Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Transit Satürn' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
satürn hala 10. evimde bir çıkamadı [Resim: acaba.gif]
11. evime girince de önce pluto ile kavuşum yapacak
sonra satürn, sonra da marsımla kavuşum yapacak 11. evimde
bakalım neler yaşatacak bana
arkadaşlarımı silip atmayı çok yapmışımdır, bakalım başka neler olur
slm ark.lar.. bi sorum olacak size.. y.disinda yasayan biri icin, tr saturn 4. ev akrebe girdiginde, su an ki kurdugu yuvasindan yerinden- cevresinden mi ayirir, kendi dogdugu topraklara mi gonderir yoksa kokleri oldugu topraklardan bir sure daha ayri kalmasini mi saglar.? hele bi de 9. ev koctaki uranus (y.disi, uzak ulkeler, hukuk evi) 6. ev oglaktaki plutonla zit aci yaparsa, y. disi baglantisi sona mi erer.? gerci uranus 9. evin ortalararinda halaa.. cvp verirseniz cok sevinirim ark.lar.. simdiden tsk.ler..
merhaba ,

transitlerin natal gezegenlerle açılarını nasıl gözlemliyorsunuz , astro.com dan transitleri gösteriyor fakat açılar yok
(09-10-2012 07:16 PM)lacrimosa Yazılan: [ -> ]merhaba ,

transitlerin natal gezegenlerle açılarını nasıl gözlemliyorsunuz , astro.com dan transitleri gösteriyor fakat açılar yok

tarnsitlere baktığın sayfada, sol üst tarafda, view the additional tables (PDF) yazan yeri tıkaldığında, açılan sayfanın altında natal gezegenlerinle transit geegenlerin açısını görebilirisn.
transitlere bakmak istediğimde chart drawing style kısmından 'kündig style w. aspect circle' seçeneğini seçiyorum.Daha kolay gel'yor gülücük
4.evdeki natak Uranüs'le kavuşumuna 3 derece kaldı, yani kavuştu da diyebiliriz ve açıları şöyle:

Ay ile opposite
Venüs ile trine
Jüpiter ile trine
Şiron ile opposite
Ac ile kare

Venüs ve jüpiter ile trine olduğu için iyi anlamda şanslar olarak algılıyorum. Ama opposite ay açısı kafamı karıştırdı. 1. sayfadaki kavuşum ile ilgili aşağıda kopyaladığım notlarda sarsıcı etkilerden bahsediyor. Ne dersiniz?

[b]Transit Satürn’ ün Uranüs ile birleşmesi: Bu transitin oldukça sarsıcı bir etkisi vardır. Olumlu açılar altında büyük olanaklar ve fırsatlar verirken, zorlayıcı açılar altında zararlar kaçınılmaz olur. İçgüdüsel olarak değişim karşıtı görüşler hakim olur, kişiliğinizin zayıf tarafları ortaya çıkar. Rahat ve zevk düşkünlüğünüz bu etki altında kötü sonuçlar verecek, beklentileriniz gerçekleşmeyecektir.Oluştuğu ev konumuna göre etkileri de farklı alanlarda olacaktır. Baskı altına alınan Uranüs enerjisi boş vermişliğe ve tembelliğe dönüşebilir. Rutin işler sizin için bir yük haline gelebilir. Ne şekilde olursa olsun bir gerilim sürecidir. Bu gerilim altında sizi çevreleyen koşullar ile savaşmak zorunda kalırsınız.[/b]
(12-18-2012 03:53 PM)Reinarubia Yazılan: [ -> ]4.evdeki natak Uranüs'le kavuşumuna 3 derece kaldı, yani kavuştu da diyebiliriz ve açıları şöyle:

Ay ile opposite
Venüs ile trine
Jüpiter ile trine
Şiron ile opposite
Ac ile kare

Venüs ve jüpiter ile trine olduğu için iyi anlamda şanslar olarak algılıyorum. Ama opposite ay açısı kafamı karıştırdı. 1. sayfadaki kavuşum ile ilgili aşağıda kopyaladığım notlarda sarsıcı etkilerden bahsediyor. Ne dersiniz?

[b]Transit Satürn’ ün Uranüs ile birleşmesi: Bu transitin oldukça sarsıcı bir etkisi vardır. Olumlu açılar altında büyük olanaklar ve fırsatlar verirken, zorlayıcı açılar altında zararlar kaçınılmaz olur. İçgüdüsel olarak değişim karşıtı görüşler hakim olur, kişiliğinizin zayıf tarafları ortaya çıkar. Rahat ve zevk düşkünlüğünüz bu etki altında kötü sonuçlar verecek, beklentileriniz gerçekleşmeyecektir.Oluştuğu ev konumuna göre etkileri de farklı alanlarda olacaktır. Baskı altına alınan Uranüs enerjisi boş vermişliğe ve tembelliğe dönüşebilir. Rutin işler sizin için bir yük haline gelebilir. Ne şekilde olursa olsun bir gerilim sürecidir. Bu gerilim altında sizi çevreleyen koşullar ile savaşmak zorunda kalırsınız.[/b]

Transit Satürn - Natal Uranüs kavuşumunu abartmışlar, genelleme hatasını yapmışlar -bence-

Uranüs doğum haritanızdaki sıradışı doğanızı ifade eder bu yanınız Satürn transiti tarafından baskılanabilir diyorum özetle.
tr satürn 11. evimdeki güneş ve plutomla kavuşumda tr satürnün plutoyla kavuşumunun çok köklü değişikliklere neden olacağını okudum uzun yıllardır işşsizim bu konuda nekadar mücadale etsemde istediğimi elde edemedim inşallah değişim bu alanda oluraðla...
8. evde meydana gelen tr. satürn natal uranüs kavuşumunun etkisi ne olabilir acaba? Bu arada şans nokası 12. evde balıkta tr. neptün ile birlikte. 4. ev yengeçte de natal güneş var. aile bireylerinden birinin ani ölümü de olabilir belki diye düşündüm. bir de vergi ile ilgili bir davam var. kazanılabilir mi acaba? HAklıyım ama bir terslik olabilir mi bu süreçte korkuyorum doğrusu.
(07-27-2011 06:15 PM)akayes Yazılan: [ -> ]Transit Satürn’ ün Pluton ile birleşmesi: Transit Satürn ile natal Pluto’ un birleşmesi yaşamınızda önemli bir evrenin bittiğini ve etki geçtikten sonra yeni bir dönemin başlayacağını gösterir. Oluştuğu ev ile ilgili yeni şartlar ortaya çıkarak sizi yeni bir dönem için hazırlar. Değişim kaçınılmazdır. Olaylar kontrolünüzün dışında gelişebilir. Etki geçtikten sonra her şeyi kontrol etmeniz daha kolay olacaktır.

2015 civarında bu transiti 9. evimde yaşiycam anlamadım din mi değiştiricem ben evill
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler