere zit aci yapacak nasil yorumlamaliyim sizce
(09-04-2015 09:37 PM)Didemm Yazılan: [ -> ]Merhaba transit saturn 2.evden 8.evime venus ikizlere zit aci yapacak nasil yorumlamaliyim sizce

Para konusunda şansın açık değil bu dönem.Tutumlu olman gerekiyor Görünürde çok emek, az para var.
Tesekkur ederim
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler