Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Doğum haritasında Venüs-Asc uyumu
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5
hmm benim venusle asc trine.. venus akrepte ama ve saturnle kavusumda.. spor giyinmeyi severim temiz olmayi ama makyaj hic yapmam... burcumdanda olsa gerek feminen seyleride sevmem.. spor ve rahat giysiler..
Bende 27 yaşlarıma kadar neredeyse aynaya bakmazdım 27 den sonra ne değişti bilmiyorum gülücük
Ama çok süslü değilimdir..Sadelikte şıklığı daha çok seviyorum..spor giyinirim yada tek parça elbise
venusum kovada asc yengecde trine acım var aynı zamanda yukselende neptun gunes mars pluto suse puse cok duskunumdur. Guzellik trend kıyafetler sofistike görüntü can damarımdır. saturn kareside kendini begenmeme eklemis ama kareler zorlayıcı ve daha mukemmele ulasmak icin zorlar. daha guzele ulasmak genclige olan tutkum genc kalmak olarak kareyide asıyorum.gülücük
(11-01-2011 01:19 PM)venusshine Yazılan: [ -> ]venusum kovada asc yengecde trine acım var aynı zamanda yukselende neptun gunes mars pluto suse puse cok duskunumdur. Guzellik trend kıyafetler sofistike görüntü can damarımdır. saturn kareside kendini begenmeme eklemis ama kareler zorlayıcı ve daha mukemmele ulasmak icin zorlar. daha guzele ulasmak genclige olan tutkum genc kalmak olarak kareyide asıyorum.gülücük

Saçların çok güzel Maşallah
(11-01-2011 05:33 PM)Kıvılcım Yazılan: [ -> ]
(11-01-2011 01:19 PM)venusshine Yazılan: [ -> ]venusum kovada asc yengecde trine acım var aynı zamanda yukselende neptun gunes mars pluto suse puse cok duskunumdur. Guzellik trend kıyafetler sofistike görüntü can damarımdır. saturn kareside kendini begenmeme eklemis ama kareler zorlayıcı ve daha mukemmele ulasmak icin zorlar. daha guzele ulasmak genclige olan tutkum genc kalmak olarak kareyide asıyorum.gülücük

Saçların çok güzel Maşallah
cok tesekkur ederim gülücük

aeon

aklıma angelina geldi

venüs asc kavuşumu vardı

ginka

babalar gibi asc 'em venüsle, uranüsle, güneşle kareee pek uyumsuzz bu balık olayı bana pfff dil çýkarma
(11-01-2011 09:54 PM)ginka Yazılan: [ -> ]babalar gibi asc 'em venüsle, uranüsle, güneşle kareee pek uyumsuzz bu balık olayı bana pfff dil çýkarma

istediği kadar olsun , sana işlememiş bu kareler gözkýrpma
benimde venüs asc 60, yükselende terazi ama pluto merkür var
çok aynaya bakarım gülücük ama yeterli güzellikte hiç bulamıyorum kendimi

aeon

dış görünüş için yükselenin yöneticisi , en az asc açıları kadar etkili .gülücük

hatta kavuşum hariç , asc nin diğer açılarının pek belirleyici olduğunu anlamak zor .

ama mesela satürn asc karesi olan bir insanda , boy olması gerektiğinden kısa olabilir veya kemik yapısında bozukluk olabilir.

Alıntı:babalar gibi asc 'em venüsle, uranüsle, güneşle kareee pek uyumsuzz bu balık olayı bana pfff

herkes niyeyse şu balıktan bir şekilde sıyırmaya çalışıyor :D
haritamı ilk açtığımda güneş balık dışında bir sürü şey görünce yaşadığım sevinci unutamam makara

ginka

(11-01-2011 10:01 PM)aeon Yazılan: [ -> ]dış görünüş için yükselenin yöneticisi , en az asc açıları kadar etkili .gülücük

hatta kavuşum hariç , asc nin diğer açılarının pek belirleyici olduğunu anlamak zor .

ama mesela satürn asc karesi olan bir insanda , boy olması gerektiğinden kısa olabilir veya kemik yapısında bozukluk olabilir.

Alıntı:babalar gibi asc 'em venüsle, uranüsle, güneşle kareee pek uyumsuzz bu balık olayı bana pfff

herkes niyeyse şu balıktan bir şekilde sıyırmaya çalışıyor :D
haritamı ilk açtığımda güneş balık dışında bir sürü şey görünce yaşadığım sevinci unutamam makara

bende yükselen balığı görünce yaşadığım burukluğu :D
yok yok kovayım ben kova daha çok uyar yada asabiyimm yok yok koç o koç... dediğim hey gidi günlerr hehee
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Referans Adresler